Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

yok canımm küsmem ben öle herşeye kız bebiş üzülmesin üzülme sende annesihihoyyyt ben de başlıyom sıkı bir halde kısmet gell bebekk gelll diye çağırcam:emir_bebek:

hadi bakalım inşallah bu sefer doğru yeri bulur...sırnaşık şey rastgele hayatımkaydirigubbakcemile3

canım reglden sonra yenilemek gerekiyor ama şu an seninki güncel zaten...

onu biliyorum tatlım ama mesela benimkinde ok varya yumurtam o oka yaklaşıp yumurtlama günümün geldiğini gösteriyormu bak mesela seninki işareti gemiş bu demkki yumurtlama günündesin öylemi

Arkadaşlar ben sevcan.aranıza katılıp bi duacınızda ben olmak istiyorum.
benimde yumurtalıklarımda bir problem var. az çalışıyormuş.Bende bebeğimi artık içimde olduğunu bilmek istiyorum ama işte bizimde kaderimizde buda varmış.Rabbim ne zaman uygun görürse o zaman olur elbet.Sabırla bekliyoruz bebeğimizin hayatımızı paylaşmasını:Saruboceq:

hoşgeldin sevcancığım ben esma inş. bizi bırakıp gitmezsin

evet aslıcım takvime göre sen 17 sinde yumurtlayacaksın..Eğer sende yumurtladığını hissediyorsan takvim ile karşılaştır bakalım doğru çıkacakmı? Gerçi seninki bu ay biraz karışabilir o nedenle sen başla çalışmalara takvimi boşver..:))))))))

Sinemcim hadi geçmiş olsun canim buarada bişey sorucam bu takvimlerimizde yumurtlama günümüz geldikçe ilerliyomu simgeler yoksa yenilemekmi gerekiyor

valla benim simgelerimden biri kayboldu ilerliye ilerliye
bende yeniledim tatlım
ama doğrumu yaptım bilemiyorum

arkadaşlar bu güzel yaklaşımınızdan dolayı çok teşekkür ederim.bundan sonra sizlerleyim.
Umudum tabiki var sizlerle dahada çoğalacağına eminim.

evet kıslar dediğiniz doğru doktor bana bu ay çok çabuk hamile kalabilirsin dedi ama bende bir ilginçlik var bu ay kasıklarım arıyo hala yumutlayamam daha çok var adetim 2 gün sürdü dün az az pembemsi bir kanama geldi sanki tekrarmı adet olucam acaba cuma gelsede doktora gitsem allah bu ssk varya özellerde kullanıyo çok güsel bu yoksa ben buay tüm maşşımı doktora vermiştim 10 kez gittim galiba bua arada
aylincim nickini unuttum yine doğan hastanesinde kampanya varmış canım haramirede köprünün oradakinde muayne bedeva bak deneyebilirsin istersen benim doktorumu başhekim sen bilirsin sadece söylemek istedim aklında olsun tabi bu civarlarda oturan herkezin aklında olsun aylini bildiğim için onu söyledim kıslar alınmayın

sevcan hoşgeldin canım, benim adım aylin.
umarım güzel vakit geçirirsin ve inşallah hepimiz umudumuza kavuşuruz..
aslıcım teşekkür ederim canım doğan hastanesi bilgisi için..
gerekli olursa kullanırım canımcım.
ve evetbu site bugün çok fena, sürekli data base yazıyo:KK43:

iyiyim canım sen nasılsın

kaydirigubbakcemile3 saol nasipcim bende iyiyim.
sabah geç kalkıyorum işte böle akşamda uykum gelmek bilmiyo.
bi yandan kitap okuyorum bi yandan nete takılıyorum..
çalışırken ne kadar düzenliymişim meğerse, hep şikayet ederdim oysa ki.
sen çalışıyo muydun nasipcim?

kaydirigubbakcemile3 saol nasipcim bende iyiyim.
sabah geç kalkıyorum işte böle akşamda uykum gelmek bilmiyo.
bi yandan kitap okuyorum bi yandan nete takılıyorum..
çalışırken ne kadar düzenliymişim meğerse, hep şikayet ederdim oysa ki.
sen çalışıyo muydun nasipcim?

evet tercümanlık yapıyordum özel bir şirkette malum günlerimi doldurunca yeter artık çalışmayacağım dedim atakanın derslerini çok etkiledi benim çalışmam

evet tercümanlık yapıyordum özel bir şirkette malum günlerimi doldurunca yeter artık çalışmayacağım dedim atakanın derslerini çok etkiledi benim çalışmam

ben çok erken pes ettim galiba çalışma hayatından.
3 ay oldu ama şimdide bırakmasaydım daha mı iyi olurdu acaba diyorum.

oğlunu yetiştiriyorsun, derslerine yardımcı oluyosun ne kader güzel.
Allah oğlunu sana bağışlasın nasipcim.

ben çok erken pes ettim galiba çalışma hayatından.
3 ay oldu ama şimdide bırakmasaydım daha mı iyi olurdu acaba diyorum.

oğlunu yetiştiriyorsun, derslerine yardımcı oluyosun ne kader güzel.
Allah oğlunu sana bağışlasın nasipcim.

amin canım sağol
onun geleceği ama oda bana fazlasıyla gurur yaşatıyor
allah sizlerede benim oğlum gibi bir evlat verir inşallah

X