Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

yaaaa beni unuttunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnkaydirigubbakcemile5

yaaaa beni unuttunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnkaydirigubbakcemile5

senağlama yaaa işte bundan korkuyoddduuumm..
canım benim, nolur kızma acemiliğime ver yoksa unutmazdım..
nasılsın şekerciiimmm, bu ay çalışmalar tam gaz di mi:)
benimde öyle olucak, eşimde izinde ona çok ii bakıyorum ki güzel verim alalım diye sositososito

günaydın canıma.s.a.s.

hihoyyyt evet canım biraz önce okudum.
kalp kalbe karşıymış demek ki:)
nasılsın şekerim, bi sıkıntın yok di mi?

çok şükür canım hiç bir sıkıntım yok çok şükür....hamişlikten kaynaklı mide bulantılarını sıkıntıdan saymıyorum artık....veren mevlama şükürler olsun...zaman geçsin cumartesi gelsin göreyim istiyorum bebişimi veya kesesini...artık orda ne varsa:1rolleyes:

evet canım ya tam gaz devam
bakalım nolcak
umarım güzel haberler verebiliris bizde
bende verimli geçsin diye elimden geleni yapıyorum
bi de bu günlerin önemli olduğunu kafamdan atmaya çalışıyorum stres olmiiim diye
hem kızmadım unuttun diye şaka yaptım
:içelim:

inşallah gönlüne göre bir iş bulursun canım bulursun canım

maşallah canım benim..
6 haftalık ouyosun c.tersi günü o zaman belki kalp atışlarını duyarsın.
küçücük bır yumurta kadar bişey oluyor ama oynuyorr ve ordan kalp atışı sesi geliyor.
güzel haberlerini alırız gülşencim:)

aylincim günaydın canımm..haberlerine sevindim herşey yolunda..çalışmalara devam..ben dün regl olmadım ama sabah test yaptım negatif..bugün 27. günüm 30 una kadar beklicem gelmezse pazartesi kan vericem ..belirtiler iyice birbirine girdi..çok da umudum yok artık.

aylin canım az önce seni soruyordum nbr tatlım nickini hatırlayamadım bir türlü nasp işte aylin

inşallah gönlüne göre bir iş bulursun canım bulursun canım

sağol canım kısmet ya çokta önemli değil
uf ya demin annemi aradım
beli tutulmuş kalkamıyomuş yataktan babam varmış yanında bende uzağım moralim bozuldubenneyaptımki

aylin en son temmuz 4 de girmiş bidahada yok nerde acaba gelsin iyice dövelim onu tamammı

inş hamiş kalırız bu ay aylincim inş olur canım evet esma casnım ya bende gfiremedim az önce neden böyle oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…