Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

her zamanki gibi açılışı yapayım dedim sabah sabah....herkeslere günaydın kızlar......gününüz aydın, vereceğiniz haberler muhteşem olsun.......

her zamanki gibi açılışı yapayım dedim sabah sabah....herkeslere günaydın kızlar......gününüz aydın, vereceğiniz haberler muhteşem olsun.......

günaydın güzellik sabahları ilk ben mesaj atardım sen beni geçtin bendemi evde girsem ne senle yarış yapsakkaydirigubbakcemile3

kızlar herkese günayyydııınnnna.s.

Son düzenleme:

Günaydınnnnnnnnnnnnnn......... Ben geldimmmmm........Bütün anniş ve anniş adıylarına mis kokulu günler......................
hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

ya kızlar bugün kötübir rüya gördüm rüyamda bebeğim karnımda ölüyordu okadar korktumki
kalktım hala kendşme gelemedim ayy allah korusun ya

Günaydın kızlar gününüz güzel geçsin canım.

Deryacım rüyaların tersi çıkarmış üzme kendini...

ya kızlar bugün kötübir rüya gördüm rüyamda bebeğim karnımda ölüyordu okadar korktumki
kalktım hala kendşme gelemedim ayy allah korusun ya
deryacığım hamişleri korkuturlarmış hayatım bende kötü rüyalar gürüyordum şimdi yatağım başına yakın bir yere KURANI KERİM koydum bence sende öle yap
Günaydın kızlar gününüz güzel geçsin canım.

Deryacım rüyaların tersi çıkarmış üzme kendini...

günaydın asiyeciğim

günaydın güzellik sabahları ilk ben mesaj atardım sen beni geçtin bendemi evde girsem ne senle yarış yapsakkaydirigubbakcemile3

kızlar herkese günayyydııınnnna.s.

sen uyu esmacım ben sabah kalktığım vakit bir daha uyuyamayınca açıyorum yoksa özellikle ilk mesaj benim olsun demiyorum yani şekerim....mesela cumartesi yine sen atarsın çünkü ben kalkmam....yok yok kalkarım belki bende bebişimi görcem o günhihoyyyt

Günaydınnnnnnnnnnnnnn......... Ben geldimmmmm........Bütün anniş ve anniş adıylarına mis kokulu günler......................
hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

günayfın fatoş hoşgeldin sanada günaydın

günaydın millat nasılsınız

günaydın derya gördüğün rüyayı hayra yor sanırım endişeli yatıyorsun ama bu bebişe bişey olmayacakkaydirigubbakcemile2

şaka kız zaten 10 dakika için bile yatıyorum nasıl bir uykuymuş anlam veremedim mirmirmirmirmirmirmirmir

deryacığım hamişleri korkuturlarmış hayatım bende kötü rüyalar gürüyordum şimdi yatağım başına yakın bir yere KURANI KERİM koydum bence sende öle yap
hadi ya allah allah

evet canım ya çpok korkuyorum bişey olacak diye

Bir dileği olan aşağıdaki duayı okumalıdır. Kör bir zat gelip, (Ya Resulallah! Allahü teâlâya dua et, gözlerim açılsın) dedi. Peygamber efendimiz de, (Kusursuz bir abdest al! Sonra, ya Rabbi! Sana yalvarıyorum. Sevgili Peygamberin Muhammed aleyhisselamı araya koyarak, senden istiyorum. Ey çok sevdiğim Peygamberim Muhammed aleyhisselam! Seni vesile ederek, Rabbime yalvarıyorum. Senin hatırın için kabul etmesini istiyorum. Ya Rabbi, bu yüce Peygamberi bana şefaatçı eyle! Onun hürmetine duamı kabul et) duasını okumasını söyledi. O da, abdest alıp dua etti. Hemen gözleri açıldı.

alabamaaaa kız nerdesinnn 2gündür yoksunn aaa çatlattın bizikaydirigubbakcemile

Dualarım niçin kabul olmuyor dememelidir.
Hadis-i şerifte buyuruldu ki:
(Allahü teâlâ, duanızı kabul eder. Dua ettim, hâlâ duam kabul olmadı diye acele etmeyiniz! Allahü teâlâdan çok isteyiniz! Çünkü kerem sahibinden istiyorsunuz.) [Buhari]

İstenilen şeyin olmaması, duanın kabul olmadığını göstermez. Onun için duaya devam etmelidir! Duanın kabulünün gecikmesinin başka sebepleri de vardır. Hadis-i şerifte buyuruldu ki:
(Mümin dua edince, Allahü teâlâ, Cebraile, "Ben onu seviyorum, isteğini hemen yerine getirme!" Facir, [günahkâr] dua edince de "Ben onun sesini sevmiyorum. İsteğini hemen yerine getir" buyurur.) Şu halde, duanın kabulünün gecikmesi zararlı değildir.

geldim tatliım geldim ama şöyle bi elli sayfa okumam lazım seni tanıyamadım kız cancer bilmiyorum bana bişi hatırlatmıyo ama boddimi çaktım günaydın hepinize mucuk mucuk

Günah işlemeyen dil ile dua etmelidir.
Peygamber efendimiz, (Allahü teâlâya günah işlemeyen dil ile dua edin) buyurdu. Böyle bir dilin nasıl bulunacağı sual edilince, (Birbirinize dua edin! Çünkü ne sen onun, ne de o senin dilinle günah işlemiştir) buyurdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…