Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

canım üzüldüm ama,bu umutlarımızdan vazgeçeceğimiz anlamına gelmez.insallah hazirana hamiş olcaksın canım arkadaşım.ama sunu da göz önünbde bulundur üstüne görüyor da olabilirsin. biraz bekle ve tekrar test yap derim ben. bizim sülalede ırsı hep 3 4 ay ragl oluyorlar ve 3 aylık hamile olduklarını öğreniyorlar. çok öpüyorum seni :1hug:

bu arada slmlar. gerçi kimse yok sanırım.benim reglime de 3 gün kaldı,ateş çıkıyor yüzüm sivilce doldu ve acıyor. sanırım regl olcam.kötüye hazırlıyorum kendimi ama umudumu da yitirmemeye çalışıyorum.sizlerden iyi haberler bekliyorum kızlar.

merhaba.
bende umudu hazirana kalanlardanım. hastalandım ve ilk kez bu ateş ölçme olayına başladım. ateş yükselince adet başlayacak demek mi oluyodu ay hala kavrayamadım meseleyi sırnaşık şey bu ateş de psikolojik olarak çıkıp iniyo olamaz dimi :)))

Ne yazıkki bendende kötü haber gebelik ncesi kontrollere başlamıştım dr adetimin 4 günü hormon testi yapmıştı fsh çok düşük e2 de 4 katı falan çıkmıştı bana gebe kalamyacağımı söyledi tedavisi varmış gerçide yıkıldım ayrıca bira bişeyler öğrendim belki size faydası olur ben hep kilolu olmuştum meğer bu östrojen hormonunun sebeb olduğu bişeymiş armut tipi iseniz kalın bacak ve bilekleriniz varsa aklınızda olsun hala bekleyenlere müjdeli haberler dilerim kendinize ii bakın.

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar benim adetim geçince test yaptım negatifti.dr uma gittim gebelik değil ama yumurta var duphastonla destekleyelim gebelik olsun dedi ve hap bitiminde yani 10 gün sonra kandan gebelik baktır beni ara dedi.bugün sekizinci günüm ve ilişki sonrası sabah kanamam oldu ve şimdide çok açık pembe görüyorum ara ara.dr umu aradım ilaca devam et yinede kan testini istiyorum dedi.15 gündür göğüslerimde feci ağrı var.salı gün test yaptırıcam ama allak bullak oldum.sizin bir yorumunuz olursa çookk sevinicem.şu anda buna çok ihtiyacım var.fisfisfis

slm kızlar
kimse yok mu
benim de günüme 3 gün kaldı ve acaip baş ağrım var sadece başka da hiç bişey yok...hiç bir belirti ara ara sancı vuruyor o kadar....çok sorun yaptım yaa bi akıl verin bana

slm kızlar
kimse yok mu
benim de günüme 3 gün kaldı ve acaip baş ağrım var sadece başka da hiç bişey yok...hiç bir belirti ara ara sancı vuruyor o kadar....çok sorun yaptım yaa bi akıl verin bana

slm canım benimde 5 günüm var ama hiç bi belirtim yok maalesef sadece bir haftadır akşamları felaket başım ağrıyo benimde sanırım stresten oluyo

slm canım benimde 5 günüm var ama hiç bi belirtim yok maalesef sadece bir haftadır akşamları felaket başım ağrıyo benimde sanırım stresten oluyo

cnm benim inşallah hiç belirti olmadığı yerde hamile olduğumuzu öğreniriz
allah hepimize versin...

canım ben ilk bu ay başladım ve söylediğin terimlere çok yabancıyım..keşke bilsemde faydam dokunsa..sen doktui yap inşallah olumlu sonuçlanır:1hug:

günaydın kızlar..
ben hala regl olmadım.
çok gerginim bu belirsizlik beni öldürüyo.bu gün 13.gün
hala bişey yok bu gün doktorumu arayıp tekrar görüşçem bakalım ne olacak.
eğer hamiş değilsem bile en azından adet olmak istiyorummm hemennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

cnm bende hala adet olmadım gecikeli 4.gün ve dün sabahta test yaptım çıkmadı negatif çıktı aynen hamiş değilsem bile adet olayım die dua etmeye başladım nasıl iş anlamadım. sen test yapmış mıydın?

allah herşeyin hayırlısını versin canlarım hepimizee.. bende değilim pazar test yaptım negatif çıktı doğruluk nedir sizce ? gecikmemin 2. gününde yaptım?

Canım desteğin için teşekkürlera.s.
ama ben fazla üzülmedim canım ya, hayırlısı olsun.. üste gördüğümü sanmıyorum ama, baya adet görüyorumyerimseniben
Hazirana da mümkün görünmüyo, eşim yanımda olmicak yumurtlama döneminde
herşeyde bi hayır vardır..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…