Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

amin canımmm:Saruboceq: darısı tüm bekarlara olsun...

site yine çok yavaş kızlarrrrr sinemciğim hep sana denk geliyor bu yavaşlıkkkCADIARZU

ya valla ne zaman girsem böyle oluyo
bende kendimden şüphe duyuyom:)
bu hızla hamiş kalırsam asıl o zaman yandım ben
ben gelince site beni taşıyamıyo galiba öhö öhömmm

içtim turşu suyunu üstünede koca bardak suyu çişim geldi artık çıkamam tualetten

ya valla ne zaman girsem böyle oluyo
bende kendimden şüphe duyuyom:)
bu hızla hamiş kalırsam asıl o zaman yandım ben
ben gelince site beni taşıyamıyo galiba öhö öhömmm

iyide canım sende hep bu saatlerde giriyorsun bu saatlerde hep böyle oluyor site:sm_confused:

kızlar çok uykum geldi ya benim neden canım bişey çekmiyo ne turşu ne tatlı anlamadım

kızlar çok uykum geldi ya benim neden canım bişey çekmiyo ne turşu ne tatlı anlamadım

ne güzel masrafsızsın işde kimisin de geç başlarmış kimisinde hiç olmazmış mesala benim arkadaşım aş ermek derlerdi diyo ben hiç aşermedim 9 ay boyunca diyo maşallah çok tatlı bir bebeğimiz var 9 aylık oldu

naaaasiiiiippppppp nerelerdesiiiinnn hayatim gittinmi dr. Neden bizi merakda birakiyorsun sen

Aslını istersen bu hafta öğreneceğiz net olarak.Kan testine göre dr tahmini 1,5 - 2 haftalık değerler dedi.Ama gebelik hesaplayıcısı 4 haftalık filan diyor.Karışık bir durum yaniCADIARZUCADIARZUCADIARZU

anladım canım olsunn hayırlısı ile yavrunu kucağına al inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…