Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ben bu adama hamile olduğumu söylemiycem manyak ya
kafayı sıyırmış
dengesizce hareket ediyor yine geldiler heralde ne dersem beni tersliyor
hasta ya özürlü

söylemeyip ne yapacaksın derya gizleyemezsin ki bence biran önce söyle kurtul ne olacaksa olsun herşey gönlünce olması dileğiyle

bence ne olursa olsun insan arkasından bile olsa manyak hasta özürlü dememeli bu konuda seni kınıyorum,aile içi sorunlarını bilmiyorum senin özelindir ama davanda yüzde 100 haklı bile olsan eşine bu tür hitaplarda bulunman arkasından bile olsa yanlış çaresizliğin yüzünden bende çok üzülüyor hatta sana dua ediyorum Allahın sana bir kapı açması için ama eşine biraz daha saygı duymalısın ne olursa olsun tekrar ediyorum çaresizliğini paylaşıyor düzelmesi için yürekten dua ediyorum ama kocana olan saygını yitirmemelisin nihayetinde ne olursa olsun o senin aynı yastığa baş koyduğun hayat arkadaşın

Son düzenleme:
sabah sabah ilk günaydını ben diyim herkese.....akşam saat 9 da uyuyunca bu sabah kurulmuş saat gibi kalktım 6 da.....umarım hepiniz güne harika başlarsınız canlarım.....öptüm hepinizi artık işyerinden görüşmek üzre.....

sabah sabah ilk günaydını ben diyim herkese.....akşam saat 9 da uyuyunca bu sabah kurulmuş saat gibi kalktım 6 da.....umarım hepiniz güne harika başlarsınız canlarım.....öptüm hepinizi artık işyerinden görüşmek üzre.....

günaydın sendemi uykucu hamiş oldun gülşenciğim ben 12 yattım 6 kalktım bu demek oluyorki bugün işde uyuklayacağım:roflol::roflol:

kızlar herkese günayyyydııınnnnnn hayırlı günler

kızlar hepinize günaydınn.

bu ay ateş ölçümü yapmadım ama 2 gündür meraktan yaptım.bugün adetimin 21.günü yani yumurtlamam olmuştur kesin.dün ateşim 36.8 çıktı bugün 36.9 bu ne demek.bir de ayaklarımda çok kötü ağrı var gece uyuyamadım.bu gebelik belirtisi olabilir mi .daha önce böyle ağrıdığını bilmiyom

kızlar hepinize günaydınn.

bu ay ateş ölçümü yapmadım ama 2 gündür meraktan yaptım.bugün adetimin 21.günü yani yumurtlamam olmuştur kesin.dün ateşim 36.8 çıktı bugün 36.9 bu ne demek.bir de ayaklarımda çok kötü ağrı var gece uyuyamadım.bu gebelik belirtisi olabilir mi .daha önce böyle ağrıdığını bilmiyom

canım ben ateşi bilmiyorum daha öncede sölemiştim sana ama halsizlik oluyo belki ayakların ondan ağrıyordur uykuya gelincede ben deli gibi uyuyorumsırnaşık şey

Günaydın kızlar gününüz güzel geçsin canım.

Deryacım senin durumun gerçekten hepimizi üzüyor ama şunu düşün şu an söyleyememen bile sana stres yapıyo sonuçta sölesende sölemesende stres oluyosun o yüzden söle de kurtul . Kimse senin kötülüğünü istemez. Evet eşin sana kötü davranıyo ama sonuçta söylemek zorundasın bari bebeğe bunun stresini yaşatma canım.Allah yardımcın olacaktır .

Esmacım bende çok uyuyorum ya ve sürekli esniyorum işyerinde.

Günaydın Canım uyumak iyiymiş hatta elinizden geldiğince dinlenin diyor doktorlar gebelik belirtileri o zaman daha az zorlarmış .

Günaydın kızlar gününüz güzel geçsin canım.

Deryacım senin durumun gerçekten hepimizi üzüyor ama şunu düşün şu an söyleyememen bile sana stres yapıyo sonuçta sölesende sölemesende stres oluyosun o yüzden söle de kurtul . Kimse senin kötülüğünü istemez. Evet eşin sana kötü davranıyo ama sonuçta söylemek zorundasın bari bebeğe bunun stresini yaşatma canım.Allah yardımcın olacaktır .

Esmacım bende çok uyuyorum ya ve sürekli esniyorum işyerinde.

uyumak çoooooookkkk güzelllll:1closedeyes::1closedeyes:
ben ayakda uyuyacağım neredeyse:roflol:
şimdi uyuyalım zaten boddiler doğunca uyuyamayacağızsositososito

günaydın kızlar sabah sabah moralinizi bozmak istemem ama kırmızı kartı yedim

herkese günaydın nasılsınız
dün gece söylemeyiş düşündüm bir arkaasıyla dışarı çıktı gece birbuçukta geldi
ya bence evli bir erkeğin bekarlarla gezmasi hiçte ii değil
ben bun anladım
adamın bütün arkadasları bekar
ve oda evli sıtres yapıyor
onuda benden çıkarıyor

herkeze günaydın hayırlı günler kızlarr;
Aslıdan haber varmı? çok merak ettimmm.....

sorma esma uyudum valla....
uyu kız uyu şimdi uyku zamanı ne güzellllll:dance:
günaydın kızlar sabah sabah moralinizi bozmak istemem ama kırmızı kartı yedim
bu nedemk oluyor bitanecik dünürüm bu ay son gaz çalışmalara başlıyorsun ayrıca kıştların gitmişler içinde rahat olsun gelsin bizim damat
herkeze günaydın hayırlı günler kızlarr;
Aslıdan haber varmı? çok merak ettimmm.....
günaydın adaşşşş sen bu topiğkdeki 3. esmasın
sibelden haber yok zaten gece giremem demiş biraz dinlesin gelir o bebeği ona tutunacak inş.

Kızlar hepinizin günü aydın olsun...................
Asiye cim bebeğinin kalp atışlarını duymuşsun çok sevindim.Darısı bize inşallah...
Esma, Gülşen Allah rahatlık versin uykularınızda..
Merve cim üzülme biz ağustos sıcağında hamile kalacağız..)))) Bebeklerimiz sıcak kanlı olsun diye :))))
Derya cım canım kendine yapıyorsun bu stresle..Söyle gitsin bence artık. Hem bak kontroller başlayacak..Eşin madem istemiyor korunsaydı canım benim..Sen tek başınamı yaptın sanki bu bebeği..Suçlu biri varsa o da eşin başkası değil..Hoş böyle suça can kurban:))))
Aslıcım canım umarım rahat bir gece geçirmişsindir..Herşey yolundadır inşallah..

herkese günaydın nasılsınız
dün gece söylemeyiş düşündüm bir arkaasıyla dışarı çıktı gece birbuçukta geldi
ya bence evli bir erkeğin bekarlarla gezmasi hiçte ii değil
ben bun anladım
adamın bütün arkadasları bekar
ve oda evli sıtres yapıyor
onuda benden çıkarıyor
canım benim eşiminde bekar arkadaşları var kardeş gibi olduğu ama evlenince nasıl olması gerekiyorsa şimdi öle bazen sıkılıyo diye ben göndermek istiyorum beni bırakıp gitmiyo
ama bence hiçbirşey tek taraflı değildir derya kusura bakma bu adam neden bu kadar kötü acaba diye düşünmeye başadım ben hepmi o kötü senin hiç hataların yokmu acaba
hep onu suçluyoruz ama herşeyi senin ağzından duyuyoruz canım sen ona gerekli ilgini gösteriyormusun :uhm:

X