Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

başka kim var dimi kaydirigubbakcemile3
kızlar ben bisüre yazamam yanıma stajyer geldi çocuk noluyoo demesin:1shok:

her zamanki gibi açılışı yapayım dedim sabah sabah....herkeslere günaydın kızlar......gününüz aydın, vereceğiniz haberler muhteşem olsun.......
günaydın gülşen
günaydın güzellik sabahları ilk ben mesaj atardım sen beni geçtin bendemi evde girsem ne senle yarış yapsakkaydirigubbakcemile3

kızlar herkese günayyydııınnnna.s.
günaydın esmacık

Günaydınnnnnnnnnnnnnn......... Ben geldimmmmm........Bütün anniş ve anniş adıylarına mis kokulu günler......................
hiyythihoyyythihoyyyt
günaydın fatoş
günaydın millat nasılsınız
günaydın
Günaydın kızlar gününüz güzel geçsin canım.

Deryacım rüyaların tersi çıkarmış üzme kendini...

sağol asiyecim seninde
günaydınn kızlarrr....... bilin bakalım kimim ben dermişimm:)
kız merve yeni nikin süper canım ceren
geldim tatliım geldim ama şöyle bi elli sayfa okumam lazım seni tanıyamadım kız cancer bilmiyorum bana bişi hatırlatmıyo ama boddimi çaktım günaydın hepinize mucuk mucuk
nerdesin kız sen

hoşbulduk nasipcim iki gündür işin yoğunluğundan giremedim
bi iş vardı yetiştirmemiz gerekiyordu iki gündür ona kadar çalıştık gece döndüm eve yani arkadaşım ama çok şükür teslim ettik.
AMA AMA AMA BENİM BUGÜN DOĞUMGÜNÜM UNUTTUNUZ GALİBAAAAAAAAAAA
hani hediyem hamiş haberi istiyorum bugün birinizden kim var liste ne alemde nasip

UMUDUNA KAVUŞANLAR

S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)
uğur ve eylül............ (eylül)
nazers.................... (nazmiye)
RUMELİLİ................ (gülşen)
umutyaren.............. (derya)
bahtusa...................(badegül)
fatoş3458.................(fatoş)

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDENLER

* hnurkoçer......................................... .. ..7 Ağustos (nur)
* brisling.......................................... . ......8 Ağustos (dilek)
* alabama.......................................... . . .10 Ağustos (şebnem)
* çağla27.......................................... .. . .11 Ağustos (çağla)
* apexnasip....................................... .....16 Ağustos (nasip)
* serdi............................................. .. ....17 Ağustos (esma )
* SCEREN............................................ ..17 Ağustos (ceren)
* TATLI BELA..........................................20 Ağustos ( *?)
* raziş............................................. . .....22 Ağustos (raziye)
* Rahel............................................ . .....22 Ağustos (emel)
* tosbaa8........................................... . ...24 Ağustos (aylin)
* esma_memo_12....................................26 Ağustos (esma)
* zuzu79............................................ ....28 Ağustos (sinem)
* cancer............................................ .....29 Ağustos (merve)
* aslımmm.......................................... . ..31 Ağustos (aslı )
* güzelkız MS................................................ . .... ... (semra)
* NEŞELİ:))......................................... .. ...................(neşe)
* la gatta............................................ .......................(deniz)
* aylint............................................ .. ...................... (aylin)
* nigarim........................................... .........................(nigar)
* Ameli............................................. ......................... (ayşe)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Son düzenleme:
günaydınlar mervecim aylincim nasipçim esmacım asiyecim deryacım fatoşçum ve alabama kızlar gününüz kalbiniz kadar güzel ve temiz geçsin allahım haişlerimze sağlık ve hamiş adaylarımızda bebişler versin nasılsınız bakalım kızlar deryacım kanaman varmı asiyecim esmacık bebiş nasıl nasibim geldimi beklenen kart merve çalışmalar nasıl

hoşbulduk nasipcim iki gündür işin yoğunluğundan giremedim
bi iş vardı yetiştirmemiz gerekiyordu iki gündür ona kadar çalıştık gece döndüm eve yani arkadaşım ama çok şükür teslim ettik.
AMA AMA AMA BENİM BUGÜN DOĞUMGÜNÜM UNUTTUNUZ GALİBAAAAAAAAAAA
hani hediyem hamiş haberi istiyorum bugün birinizden kim var liste ne alemde nasip

unutmadık herhalde önce fırça atayım dedim ondan sonra kutlayacaktık
ama sen süprizin afedersin içine ettin kız

NEYSE NİCE GÜZEL VE MUTLU YILLAR GEÇİRMENİ DİLERİM ŞEBNEMCİM
Şeniz
DOĞUMGÜNÜN KUTLU OLSUN

Son düzenleme:
iyiki doğdun şebo yeni yaşın sana sağlık mutluluk huzur tabi birde bebiş getirsin

günaydın asiye,nasip gülşen ,esma,merve,derya,şebnem,ceren,fatoş herkese günaydın unuttuklarım varsa kusura bakmayın gününüz güzel aydın olsun hihoyyyt

günaydınlar mervecim aylincim nasipçim esmacım asiyecim deryacım fatoşçum ve alabama kızlar gününüz kalbiniz kadar güzel ve temiz geçsin allahım haişlerimze sağlık ve hamiş adaylarımızda bebişler versin nasılsınız bakalım kızlar deryacım kanaman varmı asiyecim esmacık bebiş nasıl nasibim geldimi beklenen kart merve çalışmalar nasıl
yok hayatım kartı henüz görmedim görsemde işbaşı yapacağımhihoyyythihoyyyt
günaydın asiye,nasip gülşen ,esma,merve,derya,şebnem,ceren,fatoş herkese günaydın unuttuklarım varsa kusura bakmayın gününüz güzel aydın olsun hihoyyyt

günaydın raziyecim

canim benim ki kapali deyil acik yani en azindan oyle gozukuyo siteyi falz kurcalamiyorum sadece yazilani okuyorum siz eskisiniz ondan bilmen normaldir

bilenler bilmeyenlere öğretir hayatım bilmeyenler sorarsa

günaydın nasipciğim nasılsın hayatım

şebbom güzelim doğum günün kutlu olsun allahım bu mutlu gününde seni daha çok mutlu etmek için bir tane bebiş versin sana amiiiinnnn:Saruboceq::Saruboceq:

X