Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Kizlar merhaba ya ilişkiden ne kadar sonra hamile oluyor insan bilen varmi

Yanlış soru!!!!"hangi zamanlarda ilişkiye girersem hamile kalma şansım artar?"diye sormalısın Cevap:Gebelik takvimini kullan canım.O zaman ne zaman hamile kalacağını bulabilirsin.Tüm ay boyunca sadece 4 yada 5 gün içinde kalabilme şansın var.diğer günler boşşş....Yani yumurtlama zamanını öğrenip o zaman başlayacaksın çalışmalarasositosositosositosositosositososito Yoksa sendedemi belirtiler başladı:1shok::1shok:

Ben perşembeden bu yana günü birlik ilişkiye giriyorum o günü kaçirmamak için bakalim şans inşallah olur bu ay

Yani temizlenir temizlenmez çalişmalara başladik belki günah oluyor ama sabaha kadar duş almiyorum inşallah adresi bulur ve gider

Fatoş benim biraz önce sormak istediğim diyelimki yumurtlama günlerinde beraber oldun acaba kaç gün sonucunda bebek oluşur

Ben perşembeden bu yana günü birlik ilişkiye giriyorum o günü kaçirmamak için bakalim şans inşallah olur bu ay

ılgın3009 .!.:
canım geçen ay denedik aslında yumurtlama falan takip etmeden tutmadı bu ay daha sıkı çalışarak denemeyi düşünüyorum bakalım inşallah güzel haberi veririm

Canlarım benim.benden size bir güzellik daha bu linkten yumurtlama gününüzü bulabilirsiniz.Ve inanın %99 doğru emin olabilirsiniz.Hadi bakalım hayırlı çalışmalar.Hamiş ve Bebiş dolsun heryer :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

http://www.doktornevra.com/otomatik_hesaplayicilar/nezaman_gebe_kalabilirim.asp

Fatoş benim biraz önce sormak istediğim diyelimki yumurtlama günlerinde beraber oldun acaba kaç gün sonucunda bebek oluşur

Canım benim yumurtlama gününe denk geldiyse eğer ilişkiniz, buluşmaları bir kaç gün sürüyor.Ancak 1 haftada gebelik dönemine giriyorsun .gerçi hcg hormonu regl gününe 1 yada 2 gün kala ancak anlaşılabilir duruma geliyor.Biraz sabır gerektiren bir süreç anlayacağın.

kızlar ben öğleden beri dışardayım şimdi geldim yine çıkıyorum iyi akşamlar öpüldünüzzz geçmişi okuyamadım yarın okuyacağımmmm

şebo çıktın galiba kaçırdım seni
fatoş verdiğin takvime göre benim günüm bugün başlıyo tatlım

Bu arada benim mesaide bitiyor.bende çıkıcam şimdi.Eve gidip bi dünya temizlik yapmam lazım misafirim var yarın...:tomato::tomato::tomato::tomato:

Hadi bakalım canım hayırlısı.Yumurtlama gününmü yani.Unutma bu süreç 4-5 gün sürüyor iyi değerlendir canımcım.sengözlerimebaksanab

ya yumurtlama günümde tabi bu ay yumurtladıysam
problemim var bu konuda dr um bi kaç ay sonra tedaviywe başlayalım acele etme demişti bekliyorum işte

UMUDUNA KAVUŞANLAR

S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)
uğur ve eylül............ (eylül)
nazers.................... (nazmiye)
RUMELİLİ................ (gülşen)
umutyaren.............. (derya)
bahtusa...................(badegül)

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDENLER

* nilhan............................................ .. .. ..3 Ağustos ( nil)
* hnurkoçer......................................... .. ..7 Ağustos (nur)
* Ameli............................................. .. .. .8 Ağustos (ayşe)
* brisling.......................................... . ......8 Ağustos (dilek)
* alabama.......................................... . . .10 Ağustos (şebnem)
* çağla27........................................... .. . .11 Ağustos (çağla)
* apexnasip....................................... .....16 Ağustos (nasip)
* raziş............................................. . .....22 Ağustos (raziye)
* Rahel............................................. . .....22 Ağustos (emel)
* tosbaa8........................................... . ...24 Ağustos (aylin)
* esma_memo_12....................................26 Ağustos (esma)
* aslımmm........................................... . ..31 Ağustos (aslı )
* birdilektut....................................... .... ..................... (dilek)
* meleğimsin........................................ .... ................. (berna)
* duygu2008......................................... .... ................ (duygu)
* beyazmelek........................................ .... ............... (melek)
* güzelkız MS................................................ ....... ... (semra)
* serdi............................................. .. ...................... (esma )
* NEŞELİ:))......................................... .. ...................(neşe)
* la gatta............................................ ......................(deniz)
* aylint............................................ .. ..................... (aylin)
* zuzu79............................................ ..................... (sinem)
* ılgın3009......................................... ........................(merve)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

kızlar ben geldima.s.
pek hoş gelmedim çünkü hamişmişim ve hamişliğim sonlanmış sonunda öğrendim şimdi sorunum ise tüplerden geçerken hamileliğim sonlanmış kendiliğinden ve tüplerde kanamaya neden olmuş sol kasığımda kan birikintisi buldu endişelenecek birşey yok dedi dua edelim biran önce regl olmanız ve kanamayı reglle atmanız dedi
ayrıca hamilelikten dolayı oluşan 2 adet kist var ki o her hamişte olurmuş onuda kendiliğinden atarsın dedi herhangi bir ilaç vermedi bünyeniz sağlammış dedi kendiliğinden herşeyi beceriyor anlayacağınız:roflol: tekrar kontrola gideceğim çok şükür ki dış gebelik değilm

Son düzenleme:
X