Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

:eek:klava::eek:klava:Asiye dikkatet kendine dr soylediginden cikma TAMAMI senın saglıgın bebegın saglıgından daha onemlı unutma

Dediğinden çıkmıyorum da cerencim doğru dürüst açıklama yapmıyorlar bana ilaç içtiğimi aslında hiçbirişe yaramadığını hiçbirşey yapmamış olmamak için verdiğini söledi düşünsene bende iyi olcam diye bekliyorum olmuyo sorun var diye düşündüm aslında etkisi yokmuş.

Bi baktıracam ultrasonda meleğime orada görürsen rahatlarım belki ...

UMUDUNA KAVUŞANLAR

S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)
uğur ve eylül............ (eylül)
nazers.................... (nazmiye)
RUMELİLİ................ (gülşen)
umutyaren.............. (derya)
bahtusa...................(badegül)
fatoş3458.................(fatoş)

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDENLER

* nilhan............................................ .. .. ..3 Ağustos ( nil)
* hnurkoçer......................................... .. ..7 Ağustos (nur)
* brisling.......................................... . ......8 Ağustos (dilek)
* alabama.......................................... . . .10 Ağustos (şebnem)
* çağla27.......................................... .. . .11 Ağustos (çağla)
* apexnasip....................................... .....16 Ağustos (nasip)
* raziş............................................. . .....22 Ağustos (raziye)
* Rahel............................................ . .....22 Ağustos (emel)
* tosbaa8........................................... . ...24 Ağustos (aylin)
* esma_memo_12....................................26 Ağustos (esma)
* ılgın3009......................................... .....29 Ağustos (merve)
* Ameli............................................. . .. 30 Ağustos (ayşe)
* aslımmm........................................... ..31 Ağustos (aslı )
* birdilektut....................................... .... ..................... (dilek)
* meleğimsin........................................ .... ................. (berna)
* duygu2008......................................... .... ................ (duygu)
* beyazmelek........................................ .... ............... (melek)
* güzelkız MS................................................ ....... ... (semra)
* serdi............................................. .. ...................... (esma )
* NEŞELİ:))......................................... .. ...................(neşe)
* la gatta............................................ ......................(deniz)
* aylint............................................ .. ..................... (aylin)
* zuzu79............................................ ..................... (sinem)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN[

Kizlar canim erik istiyor benim hemde tuza batirip yemek istiyorum mevsimide geçti yaa nerden bulacağiz bakalim kocişe sipariş verdim bulur inşallah

Kizlar canim erik istiyor benim hemde tuza batirip yemek istiyorum mevsimide geçti yaa nerden bulacağiz bakalim kocişe sipariş verdim bulur inşallah

erik mi? sıra sende tabi dün turşu suyunu içirdim sana....şimdi eriği araki bulasın....şimdikiler yumuşak oldu artık....neyse benim evde turşular bekliyor onlarla yetinirim artıkfisfisfis

erik mi? sıra sende tabi dün turşu suyunu içirdim sana....şimdi eriği araki bulasın....şimdikiler yumuşak oldu artık....neyse benim evde turşular bekliyor onlarla yetinirim artıkfisfisfis

TURŞU ÇOK KOLAYDA ERİK ZOR BİRAZ BAKALIM KOCİŞİN PERFORMANSINI ÖLÇECEĞİMMMMM:roflol::roflol:ESMA KIRMIZI ERİK OLSA OLMAZ DİYO OLMAZ DEDİM ONU BENDE BULURUM DEMİ AMAlülülülülülülülülülülülü

Kızlar hepinize günaydın................Dün öğleden sonra sorun vardı bağlanamadım siteye..Ne çok kaynatmışsınız oku oku bitmedi :)))
Nasip canım arkadaşlarında dediği gibi hem üzüldüm hem sevindim..Allah gönküne göre versin inşallah..Geçmiş olsun...
Badegül cüm moralini yüksek tut bebeğine birşey olmayacak sanada geçmiş olsun..
Şebnem kızların dediği gibi hamişsin işte...Aksini ispatlayacak kimse yok.:))))
Esma git işini yap hadi...Kovuyorum seni işte topikten..Yoksa patronun işten kovacak ona göre..:))))
Merve cim sen nasılsın?
Aslı, Asiye, Tosbaa , Raziye,Nazmiye,Derya , Ceren,Fatoş Ayşe herkes iyidir umarım..Unuttuklarım varsa kusura bakmasın isimler aklıma gelmedi şu an...

Herkese Selamlar...
Aslına bakarsan pek iyi sayılmam,şu an da çok yoğun bir iş tempom var.Bazen bebişimi bile unutuyorum senağlamasenağlamasenağlamaÇok stresli bir ortamda çalışıyorum bebişimi nasıl koruycam bilmiyorumsenağlamasenağlama

TURŞU ÇOK KOLAYDA ERİK ZOR BİRAZ BAKALIM KOCİŞİN PERFORMANSINI ÖLÇECEĞİMMMMM:roflol::roflol:ESMA KIRMIZI ERİK OLSA OLMAZ DİYO OLMAZ DEDİM ONU BENDE BULURUM DEMİ AMAlülülülülülülülülülülülü

hakikaten zor performans olacak onun için.....kırmızı erik bencede güzel diil....

ERİK VAR ANNEMLERİN BAĞINDADA VAR AMA BEN CAN ERİĞİ İSTİYORUM YEŞİL EKŞİ ONU TUZA BATIRIP YİYCEM:icecream:

işte erik budur....

nerde bu takvimler yahuuuuuu

sorma ya sanki bebeğimi görmüş kadar oluyordum...

Hepinize merhabalar kizlar, oncelikle bu mubarek aylarda Mevlam tum isteyenlere bebek nasip etsin insallah... Bende bir muddettir uyeyim, genelde uzaktan takip ediyorum.Aranizdaki sicak bag beni cok duygulandiriyor inanin,herkesin birbirine olan destegi gercekten takdire laik. KK ayrica tesekkur ediyorum bu ortami biz bayanlara sagladigi icin. Bu arada apexnasipcim benide bekleyenler listesine eklermisin? kendinize iyi bakin hepinizi cooook opuyorum....

erkencisin sinemcim genelde topic kilitlendiği vakit burada olurdun....nasılsın canım

hoşgeldin nigar bu arada....Allah gönlündekini tez zamanda versin inşallah:Saruboceq:

iyiyim gülşencim sen nasılsın tatlım zaten
korka korka girdim demin topic kitlenirse ve denk gelirsem esma bu sefer kesin benden bilcek yine diye ama dur bakalım nazar değmesindea.s

sinemcim sen gelmeden önce kitlendi:))
kız herkesin kızı mı olcakk nedir bu ekşiye aşerme gelinlerim çoğalcak seçemicem ayy oğluşumaa:))

bende 9 aylık evlıyım doktorum hap verdı ılıskı onerdı ama olmuyor dun tahlıl verdım bıse cıkmadı tuplerın tıklaı olmasından cok korkuyorum. ama allah kerımdır vardır bundada bı hayır sen ne kadarlık evlısın??cevremde kerametın benden olmadıgını anlayan bı kısı olsa rahatlayacagım ama yok bana stres yaptıran o sadece neyse cnm sevgılerımle..

bende 9 aylık evlıyım doktorum hap verdı ılıskı onerdı ama olmuyor dun tahlıl verdım bıse cıkmadı tuplerın tıklaı olmasından cok korkuyorum. ama allah kerımdır vardır bundada bı hayır sen ne kadarlık evlısın??cevremde kerametın benden olmadıgını anlayan bı kısı olsa rahatlayacagım ama yok bana stres yaptıran o sadece neyse cnm sevgılerımle..

canım doktor nasıl ilişki verdi:uhm:

X