Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Nasibim olcak olcak bak görürsün Eylülde Adını da eylül koyarsın kızımızın ben de Eylül İkra koyucam kız olursaaa

aslı canım bende de var aynı ağrılar ben dr sorduğumda normal dedi vudunuz kendini hamileliğe alıştırmış dedi
yani bizim vucudumuz hazırmışhihoyyythihoyyythihoyyyt

TAMAM O HAZIR OLSUN NASİPÇİM BİZDE ÇALIŞIP BU AY ONUN HAZIRLIĞINI BOŞA ÇIKAMAYIZ AMA DİMİ kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

TAMAM O HAZIR OLSUN NASİPÇİM BİZDE ÇALIŞIP BU AY ONUN HAZIRLIĞINI BOŞA ÇIKAMAYIZ AMA DİMİ kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

ben ne yazıkki reglim gelmeden başlayamıyacağım hele reglime bir kavuşayım
2 ay oldu kız hala regl olmadım reglim gelsin şu kan birikintisi temizlensin de
reglden sonra tam gazkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kız adını oğlum koyacak artık o ne isterse
ay bir olsun da atakana uygun koyar sanırım

Oy yerim ben onu abi olcakmışta kardeşinin adını koyucakmış aslanım benim afferin abilik yapsın kardeşine kaydirigubbakcemile Benim yiğende koydu kardeşinin adını 2 gün önce doğdu bizim kız

sanada günaydin canim nasilsin bakalim varmi düzelme bulantilar nasil inş mervecim inş kaliriz artik ama sağlikli bir şekilde kaliriz dimi tatlim

yok gülüm çok kötü biraz önce doktoru aradım yanındaki kız
şidi gelirsen cumartesi tekrar ücret alır dedi
biraz idare et dedi sağolsun
off ya
bir muayene 100 ytl

Oy yerim ben onu abi olcakmışta kardeşinin adını koyucakmış aslanım benim afferin abilik yapsın kardeşine kaydirigubbakcemile Benim yiğende koydu kardeşinin adını 2 gün önce doğdu bizim kız

alolah analı babalı büyümeye nasip etsin sibelcim tebrik ederim

başladın mı aslı çalışmaya kız kaçırmayım senikaydirigubbakcemile5

evet mervecim evet tatlım başladım 2 gün oldu başlayalı ben bu ay 2 gün adet gördüm sen de başla mervecim bide benim buay kociş evde 2 hafta izinli geçen hamişliktede 1 hafta evdeydi hiç atlamadan çalıştık buayda çok şükür olucak ve evlilik yıldönümümde yani 2 eylülde hamiş olucam kesin karar verdim tabi sende olucaksın bunada kara verdim mervecim tammı anlaştıkmı eylülde de nasipçim çalışacak sonrada oda hamiş olucak nasip bunada karar verdim tamamı kızalar çok ama çok sıkı çalışıcaz söz dimi

tamam aslı sen karar vermişsin
koçişime diyecem bak aslı karar verdi ben bu ay hamiş yapacaksın diyeceğim:roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…