Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

günaydın esma canım sen regl tarihini neden hala vermedin[/B][/QUOTE]

canım 17 ağustos ama bu ay çalışmalar çok kısıtlı oldu zaten olmasın diyorum ameliyat (hemoroid )a.s.oldum 31 temmuzda o yüzden bişey olur diye korkuyorum şimdi korunuyorum ama iş işten geçmiştir zaten bilmiyorum kafam çok karışık Rabbim hayırlısını versin ama bu ay olmazsam sevinicem galiba bidaki sefere tam gaz devam kısmetse.....

ya kızlar aylinnn nerelerde ben onu çok merak ediyorum kocişiyle askere mi gitti dersiniz

kızlar sabah sabah şenlenmiş topiçimiz kızlar ya benim halen bel arım var kasığımda ağrıyo göslerimde öyle neden olurki ya hamiş olamam imkansız yani anlamadım neden böyle varmı bilgisi olan

kızlar biri bana yardım edebilirmi *? yeni başlık açmayı bilmiyorum benim için (hamile olduğunu bilmeden ilaç kullananlar buraya ) diye bir başlık açabilirmisiniz. şimdiden teşekkürler , yada nasıl açıldığını söyleyebilirmisiniz?

kızlar sabah sabah şenlenmiş topiçimiz kızlar ya benim halen bel arım var kasığımda ağrıyo göslerimde öyle neden olurki ya hamiş olamam imkansız yani anlamadım neden böyle varmı bilgisi olan

yumurtluyo musun acaba ?

günaydın deryacım günaydın sinemm günaydınnn esmaa
şebnemm nerdesin kızz

Canlarım günaydınnn nasibim sana çok geçmiş olsun bu arada eylülde gelio bebiişiiinnn yaşasıııınnnnn Bu arada asiye sen beni çatlatıyosun bi doğur oklavayla kovalicam kız seni 2 gündür doktorun ilaç verdimi diye soruyorum

aslı canım bende de var aynı ağrılar ben dr sorduğumda normal dedi vudunuz kendini hamileliğe alıştırmış dedi
yani bizim vucudumuz hazırmışhihoyyythihoyyythihoyyyt

Canlarım günaydınnn nasibim sana çok geçmiş olsun bu arada eylülde gelio bebiişiiinnn yaşasıııınnnnn Bu arada asiye sen beni çatlatıyosun bi doğur oklavayla kovalicam kız seni 2 gündür doktorun ilaç verdimi diye soruyorum

sağolasın sibelim inşallah bakalım artık

UMUDUNA KAVUŞANLAR

S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)
uğur ve eylül............ (eylül)
nazers.................... (nazmiye)
RUMELİLİ................ (gülşen)
umutyaren.............. (derya)
bahtusa...................(badegül)
fatoş3458.................(fatoş)

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDENLER

* hnurkoçer......................................... .. ..7 Ağustos (nur)
* brisling.......................................... . ......8 Ağustos (dilek)
* alabama.......................................... . . .10 Ağustos (şebnem)
* çağla27.......................................... .. . .11 Ağustos (çağla)
* apexnasip....................................... .....16 Ağustos (nasip)
* serdi............................................. .. ....17 Ağustos (esma )
* SCEREN............................................ ..17 Ağustos (ceren)
* TATLI BELA..........................................20 Ağustos ( *?)
* raziş............................................. . .....22 Ağustos (raziye)
* Rahel............................................ . .....22 Ağustos (emel)
* tosbaa8........................................... . ...24 Ağustos (aylin)
* esma_memo_12....................................26 Ağustos (esma)
* zuzu79............................................ ....28 Ağustos (sinem)
* ılgın3009......................................... .....29 Ağustos (merve)
* aslımmm.......................................... . ..31 Ağustos (aslı )
* güzelkız MS................................................ . .... ... (semra)
* NEŞELİ:))......................................... .. ...................(neşe)
* la gatta............................................ .......................(deniz)
* aylint............................................ .. ...................... (aylin)
* nigarim........................................... .........................(nigar)
* Ameli............................................. ......................... (ayşe)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

X