Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

çok çabuk yorulup,gün içindede çok uyku ihtiyacı hissediyorum.....henüz bebeğime ait herhangi bişey görmediğim için çok heyecanlıyım tabi....cumartesi nasıl gelecek bilmem....:1rolleyes:

Ay cnm benimm az kalmış görcen annesi.. öle tabi ya haklısın merak içindesin çok çabuk geçer biz seni burda oyalarız:)

günaydınnnn cnmm gelcek kız dur kırmızı kart gitsin geliooooo:CüvCüv:

günaydınnnn cnmm gelcek kız dur kırmızı kart gitsin geliooooo:CüvCüv:

günaydın hayatımmm nütfen gelsinler artııııııııık

çok çabuk yorulup,gün içindede çok uyku ihtiyacı hissediyorum.....henüz bebeğime ait herhangi bişey görmediğim için çok heyecanlıyım tabi....cumartesi nasıl gelecek bilmem....:1rolleyes:

gülşenim resimdeki sensin dimi hamişim

sceren canım kusura bakma ama dam üstünde saksağan gel bize bazı bazı şimdi sana kimse net bişi söyleyemez senin durumunu biliyomuyuz ki sana yorum yapalım. ilk denemen onu anladım bitek. yaş kaç kaç yıllık evlisin daha önce hamile kaldınmı son adet tairihin ne kaç günde bir adet görüyorsun adetin düzenlimidir vs vs bunları bilmeden sana ne söyleyebiliriz ki? önce bi kendini tanıtman lazım. bu arada ben şebnem memnun oldum hoşgeldin

günaydın kızlarr ben geldımm
nasılsınız ben cok kötüyümm mide agrım var cokk kotuuu..ölücemm yaa
gecmısı okuyamamaycam varmı yenı hamıs...nasıpcım sen ne yaptınnn

sceren hoşgeldin canım.
Deryacım eşin ne durumda var mı bi ses seda merak ettim.
gülşencim sen hiç kesede falan görmemişmiydin canım yada kalp atışı için falan mı gidiyosun???
Nasip uyanamadı galiba :))

günaydın kızlar geçmişi okumayı anca bitirebildim fatoşcum seni tebrik ederim allahım sağsalim kucağına almayı nasip etsin.
mervecim hala olmuş senide tebrik ederim.
deryacım bebeğin sana sıkı sıkı tutanacak bu dea bırakmayacak canım buna inan ve stres yapma
gülşencim inşallah keseni görürsün canım
hamişlerimede kocaman sevgiler bebişlerini sağlıklı büyümeler diyorum artık hissetsinler hareketlerini ayyy ne güzel yaaa
hamiş adayları yani bizlerede ağustos ayı şanslı gelsin inşallah:dance:

Slm asiş cim sen nasilsilsin

Bende iyiyim şu an bende belirti yok fazla çok merak ediyorum ya bebeğim ne yapıyo içerde . Varya doktorum kızcak bana ne meraklı kadınsın diye kadın23 ağustosta gel dedi ama içim içimi kemiriyo ya eve ultrason cihazımı alsam:roflol:

Bütün hamişler kayboldu ya neyse benimde işlerim öptüm sizi gene gelirim ben benden kurtuluş yok :))))

asiyecim bebeğime ait 3 pozitif idrar testi ile birde kan testi haricinde hiçbirşey yok:1no2:
geçen hafta randevu almak için doktorumu aradığımda orada olmadığını söyledi ve 9 ağustosa gün verdi.....bende merak ediyorum ama beklememde bir sakınca varmı dediğimde,geldiğinde keseyi görürdük yalnızca ama 9 ağustosta birçok şey netleşir dedi.....gittiğimde 6+2 olucam acaba kalp atışı görebilir miyim dersiniz

günaydınn kızlarrr karşınızdaaaaa "halaaaa" varr:) yiğenim doğdu çok şükür.
Amanda topiğimizin güzel halası gelmiş hoşgelmiş canım dünürümmm

hoşgeldin hamiş inş. tatilin güzel geçmiştir
:roflol:asiyeciğim aynı şeyi ben ve eşimde düşünüyoruz ben haftaya cumartesi 3. kontrolume gideceğim dayanamıyorum ölecem merakdan gün geçtikce büyüyor boddim 1 hafta öncesine aldım randevuyu bu aradaasositososito

BISSEY OLMAZ
NIYE KIZSIN BENDE OLSAM CATLARIM MERAKTANsositososito
canım hoşgeldin aramıza ben esma anladığım kadarıyla yumurtlama günlerin bu günler adetine 15 gün varsa son adet tarihin ve kaçgünde bir adet oluyorsun yazsana sana yardımcı olalım şebnem arkadaşımız yazmış ama görmemişin acemisin daha

şebbom,raziyem,gülşenim sizede günaydın hayatım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…