Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

evet mervecim evet tatlım başladım 2 gün oldu başlayalı ben bu ay 2 gün adet gördüm sen de başla mervecim bide benim buay kociş evde 2 hafta izinli geçen hamişliktede 1 hafta evdeydi hiç atlamadan çalıştık buayda çok şükür olucak ve evlilik yıldönümümde yani 2 eylülde hamiş olucam kesin karar verdim tabi sende olucaksın bunada kara verdim mervecim tammı anlaştıkmı eylülde de nasipçim çalışacak sonrada oda hamiş olucak nasip bunada karar verdim tamamı kızalar çok ama çok sıkı çalışıcaz söz dimi

tabi aslıcım kesin hamişizz bu ay sıkı derken ben gün aşırı düşündüm sen nedersin? bende bu akşam başlıyorum çalışmaya :CüvCüv:

deryacım canım biraz sabır hayatım hem senin sigortan yokmu ki tatlım eşinin üstünden felan bide doktor çok fazla bulantı ve kusman olmasın diye ilaç veriyor canım onu bir sor doktoruna versin rahatlarsın canım

tabi aslıcım kesin hamişizz bu ay sıkı derken ben gün aşırı düşündüm sen nedersin? bende bu akşam başlıyorum çalışmaya :CüvCüv:

evet tatlım gün aşırı zaten hergün olunca siperm kalitesi düşermiş ben birgün atlayım devam ediyorum ama yumurtlama günlerini kaçırma kızdınmı yoksa nasipçim söylediğim için

deryacım canım biraz sabır hayatım hem senin sigortan yokmu ki tatlım eşinin üstünden felan bide doktor çok fazla bulantı ve kusman olmasın diye ilaç veriyor canım onu bir sor doktoruna versin rahatlarsın canım

yok be güzelim sigorta felan işte sordum doktora
oda vermezmiş ilaç illaki gideceğim o yüzden mecburen bekleyeceğim
yabu öbür hamileliklerime hiç benzemiyor
öbürlerinde midem felan çok bullanmazdı bu beni mahvediyor
bu iyiye işaret demi kızlar

Kizlar aylincik nerde bileniniz varmi oda yok bugün ortalarda doktora gidicekti ama hangi gündü unuttum onu sorucaktim

yok be güzelim sigorta felan işte sordum doktora
oda vermezmiş ilaç illaki gideceğim o yüzden mecburen bekleyeceğim
yabu öbür hamileliklerime hiç benzemiyor
öbürlerinde midem felan çok bullanmazdı bu beni mahvediyor
bu iyiye işaret demi kızlar

bence iyiye işaret tatlım bebişin şöyle sağlam sağlam yerleşiyor yerine bunu yaparkende biraz cık annesininde midesini bulandırıyor ama değer dimi tatlışım tuzlu ayran iç hayatım yatıştırır

iyi canimcim senin çalişiyorum işte hemde tam gaz sen

bende iyiyim tatlım
ya iş ilanlarına bakıyorum aklıma yatan bi kaç iş var onları kaydediyorum..
haftayada ücretli öğretmenliğe başvurucam
hafta sonu evde olabileceğim iş olsa çalışırım belki
ben şimdiye kadar çalışırken hep dersanede cumartesi pazar çalışıyordum da

bence iyiye işaret tatlım bebişin şöyle sağlam sağlam yerleşiyor yerine bunu yaparkende biraz cık annesininde midesini bulandırıyor ama değer dimi tatlışım tuzlu ayran iç hayatım yatıştırır
evet ya işte oyüzden bu rahatsızlık beni mutlu ediyor hem işşkence çekiyorum hem seviniytorum
allahım i
nşallah bu sefer yüzüme bakar

deryacım, nasipcim, gülşencim, asişcim, esmacım, dilekcim, razerscim, cerencim, mervecim canlarım hepinize günaydıınn.. (unuttuğum varsa oklavalar gelicek mi)
bir türlü ağzımın tadıyla yazamadım buraya kaç gündür. sohbet etmek istiyorum kocişim izinde uyanıyo kahvaltı yapıyoruz dışarı çıkıyoruz gecenin yarısı geliyoruz.
bir türlü denk gelemedik.
dün gecede çok geç yatmama rağmen bu saatte uyandım ki arkadaşlarımla sohbet edeyim diye.şimdi okim biraz geçmişi bakim yeni haberler var mı?

deryacım, nasipcim, gülşencim, asişcim, esmacım, dilekcim, razerscim, cerencim, mervecim canlarım hepinize günaydıınn.. (unuttuğum varsa oklavalar gelicek mi)
bir türlü ağzımın tadıyla yazamadım buraya kaç gündür. sohbet etmek istiyorum kocişim izinde uyanıyo kahvaltı yapıyoruz dışarı çıkıyoruz gecenin yarısı geliyoruz.
dün gecede çok geç yatmama rağmen bu saatte uyandım ki arkadaşlarımla sohbet edeyim diye.şimdi okim biraz geçmişi bakim yeni haberler var mı?

Günaydın aylin iyi insan lafının üstüne gelirmiş derler....az önce ismin geçtide

Kizlar aylincik nerde bileniniz varmi oda yok bugün ortalarda doktora gidicekti ama hangi gündü unuttum onu sorucaktim

hihoyyyt aslııım günaydıın canım.
p.tesi gittim canım dr'a, geçen ay adetin hemen sonunda gittiğimde 28mm bir yumurta vardı.. zamansız ve olmaması gereken bir yumurtaydı.
onun çatlayıp çatlamadığını kontrol edicekti dr.
evet çatlamış, progestron yaptırmıştım sonucu 18.66 gayet güzel dedi.
bi sıkıntı yok.
artık istediğin zaman hamile kalabilrsin dedi, (ben zaten geçen ay başlamıştım)6 ay olmazsa o zaman bekliyorum dedi.
Allah'ım inşallah sesimizi duyarda bizede bebişler nasip eder.. :Saruboceq:

günaydınn canım iyi yapmışınnn ben pek yazamıyorum işlerden amakaydirigubbakcemile5

X