Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

canım pınarım gelmişşşşş hoşgelmişşşşşşşş:1hug:
nerdesin sen bakammmmmklava:klava:
canımmm ne o stresli kaldır onu çabuk ne diyoz biz no stresss bebişe yesss bak uydu işte ama umut var dimi olacak inşallah buradaki herkez er geç hamiş sonrada hayırlısıyla anne olacakkkk inanıyorsun değil mi eh inanmada ye oklavamı özlemişsindir zaten ama pek tavsiye etmem inan gitsinnnnn oklava yerine bebiş gelsinnn inşallahhh:Saruboceq:

Yok tutmuyorum hapşırığımı ama yine de bi basınç oluyor herkesin bildiği gibi.Ama neden oluyor ki bu ağrı onu anlamadım.fisfisfis

cnm ben de çok özledim hepinizi inanki.misafirlerle uğraştım sonrada doktora gittim geldim bolca. ilaçlarla adet oldum,sonra 16cmlik bi polikistik over var yumurtamda dr ilaç vermedi bi dahaki adetinde görüşelim dedi.gittiğim dr çok iyi bi dr olmasa başka dra da gitcem ama bu dr çok iyi. açıklama da yapmadı,netten bilgi edindim.moralim bozuk işte,dra da ulaşamıyorm.bekliyorum işte:çok üzgünüm: sen nasılsın sen anlat bakalım ben yokken neler oldu? bütün sayfaları okumaya kalksam 1 haftamı alır yoksa :)

Yok tutmuyorum hapşırığımı ama yine de bi basınç oluyor herkesin bildiği gibi.Ama neden oluyor ki bu ağrı onu anlamadım.
canım hamişlikte olur böyle şeyler kafana takma bu neki daha neler neler olacak eee bebişler öyle hop diye gelmiyor alt üst ediyor düzenimizi ama olsun değer değil mi onlar içinnnnnnn

canım sen nerede kalmıştınki:uhm:yani nerden başlayayımmm:sm_confused:aylin kayıp nazmiyem hamişim tatilde nasip doktora gidecek pazartesi değiş diyom ona doktoru bir haftadır sallıyo kızıklava:deryam hamişim inşallah iyi olacak biraz lekelenmesi var ama azramda da olmuştu bebişi bırakmayacak inşallah onu esmam iyi şükür yeniler var ama hepsini aklımda tutamıyom gülşende hamişti merve rahel sinem üstüne görüyo benim gibiiiemelin hamişliği ağır geçiyo arada bir giriyo artık sibelim hamişim iyi eee daha kim vardııııııCADIARZUneyse merak ettiğin varsa sor canımmm:1hug:
bu arada o kistide takma kafana bak siteye pkolu olduğu halde hamiş kalan insanlarla dolu canım en önemli şey inanç ve moral zaten inancın varsa gerisi gelir peşine içine sinmediyse değiş ama doktoru bak neler neler duyuyoruz doktor seçimide çok önemli unutma canım umarım en iyisine rastlarsınnnn:1hug:

fatoş sana birşey soracağım canım sende bu hapşırık yenimi başaldı yoksa öncedende varmıydı bende hamiş kladıkdan sonra çoğaldıda merak ediyorum gerçi hapşırmak sağlıklı birşey sıkmadıkdan sonrada

selam arkadaşlar sizlere bi sorum olacak ısı yöntemiyle yumurtlama gününü bulmada ısı düşüncemi yumurtlama oluyo yükselincemi cvp verirseniz sevinirim şimdiden tşk :enbuyukkk: a.s.

Yok bende hapşırık yıllardır var,allerji düzeyim çok yüksek buluttan nem kapıyorum.layhayhoy

kız allah iyiliğni versin emi
inşallah bunda sen varsın diye korarda beni bırakamaz teyzesi
dün keseyi gördüm minnacık böcük gibi aynı

neyse kızlar benim çıkamlazım kendinize iyi bakı yarın görüşemeyiz
pazartesi günü görüşlürüz ay allahım pazartesi günü kardeş türkülerin konseri var burda aaayy inşallah giderim
(_esma kızma ha) hadi görüşürüz öptümmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
ayşe yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kız allah iyiliğni versin emi
inşallah bunda sen varsın diye korarda beni bırakamaz teyzesi
dün keseyi gördüm minnacık böcük gibi aynı
bırakmayacak canım oda teyzesi gibi inatçı sımsıkı sarılacak hayata inşallah sen yeterki stres yapma tokadan başka bişeyde takma kafanaa bebişi düşün sadece o kadar tamam mı canım hamişimmmm:CüvCüv:

ayşe yaaaaa derkennnnCADIARZU

selamlaaaaar ancak geldik gezmeden bakim bugün neler olmuş kızlara dedim.
deryacım iyi olmana çok sevindim.
ameliccciiiiim benim ismimde geçmiş kocişiyle gezmede diye hoşuma gitti teşekkür ederim.
şimdi yatim bende:)
herkesi öptüüüm, hamişler kendilerine iyi baksın, olmayanlarda iyi hazırlansın hepimiz bu ay hamişiz:)

maşallah bu ay çok hamişimiz var, allah hepsinin bebeklerini sağlıcakla kucaklarına almayı nasip etsin. allah hepimizin gönlüne göre versin.sen nasılsın bakayım yok mu bi gelişme ayse?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…