Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

merhaba kızlar nasılsınız geldim birazdan yemeğe incektim ama bi bakim kızlara dedim .

aylimcim hoşgeldin.

sinemcim inşallah kalbine göre bir iş bulursun canım işe alışan bir insan evde zor duruyo ya ben bazen ctesi pazar bile can sıkıntısı çekiyorum

aslım sen nasılsın

merhaba kızlar nasılsınız geldim birazdan yemeğe incektim ama bi bakim kızlara dedim .

aylimcim hoşgeldin.

sinemcim inşallah kalbine göre bir iş bulursun canım işe alışan bir insan evde zor duruyo ya ben bazen ctesi pazar bile can sıkıntısı çekiyorum

aslım sen nasılsın

sağol asişim aç bırakma kendine sen de:1hug:

valla ben bilmem sinemkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3hihoyyyt

bilmem valla neden oluyor siteye girdim ama topiği açamadım bir türlü

ben burda uslu uslu giriyom siteye yaaaaawwww
allah korusun site çökse benden bilcen dimi kızmirmirmirmir

Aylimcim hoşgeldin.

Sinemcim inşallah kalbine göre bir iş bulursun canım işe alışan bir insan evde zor duruyo ya ben bazen ctesi pazar bile can sıkıntısı çekiyorum

aslım sen nasılsın

hoşgeldin canim iyiyim tşk ederim sen nasilsin tatlim hadi yemeğini yede yeğenimiz aç kalmasin

ben geldim kızlarrrrrrrrsenağlamasenağlama
benim iş yine yattı malum hemde beklediğimden çok erken neyse 2 gündür giremedim malum site yine uçmuş girdiğimde de yazmadım malum nedenden ama bakıyorumda kimse beni merak etmemişşşşşşşş:eek:klava::eek:klava::eek:klava:
neyse ben yinede yazam belki merak neyin eden olur arada nerede bu ayşe diye ismimi unutmadıysa halaaaaa saymıyorum da sizi hepinize teker teker:eek:klava::eek:klava:
:kahve:gamyoncuiremsu:dilcikar:

benim iş yine yattı malum hemde beklediğimden çok erken neyse 2 gündür giremedim malum site yine uçmuş girdiğimde de yazmadım malum nedenden ama bakıyorumda kimse beni merak etmemişşşşşşşş:eek:klava::eek:klava::eek:klava:
Neyse ben yinede yazam belki merak neyin eden olur arada nerede bu ayşe diye ismimi unutmadıysa halaaaaa saymıyorum da sizi hepinize teker teker:eek:klava::eek:klava:
:kahve:gamyoncuiremsu:dilcikar:

hoşgeldin ayşecim sen unutulacak kadinmisin hayatim aaaaaaa seni unutmak ne mümkün nbr nasil gidiyor anlat bakalim

benim iş yine yattı malum hemde beklediğimden çok erken neyse 2 gündür giremedim malum site yine uçmuş girdiğimde de yazmadım malum nedenden ama bakıyorumda kimse beni merak etmemişşşşşşşş:eek:klava::eek:klava:

ay kız olurmu yaaaaaaaaa sensiz olurmu
oklavasınıda alırmış hemen eline kaydirigubbakcemile
olsun kız gene de olsun

kizlar bieri aydinlatsin beni aaaaaaaaaa herkez slm kelamda bide cvp yahu

sceren kusura bakma ama burda herkez sana her istediğin anda cvp veremezki sadece senlede ilgilenemez yazdiklarini okuyorum kizlar senle çokta ilgilenmiş ama hep bir sitem olmuyorki böyle tabiki sana konuyla bilgili olanlar cvp verir ama birakta biz karar verelim kime slm vericez kime vermicez nezaman kime cvp vericez bence biraz daha anlayişli ol zaten hiçbir sorun cevapsizda kalmiyor geç olsada sorunu sor bekle mutlaka konuyla bilgili olan cvp verir.

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3galiba sen yaptın bunu hep sitenin göçtüğü saatler girerek

he tabi tabi
dünyaya meteor çarpsa sen sinem çarptırdı diycen galibakaydirigubbakcemile
öyle dicen he öylemi dicenlaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

Kızlar ben geldim...Ne çok kaynatmışsınız..Sabah herkes buradaymış ne güzel....Ben geç kaldım belli...:a015: Yemekte olan hamişlerimize afiyet olsun...cokacimcoook Yemekte olmayanlar siz nerdesiniz...

kızlar ben geldim...ne çok kaynatmışsınız..sabah herkes buradaymış ne güzel....ben geç kaldım belli...:a015: Yemekte olan hamişlerimize afiyet olsun...cokacimcoook yemekte olmayanlar siz nerdesiniz...

hoşgeldin canim nbr bende bir yemek yeyip gelicem herkeze afiyet olsun kizlar

Merve,Sinem,Gülşen,Ayşe,Aylin, Esma,Nasip,Asiye,Raziye,Aslı,Derya,Ceren Sebnemmmm nerdesiniz yaaaa.........Ben geldim gittiniz....Kızlarrrrrrrrrrrrr....................

X