Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

neden pazar günü kimse uğramıyor offffff hiç sevmiyorum pazarlarısenağlamasenağlama

kızlar!!
ben dün kan testi yaptırdım....negatif adetimi ayın 5-6 sı gb bekliyorum..eğer varsa 5 gün önceden kan testi çıkmıyor demektir yoksa...bu ay patladıkkk:KK43:((canım sıkıldı walla aslında öle ciddi bir belirtim yoktu ama..ne bilim arada kasık ağrısı bel ağrısı göğüslerde şişlik ve renkte biraz koyulaşma vardı bende dedim ki kan testi erken sonuç veriyorsa bir deneyeyim bakalım telefonda öğrendim..negatiff kelimesini duymak sinir bozucu..ama olumsuzluğa adapte olmaya da çalıyorum hergün acaba demekten sıkıldım..yarın doğumgünüm birşey çıksaydı bana daha güzel bir hediye olmayacaktı...hala sol kasığımda ağrı var 10 temmuz SAT ım bakalımmm ...amann..walla....arandım yanii..

derya nasılsın bakalım:CüvCüv:

ya sabaha kadar uyuyamadım midem çok kötü
bulanıyor
ha belki çıkarsam rahatlıycam oda yok
ay sanki karnım patlayacak
ama bi yandanda iyi demekki bebeğm gelişiyor
ya sende oldumu bu mie bulntıları ne yaptın

sen nasılsın bebiş nasıl??????????

ya sabaha kadar uyuyamadım midem çok kötü
bulanıyor
ha belki çıkarsam rahatlıycam oda yok
ay sanki karnım patlayacak
ama bi yandanda iyi demekki bebeğm gelişiyor
ya sende oldumu bu mie bulntıları ne yaptın

sen nasılsın bebiş nasıl??????????
bende sabahları oluyordu canımm ekmekle falan geçiştirmeye çalışıyordum ama olmuyordu tabi hala devam ediyor ama sabahları
günaydın adaşım naber ben geldim uzun bi aradan sonra perşembe ameliyatımı oldum. artık çalışmalara tam gaz devam.............. nasıl gidiyo hamilelik ?

geçmiş olsun canım desene sıra bebişe geldi hadi bakalım çalışmalar hızlansın :eek::dance::dance:

günaydınn kızlarrr karşınızdaaaaa "halaaaa" varr:) yiğenim doğdu çok şükür.

Günaydın kızlar herkes iyi galiba . Haftanız iyi geçsin inşallah.
Serdicim geçmiş olsun canım
Deryacım iyisin galiba bebek rahatsız ettiğine göre büyüyo demekki

günaydınn kızlarrr karşınızdaaaaa "halaaaa" varr:) yiğenim doğdu çok şükür.

Tebrik ederim canım Allah sana hala olmayı nasip etti anne olmayı da nasip eder inşallah.

Çok güzel bi duygu olsa gerek. Bende Allah nasip ederse ocakta hala martta anne olacağım:sm_cool:

herkese günaydın kızlar......
mervecim allah analı babalı büyütsün inşallah.....
hala olmak çok güzeldir,sürekli sana benzetirler şimdi....ben kendimden biliyorum:)) dünyalar tatlısı yeğenlerim var benimde.....allah sanada anne olmayı nasip etsin inşallahda sende birilerini hala,dayı falan yap.......

Tebrik ederim canım Allah sana hala olmayı nasip etti anne olmayı da nasip eder inşallah.

Çok güzel bi duygu olsa gerek. Bende Allah nasip ederse ocakta hala martta anne olacağım:sm_cool:

sağol canım evet çok rahjatsız ediyor umarım büyüyordur

süper bir duygu kızlar anlatamayacağım kadar güzel.. ismi ceren ravza oldu ..
maşşalah deryacım seninde yiğenin çok tatlı..
asiyecim hayırlısı ile inş seninde yiğeninde bebeğini kucağına almayı nasip etsn..
evet sıra geldii banaa şimdi anne olma zamanıı.:dance:

herkese günaydın kızlar......
mervecim allah analı babalı büyütsün inşallah.....
hala olmak çok güzeldir,sürekli sana benzetirler şimdi....ben kendimden biliyorum:)) dünyalar tatlısı yeğenlerim var benimde.....allah sanada anne olmayı nasip etsin inşallahda sende birilerini hala,dayı falan yap.......

günaydınn cnm evet ya benzetiolar özellikle burnunu :1rolleyes:
inşallah en kısa zamanda yani buay hem hala hemde dayı yapcam bizimkileri:smiley-cool:

senin miniğin nasl rahatsızlık verio mu versin gerçi annesi hisset varlığını:teselli:

günaydınn cnm evet ya benzetiolar özellikle burnunu :1rolleyes:
inşallah en kısa zamanda yani buay hem hala hemde dayı yapcam bizimkileri:smiley-cool:

senin miniğin nasl rahatsızlık verio mu versin gerçi annesi hisset varlığını:teselli:

çok çabuk yorulup,gün içindede çok uyku ihtiyacı hissediyorum.....henüz bebeğime ait herhangi bişey görmediğim için çok heyecanlıyım tabi....cumartesi nasıl gelecek bilmem....:1rolleyes:

günaydın kızlarrrrrr herkese iyi haftalar hayırlı işler bol güneşler
herkes iyimi kızlar esma, merve, gülşen, emel, nasip, ayşe, raziye, asiye, pınar, aylin, sinem, derya dilek, herkes yerindemi huuu. hadi ağustos ayı bebişlerle gelsin inşallah bebişi olanlar havalar çok sıcak kendinize tikkat edin emi, :)

X