Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

dün yemekte eşime bu ay ateş ölçme yöntemini deneyeceğiz dedi bana oo senin ateşin hep yüksekki dedi:roflol:bende hayır ateşim düşükken yapacakmışık dedim bana kızım sen delisin dedi:dance::roflol:

dün yemekte eşime bu ay ateş ölçme yöntemini deneyeceğiz dedi bana oo senin ateşin hep yüksekki dedi:roflol:bende hayır ateşim düşükken yapacakmışık dedim bana kızım sen delisin dedi:dance::roflol:

deseydin biz karular hepimiz delüyüz diye :roflol:
benim eşimde diyor şimdi yazda geldi ne yapacan dedim ona göre kontrol edecez
buarada adetinin kaçıncı günü ve sende ısıları yaz yani not al tamammı bir tanem

benim eşim de ateş ölçme olayını anlatınca şaşkın şaşkın baktı suratıma. çok güldüm. neler buluyosun diyo sırnaşık şey

deseydin biz karular hepimiz delüyüz diye :roflol:
benim eşimde diyor şimdi yazda geldi ne yapacan dedim ona göre kontrol edecez
buarada adetinin kaçıncı günü ve sende ısıları yaz yani not al tamammı bir tanem

ben adetim 23 gecesi bitti yani 24.5 = 35.7
25.5 = 36.5
26..5 = 36.6

benle dalga geçiyor sen okusaymışın diyor bu bilgilerle jinegolog uzmanı olurmuşun diye:roflol::roflol:

meraba arkadaşlarr
ben geldim malesef umudumuz haziran a kaldı kaç gündür giremedim foruma
ne var ne yok var mı hamiş haberleriii

kızlar ben biraz kestirmeye gidiyorumsengözlerimebaksanab aklınızdan ne geçtiğini tahmin edebiliyorum yok yok yalnız yatacam:roflol::roflol:

vallah şuan hamiş haberi yok be gülüm inşallah allah izin verirse yarın dan sonra dökülmeye başlarlar :dance:

vallah e doğru demiş biz bu bilgilerle jinekolog olurduk bide aşılama ve tüp bebe dalındada uzmanlaşsak tamamdır:roflol:

kızlar ben biraz kestirmeye gidiyorumsengözlerimebaksanab aklınızdan ne geçtiğini tahmin edebiliyorum yok yok yalnız yatacam:roflol::roflol:

ciddenmi inayımmı kocan nirde bakayım hehehe benimki yanımda ama çalışmaktan gözü beni görmüyor sadece akşamları ah ahhhhhhhhhhhhhsırnaşık şey

vallah şuan hamiş haberi yok be gülüm inşallah allah izin verirse yarın dan sonra dökülmeye başlarlar :dance:

vallah e doğru demiş biz bu bilgilerle jinekolog olurduk bide aşılama ve tüp bebe dalındada uzmanlaşsak tamamdır:roflol:

ALLAH ONLARI ÖĞRENMEMİZE FIRSAT VERMEDEN HAMİŞ KALIRIZ İNŞALLAH

ciddenmi inayımmı kocan nirde bakayım hehehe benimki yanımda ama çalışmaktan gözü beni görmüyor sadece akşamları ah ahhhhhhhhhhhhhsırnaşık şey

Tv izliyor:roflol:acaba hazır oğlan uyuyorken bulaşsam mı ki?:roflol::1rolleyes:
biliyorsun benimki kaptan ayın 4ü gecesine kadar evde :dance:

ooooooooooooooooooooooo süper vallah bulaş anam bulaş bence ama yatak odasının kapısını yinede kilitleyin
hehehe beni eşimden önce bir kaptan istemişti benim bahanemde benim deniz yolculuklarında midem bulanıtyor olmaz dedim:roflol:
çocuk yüzüme salak salak baktısırnaşık şey

uok bir tanem leyya ya demiştim ben:))
senin dk luk bir promlemin yok turp gibisin maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

kızlar ben bu hafta sonu dr. gitcem bakalım ne diyecek haziren a yeni umutlarla inşallah.

X