Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

öyle tabi kızlar allah esirgemesinn ama genede bir kötü oldum senağlama

canım para para para
çok önemliyymiş meğese
düşünsene yeri geliyor cebinde ekmek alacak parası olmuyor
bürsürü borç var
bunlarda hep strese sebebp oluyor
zannediyoki çocuk olunca hiçbişey ypamyacak hiçbiryere kımıldayamayacak
ayağına bağ olacak
düşünsene parasızlıktan biyere gidemiyoruz
istediğini yiiyp içemiorsunuz
istediğini giyemiyorsun
yani ii gönül bir olnuca samanlık seyran olmuyor
keşke bir düzgün işi olsa
işte
haftaya iş görüşmeesine gidecek öğretmenlik için
bu hafta içi gidecewkti olmadı
aslında söylemek için o görüşmei bekliyorum ben
inşallah iyi geçerde
söylerim

günaydın adaşşşş sen bu topiğkdeki 3. esmasın
sibelden haber yok zaten gece giremem demiş biraz dinlesin gelir o bebeği ona tutunacak inş.[/QUOTE]

günaydın adaşımm; Bende senin gibi hamiş esma olmak istiyorummm:Saruboceq:
Umarım canım dualarımız onunla bişey olmıcak Allahı izniyle;

kız merve sen kocaman mohandissi
n olur
hayatım takma kafaya bak ben kendimi hiç inandırmak istemiyordum bu ay hamile olduğuma
am ne oldu hamile kaldım taka olur bir sorunun yok sanırım
demekki daha zamanı var
canımbenim
hem sizinkiler biraz ufak olsun
önce bizimkileri seversiniz
sizinkide hemen olursa bizimkileri kim sevecek

canlarım herkeze günaydın,ya dün ben hiç siteye giremedim ya sinir oldum nede okuyabildim geçmişi şimdi başardım...dün kan sonucunu aldık 12 ila 16 gün arasındaymış bebişim ya ama rüya gibi sanki acayip bir duygu allah bebek isteyenlerin hepsini hamiş yapsın amin.bakın limon testi doğru çıktı.sizleri seviyorum kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr iyiki varsınız........................

ya allah büyük elbet zamanı ayarlamıştır canımm ama ben uzun olmasın istiyorum bu zamanı anaannem kurban adamış bebeğim olsun diye..

kızım sende söyle artık kocanaaa

bana bir tablo yapabilirmisiniz sıra sıra bebeklerden olmasın ama sevimli bişey olabilirse sevinirim

günaydın adaşşşş sen bu topiğkdeki 3. esmasın
sibelden haber yok zaten gece giremem demiş biraz dinlesin gelir o bebeği ona tutunacak inş.

günaydın adaşımm; Bende senin gibi hamiş esma olmak istiyorummm:Saruboceq:
Umarım canım dualarımız onunla bişey olmıcak Allahı izniyle;[/QUOTE]
inşallah canım en yakın zamanda hamiş olursun sende zaten bu aralar çok güzel gidiyoruz sizde devam ettirim bizde bebeklerimizi bırakmayalım onlara sımsıkı sarılalım

aynı şey bizdede var ki biz 2 kişi çalışıyoruz canım evlendik hala borç ödüyoruz ayrıca kayınvalidemlerde oturuyorum bebeğim olacak onun odası olmayacak benim odama sıkışacak yer açabilirsek ama ikimizde biliyoruzki evmize neşe gelecek heycan gelecek herşey onun için olacak ben eşime önce borçlarımızı biterelim dedim esma ne zaman gelirse dedi gelen bebek kısmetiyle gelir dedi ve inş sağsalim bebeğimi kucağıma alırım
ve allahım tüm isteyenlere versin

aynı şey bizdede var ki biz 2 kişi çalışıyoruz canım evlendik hala borç ödüyoruz ayrıca kayınvalidemlerde oturuyorum bebeğim olacak onun odası olmayacak benim odama sıkışacak yer açabilirsek ama ikimizde biliyoruzki evmize neşe gelecek heycan gelecek herşey onun için olacak ben eşime önce borçlarımızı biterelim dedim esma ne zaman gelirse dedi gelen bebek kısmetiyle gelir dedi ve inş sağsalim bebeğimi kucağıma alırım
ve allahım tüm isteyenlere versin[/QUOTE]

evet bende ona çok inanırım bebiş kısmetiyle nasibiyle gelirmiş. Rabbim onu vericek zamanı o kadar güzel ayarlıyokiii... Canım bence sende eşine söyle biran önce böyle kendine daha çok stres yapıyosunn....

evet bende ona çok inanırım bebiş kısmetiyle nasibiyle gelirmiş. Rabbim onu vericek zamanı o kadar güzel ayarlıyokiii... Canım bence sende eşine söyle biran önce böyle kendine daha çok stres yapıyosunn....[/QUOTE]

ya onu bende diyorum kısmetiyle dpo-ğar diye ama adam inanamıyor
kızlar inanaın belki size yalan gelebilir ama hamileliklerimde çok kötü günller geçirdim
inanaın yalan söylemiyorum
öyle şeyleri yuttumki anlatamam
şimdide korkuyorum
şuan yaptığım stres ozamankilerin onda biri kadar değil inanaın bana
ben istemezmiyim
sevinsin hamileyim diye
yanında naz yapayım
ben korkudan midem bulanırsa başka oda ya giderdim
sinirlenirdi
sizleri kıskanmıyorummu sanıyorsunuz
bak esmanın eşi ne güzel demiş nasibiyle doğar diye
geçen yıl ikiz hamileydim adamlar deli olacaktı
kaynanam söyleyin aldırsın biz ikize nasıl bakacaz diyormuş eltimin yanında
bana tek destek olan eltim
dün ona söyledim okadar mutluki dünden beri
inanın yalan söylemiyorum çok korkuyorum çok:1no2::1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…