Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlarrrrrr ya gerçekten bu çizelgeler kaybolmuş kimsede çıkmıyo neden bileniniz varmıııııı

yok valla niye yok bu çizelgeler anlamadım...ne güzel bebiş takibi yapıyordum oradan...gittiğimde doktoruma şakkadanak sölicidim 6+2 oldum.....(hani bilinçli cihetinden bir avrat profili çizeceğim yaa:roflol:)....nerde bön bön bakıcam doktora...olmadı takvimimiz gitti kk da kusura bakmayın artık derim çıkarım işin içinden....biz takvimlerimizi geri istiyoruz yaaaaa........ sanal takvim yaratayım du bi...

:CüvCüv: beppe'm,içimin huzuru.....5 weeks and 5 days........

Kızlar hepinize günaydın................Dün öğleden sonra sorun vardı bağlanamadım siteye..Ne çok kaynatmışsınız oku oku bitmedi :)))
Nasip canım arkadaşlarında dediği gibi hem üzüldüm hem sevindim..Allah gönküne göre versin inşallah..Geçmiş olsun...
Badegül cüm moralini yüksek tut bebeğine birşey olmayacak sanada geçmiş olsun..
Şebnem kızların dediği gibi hamişsin işte...Aksini ispatlayacak kimse yok.:))))
Esma git işini yap hadi...Kovuyorum seni işte topikten..Yoksa patronun işten kovacak ona göre..:))))
Merve cim sen nasılsın?
Aslı, Asiye, Tosbaa , Raziye,Nazmiye,Derya , Ceren,Fatoş Ayşe herkes iyidir umarım..Unuttuklarım varsa kusura bakmasın isimler aklıma gelmedi şu an...

Gülşen cim seni unutmuşum hayatım... Bebek de sende iyisindir umarım...Bu arada sanal takvimin güzel olmuş :)))

yok valla niye yok bu çizelgeler anlamadım...ne güzel bebiş takibi yapıyordum oradan...gittiğimde doktoruma şakkadanak sölicidim 6+2 oldum.....(hani bilinçli cihetinden bir avrat profili çizeceğim yaa:roflol:)....nerde bön bön bakıcam doktora...olmadı takvimimiz gitti kk da kusura bakmayın artık derim çıkarım işin içinden....biz takvimlerimizi geri istiyoruz yaaaaa........ sanal takvim yaratayım du bi...

:CüvCüv: beppe'm,içimin huzuru.....5 weeks and 5 days........
gülşen kız koptum burda deli sancaklar :roflol:
Kızlar hepinize günaydın................Dün öğleden sonra sorun vardı bağlanamadım siteye..Ne çok kaynatmışsınız oku oku bitmedi :)))
Nasip canım arkadaşlarında dediği gibi hem üzüldüm hem sevindim..Allah gönküne göre versin inşallah..Geçmiş olsun...
Badegül cüm moralini yüksek tut bebeğine birşey olmayacak sanada geçmiş olsun..
Şebnem kızların dediği gibi hamişsin işte...Aksini ispatlayacak kimse yok.:))))
Esma git işini yap hadi...Kovuyorum seni işte topikten..Yoksa patronun işten kovacak ona göre..:))))
Merve cim sen nasılsın?
Aslı, Asiye, Tosbaa , Raziye,Nazmiye,Derya , Ceren,Fatoş Ayşe herkes iyidir umarım..Unuttuklarım varsa kusura bakmasın isimler aklıma gelmedi şu an...

canımm emelimm iyim hayatım yeni umutlarla yeni ümitlerle yaşıyorumm. sen nasılsın başladın mı çalışmaya

kızlar ayşe nerelerde bilgisi olan varmıııııııııııııııı?
ayşeeeeeeeeeeeeeeee

hoşgeldin emelim saol canım dileklerin için bu arada bende iceri çalışmaya gidiyom hadi banada kolay gelsin ara ara uğrarım canlarım. öpüldünüz
bu arada atlamışım badegül stres yapma hemen paçaları sıvama allah büyük hiçbişi olmayacak inşallah

derya kız kocan napıo
var mı değişiklik

yok aynı duruyor
as1cEUxuM2B0020MDAxOTA2MWJ8MDAwMTIzNWR8YmViZWdpbQ.gif
[/url][/IMG]

Badegülcüm canım benimde 2 haftadan fazla oldu kahverengi akıntım vardı doktor ilaç verdi başka bişey demedi hayırlısı ile bebeklerimiz bize bırakmayacak canım

Başladım Mervecim çalışmalara...:))) Ama dedim ya üstüne düşmüyorum bu ay...Oluruna bırakacağım..Hiç yumurtlama günü felan aklımda yok inan..Takvimde yok aklıma gelmiyor onun için..Regl den hemen sonra 3 eylülde doktora gideceğim zaten..Allah kısmet ederse Ekimde hamileyim..İnşallahhhhhhhhhhhhhhhh

Başladım Mervecim çalışmalara...:))) Ama dedim ya üstüne düşmüyorum bu ay...Oluruna bırakacağım..Hiç yumurtlama günü felan aklımda yok inan..Takvimde yok aklıma gelmiyor onun için..Regl den hemen sonra 3 eylülde doktora gideceğim zaten..Allah kısmet ederse Ekimde hamileyim..İnşallahhhhhhhhhhhhhhhh

niyee kızz ekimde diyorsun buay olur inşallahhh:CüvCüv:

Belki doktora gitmeden yada gittiğinde hamile olduğunu öğrenirsin:CüvCüv:
Benim görümceme doktor hasta olduktan sonra gel tedaviye geçelim demiş kız hasta olmadı hamile çıktı:roflol:

benım umudum yok bu ay..Olsa geçen ay olurdu..Günleri hiç boş geçirmedim..sırnaşık şey Hem ne bileyim içimde doktor desteğiyle olacakmış gibi bir his var...Kısmet artık..Olsunda dış destekle olsun ben razıyım...:CüvCüv:

3 eylüle bir gidiyorsun doktor emel hanımcım rahim duvarı kalınlaşmış sanırım gebesiniz diyor...

dimi ama bencede bu ay olur

Belki doktora gitmeden yada gittiğinde hamile olduğunu öğrenirsin:CüvCüv:
Benim görümceme doktor hasta olduktan sonra gel tedaviye geçelim demiş kız hasta olmadı hamile çıktı:roflol:

İnşallah canım....Ama ne bileyim olmayacakmış gibi geliyor..Allah büyük bakarsın dediğin çıkar..:1hug:

benım umudum yok bu ay..Olsa geçen ay olurdu..Günleri hiç boş geçirmedim..sırnaşık şey Hem ne bileyim içimde doktor desteğiyle olacakmış gibi bir his var...Kısmet artık..Olsunda dış destekle olsun ben razıyım...:CüvCüv:

emelcim sen evet böyle umutsuz ol daha iyi genelde böle umudu olmayan arkadaşlar hamiş kalıyor..

X