Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Kızlar ben geldim aslı nerdeydin nasıl merak ettik seni. Neyse iyi olmana sevindim.

Kızlar ben progestan ilaç yazdırmaya gittim bizim buradaki bi hastaneye hazır gitmişken ultrasona girim dedim doktor çocuk 7 haftalık falan dedi. Bide kalbi atıyor dedi. Çok sevindim ya.

Aslicim ben çikiyorum kendine dikkat et yorma kendini canimmmm
hadi kizlar iyi akşamlar

hadi gözün aydın canımŞeniz

Gözünaydın canım ne güzel kalp atışıda başlamışş. Allah tamamını erdirir inş..

Canım bırak sakın doktorun demesiyle aldırma bırak kendiliğinden düşsün düşecei varsa yaa hem zaten başka bi doktora da git düşük falan olursa Allah korusun çok parça var derlerse kürtaj yaptır yoksa hiç bulaşma kürtaja sonraki gebeliklerin zorlaşmasını sağlıo aman haa

sibel nerelerdesin sen bakayım habersiz bıraktın bizi klava:

Ben bir görünüp bir kayboluommmm hareketlerim ağırlaştı galiba işlere ancak yetişebiliyorum bir de malumunuz ay sonu uğraşıyorus işte Ama bilinki çoookkk sefiorum sizi Güsellerim benimmm kndinize çok dikkat edin Daha sık gelmeyi temenni ediyorrrr ve çok öpüyorum hepinizi

Sağolun canlarim hepinize ilginiz için çok tşk ederim şimdi uyucam biraz bişeylerde yemem gerek bu gece giremem ama bişeyler olursa haber veririm canimsiniz hepinize sonsuz tşk ederim

Sağolun canlarim hepinize ilginiz için çok tşk ederim şimdi uyucam biraz bişeylerde yemem gerek bu gece giremem ama bişeyler olursa haber veririm canimsiniz hepinize sonsuz tşk ederim
sen yat zaten ne işin var bilgisayar başında klava:

sibel nerelerdesin sen bakayım habersiz bıraktın bizi klava:

aşkım aşkım nerde oliim burdayım fazla bi haber yok popişimi büyütüorum sırnaşık şeysırnaşık şey aslında koşturuorum da kendi halimce ağırlaştım dediğim gibi yetişemiyoru herşeye

Hepiniz sağolun arkadaşlar korkuyordum bişey çıkar diye neyse yerindeymiş meleğim ve kalbi de atıyormuş.
Allah isteyen herkese nasip etsin öptüm sizi ben kaçıyorum işim çok izin aldım çünkü kaldı işler. İyi akşamlar
aslıcım Allah yardım eder canım Ayetel Kürsi oku bebeğini öle okşa canım...

sağolunya hastanede kalmadım çünkü hepten sıkıntı yapacaktım eşimde doktora burda daha kötü oluyo dedi benim için doktorda izin verdi hastanede çok kötü hisediyorum kendimi

bizde seni seviyoruz aslım Şeniz
bende bende
bende seni çok seviyorummm aslımm:1hug:
bende
bencede
bencede
aslımcım çok üzüldüm allah yardımcın olsun bebeğin bırakmaz senii inşallah seni allah büyük gülüm ya dirençli ol...
bende

kimse yok galiba offffffffffffffffffffff çıldırıyorum offfffffffffffffffffffff

doktorum söylediya bayılıcak gibi oldum eşimede pek belli etmek istemedim ama dayanamadım eve gelince sarıldık ağladık

canım benim çok geçmiş olsun ben bilirim onu belkide bişey olmaz sıkma canını olursada demekki normal bi gebelik değilmiş
onun için şükret kendine çok iyi bak biz seni çok seviyoruz bak eşin nekadar üzülmüş
bide bana bak daha söyleyemedim bile
çok öptüm canım
yeni geldim valla

kızlar selam
önce aslımcım okudum geçmiş olsun
bol bol dinlen canım yat uyu bebişini rüyanda gör emi

kızlar napıyonus ya görüşemiyos bizim internete girebilmek japonca öğrenmekten zor valla

kızlar selam
önce aslımcım okudum geçmiş olsun
bol bol dinlen canım yat uyu bebişini rüyanda gör emi

kızlar napıyonus ya görüşemiyos bizim internete girebilmek japonca öğrenmekten zor valla

iyi sen ne yapıyorsun ne alemlerdesin

...........................................................................................................................................................................

Son düzenleme:
ben bu adama hamile olduğumu söylemiycem manyak ya
kafayı sıyırmış
dengesizce hareket ediyor yine geldiler heralde ne dersem beni tersliyor
hasta ya özürlü

ay deryaa ben çok üzülüyorum senin böyle şeyler yaşamana...
ama sen ne kadar pozitif bir insansın, hiç eşine uymayıp kendini mutlu edebiliyorsun.
canım benim inşallah herşey istediğin gibi olur ve eşinde yanlışlarının farkına varır, canyoldaşı olursunuz birbirinize.. a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…