Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

emelcim sen evet böyle umutsuz ol daha iyi genelde böle umudu olmayan arkadaşlar hamiş kalıyor..

Dalga geçme...laelaelaelaelae İnan umutsuz olayım belki olur diye bir düşüncem yok..Sadece içimden geçenleri söyledim..Cidden bu ay yumurtlama felan umurumda değil..Bir an önce regl olup doktora gitmek istiyorum hepsi bu..:lepi:

yok gülüm ne dalgası aşk olsun gerçekten dedimm :1hug:tamam canım sen nasıl istersen hamiş olalımm yeterkiiiiiiiii:CüvCüv::CüvCüv:

yok gülüm ne dalgası aşk olsun gerçekten dedimm :1hug:tamam canım sen nasıl istersen hamiş olalımm yeterkiiiiiiiii:CüvCüv::CüvCüv:

canım ciddi niyetle dalga geçme demedim yanlış anlama...Ama AŞK olsun hep..lülülülülülü İnşallah dediğin gibi olur bu ay çok hamişimiz olur..:Saruboceq: Temmuz ayı çok bereketli idi bu ayda böyle olsun...:CüvCüv:

İnşallah canım....Ama ne bileyim olmayacakmış gibi geliyor..Allah büyük bakarsın dediğin çıkar..:1hug:

Emelcim banada doktor 2-3 ay doğum kontrol hapının etkisi olabilir hamile kalamayabilirisn dedi biz eşimle belki ay boyunca enfazla 2 kere beraber olabilmişizidr misafirdi işti derken hamile kalmışın bende beklemiyordum doktor öle dedi. diye sen sıkma canını çalışmalara devam :asigim:

mrb kızlar nasılsınız bugün a.s.

hamile arkadaşlara sorum olacak benim.bu hafta 1-2 güm içinde adet olmam lazım.ama anlamadığım bişiyler var.2 göğüsümün ortasının baya alt kısmında kalp atışı gibi sesler kıpırdamalar oluyo.biliyorum çocuksa eğer çok erken o değildir kaslarım olabilir ama bu belirtimidir.varislerim çıktı geçen hafta.omuz ve kolarım bile ağrıyor.

UMUDUNA KAVUŞANLAR

S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)
uğur ve eylül............ (eylül)
nazers.................... (nazmiye)
RUMELİLİ................ (gülşen)
umutyaren.............. (derya)
bahtusa...................(badegül)
fatoş3458.................(fatoş)

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDENLER

* nilhan............................................ .. .. ..3 Ağustos ( nil)
* hnurkoçer......................................... .. ..7 Ağustos (nur)
* Ameli............................................. .. .. .8 Ağustos (ayşe)
* brisling.......................................... . ......8 Ağustos (dilek)
* alabama.......................................... . . .10 Ağustos (şebnem)
* çağla27.......................................... .. . .11 Ağustos (çağla)
* apexnasip....................................... .....16 Ağustos (nasip)
* raziş............................................. . .....22 Ağustos (raziye)
* Rahel............................................ . .....22 Ağustos (emel)
* tosbaa8........................................... . ...24 Ağustos (aylin)
* esma_memo_12....................................26 Ağustos (esma)
* ılgın3009......................................... .....29 Ağustos (merve)
* aslımmm.......................................... . ..31 Ağustos (aslı )
* birdilektut....................................... .... ..................... (dilek)
* meleğimsin........................................ .... ................. (berna)
* duygu2008......................................... .... ................ (duygu)
* beyazmelek........................................ .... ............... (melek)
* güzelkız MS................................................ ....... ... (semra)
* serdi............................................. .. ...................... (esma )
* NEŞELİ:))......................................... .. ...................(neşe)
* la gatta............................................ ......................(deniz)
* aylint............................................ .. ..................... (aylin)
* zuzu79............................................ ..................... (sinem)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

vücudunu sen tanıyorsun canım daha önceleri bu tip şeyler yaşıyor muydun bilmiyorum.....ama gününün geçmesini bekle bence ve test yap onun dışındada hiçbir belirtiye takma kafanı

vücudunu sen tanıyorsun canım daha önceleri bu tip şeyler yaşıyor muydun bilmiyorum.....ama gününün geçmesini bekle bence ve test yap onun dışındada hiçbir belirtiye takma kafanı

canım ya geçem hafta bacaklarım çok ağrıdı daha önce olmadı böle bişiy.akşam uyuyamadım 2-3 gün sonra varis oluştuğunu fartettim.bu dediğim kalp gibi atış sesleri de ilk defa oldu bende.

kızlar ben kaçıyorum yemek yiycem sonrada gidebilirsem buradaki doktora gitcem bebeğime tekrar baktırayım diyorum nasılsa kontrol gibi oluyo bakalım ne diycek hala akıntım var doktorumu aradım ilaç içmeye devam çocuk düşceksede bu ilacın faydası yok ama hiçbirşey yapmamaktan iyidir dedi. Bi baktırayım diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…