Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ben bu konuda daha fazla yorum yapmak istemiyorum çünkü benim moralim bozuluyo çünkü sırf parasal sıkıntılar yüzünden bir cana kıyıldığını canilik olarak görüyorum sadece bu allaha karşı gelmek sen ver ben kurtulayım dercesine allah verdiğini kabul etmeyen kuluna neden iş para versin sen bunu söledinmi kocana hiç biraz mantıklı olsun kocan allahdan birşey isterken iyice düşünmek lazım bence

Son düzenleme:
Derya cım yalan söylediğini düşünmüyoruz canım...Yalnız bu saatten sonra konuşmak sana akıl vermek haddime değil ama..Madem eşin bebek istemiyor, aranız bu nedenle daha da açılıyor, geçmiş gebeliklerini stresten kaybettin sen neden korunmadın? Yanlış anlama ama anlattıkların doğrultusunda ben senınki gibi bir eşim olsa bebek yapmam..Bebek neyi düzeltecek sence? Allah kısmet etmiş orası ayrı konu..Ama artık yapacak birşeyin yok..Karşısına çıkıp söyleyeceksin..Madem bu bebek istenmiyordu buna birlikte karar verecektiniz..Ben seninde eşininde cahil insanlar olduğunuza inanmıyorum..Allah hakkınızda hayırlısını versin...

evet canlarımm hepinizzii seviyorum süper destek oluyorsunuzz.. ben şimdi yeni aya yeni takvimle başlayım istiyorum ama gülşencimm senden hamişlik takvimi istemiştim ama olsun buayda yumurtlama takvimi istesem senden? dualar okuyarak bebeğin uğur getirsin inşallah bana ..2 temmuz ve bugün 31 temmuz son adetim 29 gün oldu aslında 28.günde olurum başka bir şey gerekir mi gülşencim?

buralardayız hayatımm

buradayızzzzzzzzzz canım

koybolmayın biryere klava:
ayşe nerelerdesin kız oklava kimsesiz kaldı hayatım gel artık
nasipcik gece kuşu yatıyormusun hala
ya kızlar aylin ve pınardan haberi olan varmı ikiside yok aylinde kocişiyle askeremi gitti acaba pınarında en son misafirleri vardı

ekoseoğlu öyle şeyler yazmış ki etkilendim dondum kaldım yani canım ya allah yardım cın olsun kolay şeyler değil tabi ki.empati bie kuramadım..ama bak bebğini düşün olmaz mı canım benim..seni seviyoruz biz

bak herkes burda...Niye konuşmuyorsunuz kızlar o zaman?

bizi başbaşa bırakmak istemişlerlülülülülülülülülülülülü
ya emelcik biz seni görmedik hiç sen bizi gördün yokmu bize göstereceğin foton kızlar yeni arkadaşlar sizde bide asiye senide görmedik güzel hamiş

emredersiniz güzel komutanım....
hem iş yapıyorum hem size yazıyorum..biryere kaybolmak ne kelime kendimi alamıyorum ki yazıları okumak içinyasakkelime

bak herkes burda...Niye konuşmuyorsunuz kızlar o zaman?

kız hatlar karışmadı umarım demi badegül senin bu yazın deryayamı çünkü ben deryaya yazmıştım yazıyı süprizzzzz

benı görürseniz aşık olursunuz şimdilülülülülülü Canım işyeri bilgisayarımda resim yok maalesef..En kısa zamanda söz göstereceğim kendimi...

gerekmez canım sana hazırlarım....15 dakika sonra olsa olur dimi

benı görürseniz aşık olursunuz şimdilülülülülülü Canım işyeri bilgisayarımda resim yok maalesef..En kısa zamanda söz göstereceğim kendimi...

geçende bunu dedin ama gelmedi fotoğraf bak emel alrım oklavayı elime ona göresositosositosositosositosositososito

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…