Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Tebrik ediyorum seni arkadaşım,ne güzel öğleden sonra paydos muş senin.ben tam gün çalışıcam.Ama olsun en azından güzel bir işim var.:dance:

öyle tabi ama zorlanırsın hergün 7.30 hayatım üstlerinle konuş sana tölerans tanısınlar biraz

öyle tabi ama zorlanırsın hergün 7.30 hayatım üstlerinle konuş sana tölerans tanısınlar biraz

Henüz haberleri yokki:1ninca: Birde ben henüz 1 yılımı doldurmadım burda problem yaşamak istemiyorum 8.ayım işyerimde..Ehhh bebekte zaten henüz 1 aylık bile değil.Uzun süre çalışmayı düşünüyorum bakalım...CADIARZU

canım kaç yaşındasın sen ve kaç yıllık evlisin acaba sakıncası yoksa söyleyebilirmisin

kızlarrrrrrrr nasılsınız bakammmm:1hug:
deryam hamişim hiç beni dinlemiyon dimiiiiiiiklava:düşün sadece bebişiii koyver gitsin gerisiniii bırak kociş ne der falan bebişin varsa gerisi yalannn sen sarılacanki ona oda sımsıkı sarılsın hayataaaa hele yaaaaa demeye başlarsan sallanmaya başlar oklavammmm bu sefer inşallahh erecek tamamınaaaa hemde o saftirik kocişinin inadınaaaa bilmem anlatabildimmii adamsan anlamadım de de hadiiiiklava:
esmam hamişim canımmmmmmmm:1hug:
asiyem hamişimde burdaymışşşş ama gitmiş tühhhhhhh
şebnemimde gitmişşşşşşşsenağlama
fatoş hamişim gelmiş hoşgelmişşşşşşşşa.s.
aylinimde kocişle gezmeye gitmiş darısı benim başımaaaa:dance:
ee nasipim bugün gidiyodu dimi doktora off ne zaman gelir acabaaaaa aman iyi haberlerle gelir inşallahhhhh:Saruboceq:
diğerleri yok herhal neyse kalan sağlar bizimdirrr gelen nasılsa gelirrr hoşgelirrr sefa gelirrrrrrrgamyoncuiremsu

Evet canım 2 ay kadar tecrübelisin :hooray: Senin ne kadar dı bebişin?
hamişlik unutkanlıkmı yaptı kız 10 haftalık

amanda aman amanda aman kimleri görüyorum ben burda ayşe hanım siz uğrarmıydınız buralara nerdesin kız sen klava:klava:
neyse hoşgeldin matmazel muto:roflol::roflol:

teşekkürler yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kız bu hyamileliğim dğerlerine benzemiyor
midem çok fazla bulanıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…