Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

aşkım söylemedin ki dışarı çıkacağını bende bilerek cevap vermiyon sandım

kız sen benim ilk göz ağrımsın kıskanma:1hug:

hayatım sakın ol birşey olmayacak ama keşke kalsaydın hastanede ne bileyim serum takarlar müdahale ederlerdi benim kanamayıda serumla kontrol altına almışlardı aslı bebişin seni bırakmayacak bundan eminim bütün dualarımız seninle ve bebişinle:teselli:

Bak şımardım şimdiiiii sırnaşık şeysırnaşık şey
haaaa soruyorsanız bu topikde büyük emeğim var benim :dilcikar:
demi kızlar kafamçokkarıştı

aslımcım çok üzüldüm allah yardımcın olsun bebeğin bırakmaz senii inşallah seni allah büyük gülüm ya dirençli ol...

kıslar çok sağolun çok iyiki varsınız eşim şimdi balkonda anlıyorum yanımda zor duruyo bırakmakta istemiyo bende istersen balkona çık bişey olursa çağırım dedim hemen çıktı oda yıkıldı ya keşke ona hiç hamiş olduğumu söylemeseydim kesin belli olunca deseydim ay kimi neyi düşünücem şaşırdım ama doktor söyleyince hemen buraya gelmek size anlatmak dertleşmek istedim

kıslar çok sağolun çok iyiki varsınız eşim şimdi balkonda anlıyorum yanımda zor duruyo bırakmakta istemiyo bende istersen balkona çık bişey olursa çağırım dedim hemen çıktı oda yıkıldı ya keşke ona hiç hamiş olduğumu söylemeseydim kesin belli olunca deseydim ay kimi neyi düşünücem şaşırdım ama doktor söyleyince hemen buraya gelmek size anlatmak dertleşmek istedim

iyi yaptın hayatım bizde seni merak ediyorduk

canım ya kötü düşünme hemen dur bi bakalım. Allahın izniyle hiçbişey olmazz. Bebeğin seni bırakmıcak inş. Doktor gözetimi altında olmam daha iyide benceee Herşeyde bi hayır vardır. Üzme kendini o senle beraber halaa.....:CüvCüv:

cnm benm sen kendini düşün nolur eşinide merak etme ne olursa olsun senin yanında olcaktır. sarılın sımsıkı birbirinize allah büyük belkide birşey olmayacak bebeğine..

UMUDUNA KAVUŞANLAR

S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)
uğur ve eylül............ (eylül)
nazers.................... (nazmiye)
RUMELİLİ................ (gülşen)
aslımmm...................(aslı )
umutyaren.............. (derya)
bahtusa...................(badegül)

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDENLER

* ılgın3009......................................... .. . ..1 Ağustos (merve)
* nilhan............................................ .. .. ..3 Ağustos ( nil)
* hnurkoçer......................................... .. ..7 Ağustos (nur)
* Ameli............................................. .. .. .8 Ağustos (ayşe)
* brisling.......................................... . ......8 Ağustos (dilek)
* loveactually...................................... . . .10 Ağustos (şebnem)
* çağla27........................................... .. . .11 Ağustos (çağla)
* apexnasip....................................... .....16 Ağustos (nasip)
* raziş............................................. . .....22 Ağustos (raziye)
* Rahel............................................. . .....22 Ağustos (emel)
* tosbaa8........................................... . ...24 Ağustos (aylin)
* esma_memo_12....................................26 Ağustos (esma)
* birdilektut....................................... .... ..................... (dilek)
* meleğimsin........................................ .... ................. (berna)
* duygu2008......................................... .... ................ (duygu)
* beyazmelek........................................ .... ............... (melek)
* güzelkız MS................................................ ....... ... (semra)
* serdi............................................. .. ...................... (esma )
* NEŞELİ:))......................................... .. ...................(neşe)
* la gatta............................................ ......................(deniz)
* aylint............................................ .. ..................... (aylin)
* zuzu79............................................ ..................... (sinem)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Kizlar giremiyorum siteye problemmi var tam yaziyorum göndermeden sayfa görüntülenemiyor diyor iyi akşamlar görüşürüz umarim bunu iletebilirim

sağolunya hastanede kalmadım çünkü hepten sıkıntı yapacaktım eşimde doktora burda daha kötü oluyo dedi benim için doktorda izin verdi hastanede çok kötü hisediyorum kendimi

sağolunya hastanede kalmadım çünkü hepten sıkıntı yapacaktım eşimde doktora burda daha kötü oluyo dedi benim için doktorda izin verdi hastanede çok kötü hisediyorum kendimi

aslimmm üzülme canım lütfennnnn, iyi düşün iyi şeyler olsun..
kendini sıkma olur mu?
bak ben 24 haftalık bebeğimi erken doğumla kaybettim, sancıları çekerken hastaneye giderken kanamam vardı Allah'ım bebeğim ve benim için hayırlısı ve doğrusu ne ise o olsun ddiye dua ettim.
sende öyle de ve hayırlısını bekle canım çünkü yapacak başka bişey olmuyo maalesef.. a.s.

Aslıcım canım..Bak bende geldim..Senin için dua ediyorum..Canım sonuç ne olursa olsun herşey Allahtan bunu sakın unutma..Umarım kötü birşey olmaz ama olsa bile henüz çok gençsin ve hamile kalabiliyorsun bence bu da bir mutluluk..Hakkında hayırlısı olsun canım...Moralini yüksek tut..
Kızlar hepinizi öpüyorum..Ben kaçtım.....İyi akşamlar hepinize...

kendini sıkma olur mu?
bak ben 24 haftalık bebeğimi erken doğumla kaybettim, sancıları çekerken hastaneye giderken kanamam vardı Allah'ım bebeğim ve benim için hayırlısı ve doğrusu ne ise o olsun ddiye dua ettim.
sende öyle de ve hayırlısını bekle canım çünkü yapacak başka bişey olmuyo maalesef.. a.s.

aylincim ben yeni olduğum için bebeğini kaybettiğini bilmiyordum....okuyunca çok üzüldümmmm..çookkkk...çok moralim bozuluyor ..aslıya da çok üzüldüm ama Allah tan ümit kesilmezz.....ikinizede çok geçmiş olsun...:KK43:((((((((

kendini sıkma olur mu?

geçmiş olsun canım evet düşünmicem ama kızlar bişey dicem ağrım yok kanamda çok ama çok az akıntı gibi ya siz bana çok iyi geliyorsunuz altınkızlarım süpersiniz herşeyimsinizŞenizŞenizŞeniza.s.a.s.:1hug:

aslımcım geçmiş olsun canım...allah hakkında hayırlı olanı versin.....diğer arkadaşlarımın söylediklerine yürekten katılıyorum,allahtan hep hayırlısı diye dua et.....
bu arada bende 1.5 saattir dışardayım ve çok sıcak...ilk kez bugün çabucak yorulduğumu hissettim....

X