Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

sinemcim sen gelmeden önce kitlendi:))
kız herkesin kızı mı olcakk nedir bu ekşiye aşerme gelinlerim çoğalcak seçemicem ayy oğluşumaa:))

o zaman yırttım yani kilitlenme işinden:)
esma bak masumum esma:)
ya hafta sonu teyzem geldi ilk defa bize kaldığı gece rüyasında benimde oğlum oluyomuş ne güzel dim,i inşallah
hepimize en kısa zamanda sağlıklar bebişler yarabbim:)

iyiyim gülşencim sen nasılsın tatlım zaten
korka korka girdim demin topic kitlenirse ve denk gelirsem esma bu sefer kesin benden bilcek yine diye ama dur bakalım nazar değmesindea.s

bende iyiyim canım....topic zaten saat 4 gibi gidiyor o artık kaçınılmaz....esma bu arada erik avına çıktı senin farkına varmaz....:roflol:

kız herkesin kızı mı olcakk nedir bu ekşiye aşerme gelinlerim çoğalcak seçemicem ayy oğluşumaa:))

sen tatlı istersen görücez bakalım mervecim.....artık birini seçersin....hani 1 kızı 1000 kişi ister 1 kişi alır lafını senin oğlana uyarlıcaz....bi delikanlıyı tüm kk klubü kaynanaları ister,merve birinin kızını alır şeklinde olur mu dersin

tatlım ben pek bişey analamdım mesajından ama üzülme bu kadar kafaya takarsan zaten sorun bu olur çıkar
yani her işte bir hayır vardır dimi
zamanını biz bilemeyiski hem malesef drlar bile bilemiyo
ama hamişlik zamanını yakın olması bizim umutlu olmamıza dayanıyorken
niye bu karamsarlık

nasipcimin bebeği tüplerden geçememiş geçerken kanama yapmış bebek oluşmamışsenağlama

aaa çok üzüldüm ya
nasipcim burdaysan tatlım geçmiş olsun çok...
üzücü bi durum ama sen iyisin ya sağlığın iyi ya hayırlısı olsun arkadaşım...
GEÇMİŞ OLSUN YANINDAYIZ....:1hug:

o ne demek dünür ne seçmesi ben verdim sende almadınmı nerden çıktı şimdi bu bak vermem kızı gelinsiz kalırsın ona göre
iyiyim gülşencim sen nasılsın tatlım zaten
korka korka girdim demin topic kitlenirse ve denk gelirsem esma bu sefer kesin benden bilcek yine diye ama dur bakalım nazar değmesindea.s
kız kitlenmedi hadi yine iyisin yoksa kurtulamazdın dilimdennaniknaniknaniknanik

canım aynı durumdayız senle bende ilaç içtim iğne oldum olmadı artık tüplerim tıkalı diye düşünmeye başlamışken ilaç içmediği ay hamile kaldım stres yapma tamammı olacak ama zamanı var demekki

bakın o damat benim biz öle anlaştık göz dikmeyin damadıma tamammı klava:klava: nasıl kaynanayım ama :roflol:
kız dünür bunlar hep senin başının altındaan çıkıyor geçme elime çok fena yapacam seni:mymeka:klava:

kızlar ben geldim...:jeyyar:
İyi çok kaynatmamışsınız bari...Benimde oğlum olacak gibi geliyor bana...Mervenin almadığı kızları ben alırım merak etmeyin..:lepi:

Kiz sinem gitti yine site haberin ola yarim saattir giremiyorum inş gönderir bunu

kızlar ben geldim...:jeyyar:
İyi çok kaynatmamışsınız bari...Benimde oğlum olacak gibi geliyor bana...Mervenin almadığı kızları ben alırım merak etmeyin..:lepi:

oğluma 3 kız alcam ben pişt vermem kızları

bakın o damat benim biz öle anlaştık göz dikmeyin damadıma tamammı klava:klava: nasıl kaynanayım ama :roflol:
kız dünür bunlar hep senin başının altındaan çıkıyor geçme elime çok fena yapacam seni:mymeka:klava:[/QUOTE]

esmacım aldım senin kızı sen merak etmeŞeniz

yok ben kızım üstüne kuma istemem ben vazgeçtim vermiyorum kızı

kızlar merhaba sizleri çok özledim ya bu sabahtan beri uğraşıyorum giremiyorum ya çıldırıcam en sonunda oldu.me kadar çok kaynatmışsınız ya kızlar ya benim kanamam hala devam ediyor sizce bu normalmi birde pembe pembe geliyor kırmızı değil bide böyle parça parça zar gibi bişeyler geliyor varmı bilen.

merhaba kızlar baya kaynatmışınız giremedim bayadır sinir oldum doktora gitcektim gidemedim toplantı vardı sabaha inşallah....

Bebeğimi merak ettiğimden çok gitmek istiyorum doktora durumumda değişiklik yok aynıyım kızlar lekelenme devam yani :)))

Bide kızlar sizce benim neyim olcak bana tahmin yok mu ben sanki erkek gibi düşünüyorum ama nedendir bilmiyorum

tamam canım git bakalım ne dicek doktor.
aslım en iyisi doktora sor ben hiç bilmiyorum?

aaaa nedir bu bee sinir oldum kırk yılda bi siteye girmeye fırsat bulduk onda da açılmadı beeee neyse kızlar nabersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…