Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

nasip bugün gidecekti sanırım doktora.....
gittim gülşencim
kızlarrrr kalbim sızlarrrrr benim perşembe doğumgünüm hediyelerimi bekliyorum ona göre. buarada en makbul hediye dualarınız onu da söylimmmm.
sana biz değil güzel allahım bizim adımıza verse olur mu

merak etmez miyim emelcimm bende cumadan beri topiğe giremedim malum yiğenim tontişim dünyaya geldi onlaydım hep
tebrik ederim mervecim allah analı babalı büyütmeye NASİPetsin
Cevap: "Boşver ne işi gitmesen de olur" dedin değil mi? Yanlış mı?
Bu arada Esma cım Nasip ten haber var mı?
Alabama Şebnem sen nerelerdesin?
2.merak eden esma + emel
naaaasiiiiippppppp nerelerdesiiiinnn hayatim gittinmi dr. Neden bizi merakda birakiyorsun sen
anca gelebildim ama ben gelene kadar çıkmışsınız

yeni gelen arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz
fatoş senide tebrik ederim canım

:roflol::roflol: kızlar merhaba size yazamadım cumartesi dr gittim ya dr guatr ilacını ayarladı. Ama bugün sabah leke geldi dr gittim ama sinir etti beni ya başka hast.gittim ama 4 boyut usg çektirdik düşük olsa bile bebek çok küçük göremeyiz dediler evde yatıyorum leke arasıra kahverengi damla şeklinde...........galiba bebeğim bana tutunamadı gidiyorrrrrrrrrrrrrrrr berbatım ya canlarım ahhhhhhh ne kötü bir durum bu ya ama içimde ufakta olsa bir umut var.....stres yaparsam ağlarsam düşmese bile düşermiş sabahtan beri kendimi tutuyorum ya öyle ağlayacağım ki korkuyorum.....herkeze iyi akşamlar kızlar yarın fırsat bulursam görüşürüz benim için dua edin ne olur allah hayırlısını versin ne olur:roflol::roflol::roflol::Saruboceq:

çok geçmiş olsun badegülcüm inşallah birşey olmayacak bebişin sana tutunup seni bırakmayacak
bak bana bebişimi öğrenemedin 1 güncük bile umudlanamadan beni terk etti şükür halimize
hayatım boyunca reglim gelsin diye dua etmemiştim ama bunuda yaşamak varmış:Saruboceq:

canım benim çok geçmiş olsun. dikkat et kendine, çok fazla hareket etmemeye çalış olur mu?
iyi haberlerini bekliyoruz inşallah.

merhaba nasipcim.
belki hamiş olduğunu öğrenmemen senin için daha iyi olmuş.
çok üzülürdün sonra.
dr'un seni rahatlatmasınada çok sevindim, korkulacak bişey olmamasınada.
sağlıklı sıhhatli hamişlikler yaşarız inşallah hep beraber.

inşallah hayatım senide uyku tutmadı sanırım:içelim:

herkese günaydın canlarım.....
nasipcim allah sağlık,sıhhat versin canım.....çok geçmiş olsun......hissettiklerin doğruymuş bir anlamda çünkü sen hamile olmadığın fikrine hiç inanmamıştın zaten.....
bu demek oluyor ki kızlar insan hamile kalacağını hissediyor kim ne derse desin......

esmacım senin boddinin yandaki görüntüsü tam olarak kaç haftalıkken canım....
bana göre 8+2 doktora göre 7 haftalık hayatım biraz gecikti ama akşam görmedim kusura bakma

canım hem üzüldüm gebeliğin gerçekleşmediğne hem sevindim dış gebelik olmadığına bak hamiş kalabiliyorsun adet ol at şunları sonra yine çalışmalara devam

kızlar herkese günayyydııınnnnna.s.

Nasipcim geçmiş olsun dün pek giremedim sürekli atıyo beni netten. Canım benim en azından dış gebelik olmadığını ve kendiliğinden iyileşebileceğini öğrendin tatlım bebeğin için üzüldüm ama seninde öğrenmemen iyi olmuş insan çok kötü oluyo çünkü. Benimde lekelenmelerim var hala ilaçta kullanıyorum ama ödeüm patlıyo bişey olcak diye. Her hamilede az çok olan bişey mi sadece ben mi yaşıyorum diye site site dolanıp duruyorum.

Allah hayırlısı ile sağlıklı hamişlik versin sana canım. Sen iyisin ya nasılsa bebek yaparsın

UMUDUNA KAVUŞANLAR

S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)
uğur ve eylül............ (eylül)
nazers.................... (nazmiye)
RUMELİLİ................ (gülşen)
umutyaren.............. (derya)
bahtusa...................(badegül)
fatoş 3458............... (fatoş)

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDENLER

* nilhan............................................ .. .. ..3 Ağustos ( nil)
* hnurkoçer......................................... .. ..7 Ağustos (nur)
* Ameli............................................. .. .. .8 Ağustos (ayşe)
* brisling.......................................... . ......8 Ağustos (dilek)
* alabama.......................................... . . .10 Ağustos (şebnem)
* çağla27........................................... .. . .11 Ağustos (çağla)
* apexnasip....................................... .....16 Ağustos (nasip)
* raziş............................................. . .....22 Ağustos (raziye)
* Rahel............................................. . .....22 Ağustos (emel)
* tosbaa8........................................... . ...24 Ağustos (aylin)
* esma_memo_12....................................26 Ağustos (esma)
* ılgın3009......................................... .....29 Ağustos (merve)
* aslımmm.......................................... . ..31 Ağustos (aslı )
* birdilektut....................................... .... ..................... (dilek)
* meleğimsin........................................ .... ................. (berna)
* duygu2008......................................... .... ................ (duygu)
* beyazmelek........................................ .... ............... (melek)
* güzelkız MS................................................ ....... ... (semra)
* serdi............................................. .. ...................... (esma )
* NEŞELİ:))......................................... .. ...................(neşe)
* la gatta............................................ ......................(deniz)
* aylint............................................ .. ..................... (aylin)
* zuzu79............................................ ..................... (sinem)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Son düzenleme:
günaydın kızlar nasipcimm allah korusun dış gebelikten herşeyin hayırlısı olsun istiyoruz gönlüne göre versin en kısa zamanda canımmmmmmmmmm

günaydın kızlara.s.

asiyecim esmacım mervecim teşekkür ederim canlarıjm evet dış gebelik olmadığına çok sevindim bende

canım nasip'im çok geçmiş olsun

canım geçmiş olsun stres yapma bak yazık sana

günaydın kızlarrr.
nasıpcım canım cok gecmısolsun herseyde vardır bı hayır..enkısa zamanda bunları atarsın ınsallah allah sukurkı kotu bısey yokmus bak...allah gonlune gore versın canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…