Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Kızlar günaydıııına.s.
bikaç gündür yoktum, tek tek adet haberleri okudum, hayırlısı olsun diyorum..
bekleyenlerden güzel haberler gelsin inşallah:dance:

günaydın aylintcim;
moralin nasıl fıstık,düzeldinmi biraz??bende bu sabah test yaptım hemde erken gebelik testinden çıkmadı bişey.umutluydum amahayırlısıAllahtan canım.gerçi daha 4 günüm var adetime belki geç döllenme olmuştur diye kendimi teselli ediyorum ama sanırım benimde tutmadı bu ay.ne yapalım herşeyde vardır bir hayır diyorum.Allah en iyisini bilir herzaman.

kızlar benm adetimn gecikişinn 4.günü dün test yaptm evde ama negatif çıktı doğrudur dimi test?

günaydın güzellik,
iyiyim ben iyiydim zaten, sağolasına.s.
canım, hayırlısı, sakın üzülme bebiş yoksa, ne yapsak da bebiş geleceği zamanı biliyoa.s
hayırlısını versin Allah.

kızlar bende geç döllenme olmuş olabilirmi biraz yorum yapın ya ihtiyacım var.14 15 16 (günlerinden biriydi) mayıs çatlama günümdü büyük ihitimalle daha belli olurmuki meraktayım acaba gerçekleşirmi gebelik.

aylincim çok teşekkür ederim ya karakız inş. sende hamişsindir.. bide ben eğer buay hamile değilsem uzun bir süre sizlere ara vercem sanırım çünkü eşim çokta meraklı değil bebek için biraz daha var diye düşünüyor

Kızlar bu arada bu yazıyı okudum ve paylaşma zorunluluğu hissettim;

"Bazal vücut ısısı ölçme yöntemi gebe kalınabilecek günlerin belirlenmesinde değil, yumurtlamanın olduğu ve böylece gebe kalma ihtimalinizin nispeten düşük olduğu günlerin belirlenmesinde daha çok işe yarayabilir. Bu yöntemi yumurtlamanızın olup olmadığını geriye dönük olarak belirlemek için doktor önerisiyle kullanabilirsiniz.

Vücut ısısının uykusuzluk, ateşli hastalıklar, yorgunluk, stres gibi olaylardan da etkilendiğini ve bu durumlarda arttığını unutmamalı ve bu yönteme çok fazla güvenmemelisiniz."

bence bu stres yapmaktan başka bi işe yaramıyo.. Hani yumurtlamam oluyo mu diye geriye dönük bakılabilir ama hamile kalmaya çalışırken uygulamaya müsait bi yöntem diil yani.. Bilginize.a.s

bide kızlar bir arkadaşımda strese bağlı hamile kalamıyordu onada doktor gün aşırı ilişki vede ilişki sonrasında hiç kalkmadan 3 saat yatmasını tavsiye etmiş

Ara verince hamiş kalırsın senyerimseniben
uğraşmayı bırakınca geliyo bebişlera.s

bide kızlar bir arkadaşımda strese bağlı hamile kalamıyordu onada doktor gün aşırı ilişki vede ilişki sonrasında hiç kalkmadan 3 saat yatmasını tavsiye etmiş

3 saat mi??:1shok:
yarım saati çok duydum da 3 saati ilk. stres olunca mı öyle acaba??CADIARZU

ya evet aslında bu işler plansız oluyor rabbim ne zaman kısmet ederse

selam kızlar
beyazmelek 13 oldu diyorsun ne bekliyorsun daha zaten 7.günde doktorlar kesin gebelik diyor hayatım sen hamişsin bak a-nasip dedi dersin:teytey::teytey:

canım inşallah hamiş kalırsında bu düşündüklerine gerek kalmaz inşallahhhhhhhhhhhhhhh
Her An Hamile Olduğum Haberini Verebliirim.hayirlisiiiiiii.........
hadi inşallah bir tanem,haberini sabırsızlıkla bekliyor olacaz:dance:
canım inşallah seninde hamiş haberini alırız :dance:
canım ısı düşmeye başlarsa adet olacan demek yükselirse hamile olma ihtimalin var
canım ya benim senin konuna çok kafam karıştı ama yine diyorum dk unun bir bildiği vardır inşallahda hamilesindir:1hug:
kızlar beni listeden silebilirsiniz regli oldum
hadi ya üzüldüm bir tanem inşallah haziranda hamiş haberini alırız:çok üzgünüm::teselli:
canım ya sen niye bu kadar bekledin bence bi kanda baktır inşallah hamile haberini alırız belki
hamile değilsende (hamilesindir inşallah) dk a neden adet olmadığı ve adet söktürücü kullanırdına.s

kızlar nasılsınız bakem görüşmeli hep adet haberi aldım biri çıksın hamileyim desin ya senağlama

neşeli nerdesin sen bakayımklava:kaç gündür yoksun aa boşladın bizi:roflol:

hehehe ben buralardayım canummŞeniz
bide öyle bir olava sallıyonki korkuyomlülülülülülüsırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…