Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

günaydın kızlarrr.
nasıpcım canım cok gecmısolsun herseyde vardır bı hayır..enkısa zamanda bunları atarsın ınsallah allah sukurkı kotu bısey yokmus bak...allah gonlune gore versın canımm
evet nazmiye şükürler olsun ya dış gebelik olsaydı
Bos ver herseyin sagliklisini versin allah
ben hisediyorumki sen kesin eylul yada ekim annesisin
demisti dersin
inşallah canım şu kanamam bir olsunda çalışmaya tam gaz
bu sefer koçişin kaçar yolu olmayacak:roflol:

nasipp benim tarih 29 ağustos cnm yazar msn

hemen hayatım

şebnem sen hamilesmisin peki
yok canım ben hamiş değilim henüz aslında 10 agustosu bekliyorum belkide hamişim :)

Cevap: "Boşver ne işi gitmesen de olur" dedin değil mi? Yanlış mı?
Bu arada Esma cım Nasip ten haber var mı?
Alabama Şebnem sen nerelerdesin?

ben dün öglen acilen çıkmak zorunda kaldım anadolu yakasına geçtik bi işimiz vardı geç döndüm canım. sende yoktun gerçi düğün dernek allah mesut etsin hayatım. tebriklerimizi ilet lütfen

valla benimde turşuyla çok aram yoktu...görmesem aklıma gelmezdi ama dün turşucuya gidip turşu suyu içtim...hakikaten altın verseler sevinmezdim bu kadar

oooohhh afiyet olsun hayatım yarasınnn

bak şimdi canım istedi işyerinde var bizim dur mutfağa gidip içeyim bende ayrıca geçen hafta anneme turşu kurdurdum iki tane onlar daha olmazda evdede kayınvalidem kurdu hemen içimde gelemmmm gülşennn:içelim:

içtinmi dicektim esmacım ama içmişsin sonradan gördüm sana da afiyet olsun canım sana da yarasınnnn

o afiyet olsun bacım
ya dün abim evlendi düğünümüz vardı
yorulmuşum baya daha yeni yeni kendime geliyorum
sen nasılsın:kahve:

allah mesut etsin bir yastıkta kocasınlar emi :)

şebo çıktın galiba kaçırdım seni
fatoş verdiğin takvime göre benim günüm bugün başlıyo tatlım

evet sinemcim malesef birbirimizi yakalayamıyoruz olsun gönüller bir olsun dimi daha erken gir gülüm konuşalım.

kızlar ben geldima.s.
pek hoş gelmedim çünkü hamişmişim ve hamişliğim sonlanmış sonunda öğrendim şimdi sorunum ise tüplerden geçerken hamileliğim sonlanmış kendiliğinden ve tüplerde kanamaya neden olmuş sol kasığımda kan birikintisi buldu endişelenecek birşey yok dedi dua edelim biran önce regl olmanız ve kanamayı reglle atmanız dedi
ayrıca hamilelikten dolayı oluşan 2 adet kist var ki o her hamişte olurmuş onuda kendiliğinden atarsın dedi herhangi bir ilaç vermedi bünyeniz sağlammış dedi kendiliğinden herşeyi beceriyor anlayacağınız:roflol: tekrar kontrola gideceğim çok şükür ki dış gebelik değilm

canım çok geçmiş olsun hem üzülmüşsündür hem sevinmişsindir seni anlayabiliyorum ama biz herzaman iyi tarafından bakıyoruz dimi allah büyük bebişin gelmesine az kaldı hamile kalabiliyorsun önemli olan bu ve lütfen stresi rafa koy kafana takma bu ay hepimiz hamişiz o kadar

günaydın kızlar nasipcimm allah korusun dış gebelikten herşeyin hayırlısı olsun istiyoruz gönlüne göre versin en kısa zamanda canımmmmmmmmmm

aminnnnn hepimizin inşallah

bu arada herkeslere günaydın hepinizi öpüyom esmam nasipim ayşem mervem emelim aslım badegül nazmişim razişim asiyem dileğim deryam sinemim unuttuğum varsa onlarıda öpüyorum darılmayın heeeeeeeeeeee

bu arada bugün bende yoğunum üretimde çalışcam ekran başında olmayacağım arada molalarda gelirim. gerçi henüz burdayım bi saat sonra falan başlarız heralde. ilgilenenlerin bilgilerineeeeeeee ilgilenmeyenleri döverim ona göre..... :)

günaydın şebnemcim
yok ben bu ay öncelik sırasını size verdim:sm_cool:
ben önce hayırlısıyla bir regl olayım:Saruboceq:
eylülde beklesin geleceğim:roflol:

kızlar ben burdayım pek yazamazsam kusura bakmayın inanın hiç halim yok
mide bulantısı sabah kadar yatırmıyor
suan yine basladı

günaydın şebnemcim
yok ben bu ay öncelik sırasını size verdim:sm_cool:
ben önce hayırlısıyla bir regl olayım:Saruboceq:
eylülde beklesin geleceğim:roflol:

günaydın hayatım öncelik falan yok bu işler senin adın gibi nasip hayatım. bigün önce bi gün sonra farketmez allah sağlıkla kucağımıza almayı tabi önce hamiş kalmayı nasip etsin de dimi ama. :teselli:

şebocum bi belirti varmi bakalim hisedersin derler ama ha

yok be gülüm belirti için kendimi iki yıldır dinliyorum ama henüz bi belirti gelmedi bu sabah evdeyken ne düşündüm biliyomusun aklıma nazmiye geldi. dün biraz kendini kötü hissediyodu ya hamişlikten dedimki kendi kendime tabii diğer hamişlerdede aynısı oluyo gördüm kadarıyla hamiş kaldıklarını öğrendikten sonra en az 10 gün yada 15 gün sonra şikayetleri başlıyo işte belirti bence onlar. mide bulanmaları uyku halleri bunlar reglden önce olmuyo olanlarda zaten aynı zamanda regl belirtisi o yüzden ben artık belirti aramıyorum bu tarihlerde bence sende arama. işte eyle yani:kahve:

bide bunu en iyi söyleyebilecek kişiler şimdi hamiş olan arkadaşlarımızdır. bildiğimiz belirtilerin dışında bişi olmalı bu belirti ki biz de hamişmiyiz acaba diye düşünelim dimi.

yok be gülüm belirti için kendimi iki yıldır dinliyorum ama henüz bi belirti gelmedi bu sabah evdeyken ne düşündüm biliyomusun aklıma nazmiye geldi. dün biraz kendini kötü hissediyodu ya hamişlikten dedimki kendi kendime tabii diğer hamişlerdede aynısı oluyo gördüm kadarıyla hamiş kaldıklarını öğrendikten sonra en az 10 gün yada 15 gün sonra şikayetleri başlıyo işte belirti bence onlar. mide bulanmaları uyku halleri bunlar reglden önce olmuyo olanlarda zaten aynı zamanda regl belirtisi o yüzden ben artık belirti aramıyorum bu tarihlerde bence sende arama. işte eyle yani:kahve:

zaten kişiden kişiye değişiyor şebnem örnek esmada hiç belirti yoktu ama emelde vardı
en büyük belirti reglin geçmesi

aynene katılıyorum
ya hamişl3er bu bulantıları hafiffletmek için ne yapıyordunuz inanaın çok kötüyüm kızlar
3 gündür uylku uyumadım ya

zaten kişiden kişiye değişiyor şebnem örnek esmada hiç belirti yoktu ama emelde vardı
en büyük belirti reglin geçmesi

evet canım haklısın aynen öyle

kız şebbo günaydın sen hamilsin içime öle doğdu

yaaaaaaaaaa cidden mi kız beni sevindirmek için söylemiyosun dimimmmiiiiiiii hamişsin sen içine doğabilir neden öyle dedin bakiiiim :Saruboceq:

:roflol::roflol: kızlar merhaba size yazamadım cumartesi dr gittim ya dr guatr ilacını ayarladı. Ama bugün sabah leke geldi dr gittim ama sinir etti beni ya başka hast.gittim ama 4 boyut usg çektirdik düşük olsa bile bebek çok küçük göremeyiz dediler evde yatıyorum leke arasıra kahverengi damla şeklinde...........galiba bebeğim bana tutunamadı gidiyorrrrrrrrrrrrrrrr berbatım ya canlarım ahhhhhhh ne kötü bir durum bu ya ama içimde ufakta olsa bir umut var.....stres yaparsam ağlarsam düşmese bile düşermiş sabahtan beri kendimi tutuyorum ya öyle ağlayacağım ki korkuyorum.....herkeze iyi akşamlar kızlar yarın fırsat bulursam görüşürüz benim için dua edin ne olur allah hayırlısını versin ne olur:roflol::roflol::roflol::Saruboceq:

geçmiş olsun canım düzelirsin sadece sakin ol bol bol dinlen wc dışında ayağı kalkma olurmu

X