Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kaydirigubbakcemile2 :sm_cool: :teytey: a.s.

iyiki doğdun şebo yeni yaşın sana sağlık mutluluk huzur tabi birde bebiş getirsin

amin canım a.s. hepimize

günaydın asiye,nasip gülşen ,esma,merve,derya,şebnem,ceren,fatoş herkese günaydın unuttuklarım varsa kusura bakmayın gününüz güzel aydın olsun hihoyyyt

raziyem naber canım nası keyifler yerimseniben

doğum günün kutlu olsun şebnemcim nice güzel yılları bebişlerinle geçirmen deileklerimle hadi bakalım bu ay pembeye boya ismini inşallah canım:içelim:kaydirigubbakcemile3

Bu arada günaydın. Nasip bişi sormak istiyorum şu alttaki takvimi nasıl yapıyorsunuz.yardımcı olursan çok sevinirim.kaydirigubbakcemile5

Benm adım da sevcan. memnun oldum.hihoyyyt
bende memnun
oldum sevcancım listeye yazılmak istiyorsan bana beklediğin regl tarihini vermen gerekiyor

iyiyim esmacım seni ve yeğenimin sağlığını gördükçe daha iyi oldum canımsınız siz
ilk göz ağrımkaydirigubbakcemile
3

teşekkür ederim güzel dileklerin için a.s.

doğum günün kutlu olsun şebnemcim nice güzel yılları bebişlerinle geçirmen deileklerimle hadi bakalım bu ay pembeye boya ismini inşallah canım:içelim:kaydirigubbakcemile3

amin canımın için hepimize inşallah a.s.

mutlu yıllar kız

ellerin dert görmesin hayatım çok teşekkür ederim. ben ne kadar şanslılıyım sizin gibi arkadaşlarım varrrrrrrrrrrrrrr :dance: :dance: :dance:

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara..ŞEBOO

allllllaaaaaaaaaaaaah saolasın ceren beni iyi dilek bombardumanına tuttun valla. benimde bu yıl alabileceğim en güzel hediye üç gün sonra hamiş haberi olurdu sanırım. inşallah kaydirigubbakcemile2

canım kusura bakma seni unutmam imkansız aynı günde evlenmişizkaydirigubbakcemile3
sanda günaydın canım nasılsına.s.

evet ya inş aynı andada hamiş oluruz hehe mesela 2 eylülde ben hamiş olduğumu öğrensem veya 2 eylüle hamiş olarak girsen ne güsel olur hep evleneyim 1sene dolsun sonra hamiş olmak istiyorum derdim inş olur o güne hamiş gireriz canım

saol canım deryamm sen nasılsın başladımı belirtiler kocişin sana süt mü aldıııııı aman da aman kıyamadı sana yaniiiiii tütütütütü maşalllahhh nazar değmesinn inşallah

raziyem naber canım nası keyifler yerimseniben[/QUOTE]

iyi şebnemcim allaha şükür bibe hamiş olunca :CüvCüv: hamişlerimiz olunca daha iyi olcak canımhihoyyyt

iyi şebnemcim allaha şükür bibe hamiş olunca :CüvCüv: hamişlerimiz olunca daha iyi olcak canımhihoyyyt[/QUOTE]

inşallah o günlerde gelecek hayatım az kaldı :CüvCüv: hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…