Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

evet ya inş aynı andada hamiş oluruz hehe mesela 2 eylülde ben hamiş olduğumu öğrensem veya 2 eylüle hamiş olarak girsen ne güsel olur hep evleneyim 1sene dolsun sonra hamiş olmak istiyorum derdim inş olur o güne hamiş gireriz canım

inşallah canım rabbim dualarımız kabul etsin inşallah kucaklarımızı bebişlerle doldursun hayırlısıyla sağlıklı evlatlar versin:Saruboceq: inşallah eylüle listemiz pembiş olurkaydirigubbakcemile2

bende memnun
oldum sevcancım listeye yazılmak istiyorsan bana beklediğin regl tarihini vermen gerekiyor

iyiyim esmacım seni ve yeğenimin sağlığını gördükçe daha iyi oldum canımsınız siz
ilk göz ağrımkaydirigubbakcemile
3
saol teyzesiiii sende bizim canımızsın bebişimde bende seni çoook seviyoruuuzz

sağolasın canım iyiyim sen nasılsın bebiş teyzesinin güzeli Şeniz nasıl benim kız kardeşim yok ne güzel burda teyze oluyorumkaydirigubbakcemile5

bebişimiz iyi hayatım ama canı erik istiyo bulamıyoruz kafayı yiyecem erik yerine ama teyzeleri seferber oldular sağolsunlar canlarım benimmmm:1hug:

asiye , emel, ayşe diyecemde kesin uyuyordur o,şimdiye gelmeniz gerekir nerdesiniz

bebişimiz iyi hayatım ama canı erik istiyo bulamıyoruz kafayı yiyecem erik yerine ama teyzeleri seferber oldular sağolsunlar canlarım benimmmm:1hug:

canım ya buralarda da yok sana erik bulmayı çok isterdim sadecea.s. kırmızı eriklerden var istersen onlardan yollarımhihoyyyt

ya nasip ben takvmimi yeniliyorum ama olmuyor neden yanlışmı kopyalıyorum acaba

son regl tarihin ve kaç günde bir oluyorsun
ben yumurtalıklarda olan sorun yüzünden dengesiz görüyorum reglimi.mesela en son ilaçla regl oldum.ondan önce 2 ay geciktim.baya sorunlu anlıycan.13 tem. başlangıç-20 yemmuz bitiş.yine 10-13 arası olmam gerekiyor inşallah.yavaş yavaş düzene girdiğini anlamam için.:1rolleyes:

iyiyim teşekkür edeim canalrım benim 2 gün önce gittim dr.a Esmacım bizimki annesine görsel şölen yaşattı balık gibi kımıl kımıl Allah nazardan saklasın öyle mutlu oldum ki darısı başınıza inş.

canım ya buralarda da yok sana erik bulmayı çok isterdim sadecea.s. kırmızı eriklerden var istersen onlardan yollarımhihoyyyt
saol canım burdada var kırmızı erik düşünmen bile yeterli teşekkürler
iyiyim teşekkür edeim canalrım benim 2 gün önce gittim dr.a Esmacım bizimki annesine görsel şölen yaşattı balık gibi kımıl kımıl Allah nazardan saklasın öyle mutlu oldum ki darısı başınıza inş.

yerim ben onu bende haftaya cumartesi gideceğim sibelciğim birşeyi merak ediyorum drlar kemik yapısından cinsiyet tahmini yapıyorlarmış senin dr. yaptımı sana

hoşbulduk nasipcim iki gündür işin yoğunluğundan giremedim
bi iş vardı yetiştirmemiz gerekiyordu iki gündür ona kadar çalıştık gece döndüm eve yani arkadaşım ama çok şükür teslim ettik.
AMA AMA AMA BENİM BUGÜN DOĞUMGÜNÜM UNUTTUNUZ GALİBAAAAAAAAAAA
hani hediyem hamiş haberi istiyorum bugün birinizden kim var liste ne alemde nasip

canım doğum günün kutlu olsun...Allah kalbindeki herşeyi armağan olarak sunsun sana.....

günaydın asiye,nasip gülşen ,esma,merve,derya,şebnem,ceren,fatoş herkese günaydın unuttuklarım varsa kusura bakmayın gününüz güzel aydın olsun hihoyyyt

günaydın raziyeciğim........

[

ya nasip ben takvmimi yeniliyorum ama olmuyor neden yanlışmı kopyalıyorum acaba
olabilir hayatım
ben yumurtalıklarda olan sorun yüzünden dengesiz görüyorum reglimi.mesela en son ilaçla regl oldum.ondan önce 2 ay geciktim.baya sorunlu anlıycan.13 tem. başlangıç-20 yemmuz bitiş.yine 10-13 arası olmam gerekiyor inşallah.yavaş yavaş düzene girdiğini anlamam için.:1rolleyes:

http://www.etickr.com/ticker.php?img=6,117,131,0,CD,1,14072,30,119
al canım bunu nereye kopyalayacağını biliyorsun değil mi
kontrol panelinde detaylı ayarların en altındaki kilo boy yerine yapıştıracaksın

ay ne güsel sibelcim çok sevindim allahım bizede o günleri gösterecekmi abaca

Elbette Rabbim kimseyi istediği şeyden mahrum etmez aslında he biraz geç verir istediklerimizi onlarda nefsimiz için terbiye bizler için imtihandır en sonunda herkes:CüvCüv:eek:lucaaaaaaaaakkkkkkhihoyyythihoyyyt

X