Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Brisling canım bence henüz belirti için çok erken..Bu kadar takma kafana sonra daha çok üzülürsün..İnşallah hamilesindir ve belirtiler sende erken başlamıştır ama aksi bir durumda toparlanman zor olur..Benım yumurtlama zamanımda kasık ağrım ve bacak ağrım olur ama seni bilemeyeceğim.

doğru söylüyorsun rahelcim...belkide kendimi çok dinliyorum((

Rahetcim tşk ederim ve hoşgeldin canim yinede ümitlenemiyorum 1ni beklicem bakalim durum ne olucak bekle bekle hep bekle durum hep beklemekten ibaret

Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun]
canlarım Allah eksikliğini göstermesin yine misafirlerim varrrrr
o yüzden giremiyorum yeğenim pc başında nöbet tutuyor çünküüüü:roflol::roflol:
neyse kandilinizi kuylayam dedim hepinizi öpüyorum mucuks mucuksŞenizŞeniz

tatlım çook sağlun her ihtimale karşın belki denemekte fayda var bugün..dediğin gb bence de çok erken..ama geçen haftada yumurtlamaya benzer ağrılar çektim şu sıra olması çok zor göründü bana..o yüzden merak ettim.a.s.

yok cnm benim sana hak veriyorum bazı noktadan itibaren hiçbir sorunun yoksa gerisi yüce allaha kalmış oluyor eminimki güzel bir zamanda allah bebeğini vercektik..:1hug:biz her şartta yanındayız unutma canımm

[. ki ben sadece tıbbı yönünü bırakmaktan bahsediyorum bunu karamsarlık olarak algılamayın emi.[/QUOTE]

ben karışmam karamsarlık olarak algılıyorum...klava: kızlar herkes oklavasını çıkartsın..
Kötü Kazen
Şebnem cim düşüncene saygı duyuyorum..Ama 2 seferde pes etme lütfen..Hem Allahın hakkı 3 tür..Bundan sonra 1 kere daha dene sonra sana benden izinsırnaşık şey 3 den sonra oluruna bırakabilirsin...Ama ben inanıyorum çok beklemeyeceğiz...:içelim:

canım çoooook gecikti ama bilmiyoruuuuuummmmmmm bende olmadı üşütmüş olabilirsin belkide arkadaşının dediği gibidir
hadi hayırlısı canım allah gönlüne göre versin

esmacım aktınla ilgili bişeydi sanırım neyse iyiysen sorun yok kızlar listede kendimi pembe görmek istiyorum ama korkuyorum 1ni beklicem birinde nasipçim kocaman yaz ismimi koskocaman
ya akıntım çok olmuştu kanama değil akıntı bende korkmuşdum ama olmadı bidaha
boddiş iyi teyzesi saolllll
bilmiyorummmmm gün ola harman ola o günler bi gelsin de bakicezzzzz.
o günler gelecek kızlar inş. ama sabretmemiz gerekiyo allah isteyen herkese benim canımdaki candan versin o mucizeyi hepinize tattırsın yaşam meleğiniz gelsin sizea.s

apexnasip´isimli üyeden Alıntı
my life esma-memo sizler yenisiniz galiba hoşgeldiniz

HOŞ BULDUK TEŞEKKÜRCANIM

sanada hak vermiyo değilim canım haklısın bende buay allah korusun bişey olursa zaten beli müddet denememem gerekecek sonrada ben bırakıcam uğraşmıcam yani

umutlu ve mutlu arkadaşlarım benim.......yaşayın kız hepiniz emi....çok yaşayın....mutlu yaşayın,güzel yaşayın..........

umutlu ve mutlu arkadaşlarım benim.......yaşayın kız hepiniz emi....çok yaşayın....mutlu yaşayın,güzel yaşayın..........

bebekli yaşayalımmmm:CüvCüv: gülşenn bu akşam ne unutmuyorsunn :uhm: dur bana söleyimm allahım merve kulunun gönlüne göre ver yarabbim hayırlı evlatlar nasip eyle çok bekletmeden diye:roflol::roflol:

bebekli yaşayalımmmm:CüvCüv: gülşenn bu akşam ne unutmuyorsunn :uhm: dur bana söleyimm allahım merve kulunun gönlüne göre ver yarabbim hayırlı evlatlar nasip eyle çok bekletmeden diye:roflol::roflol:

canım benim sabah önce kuran okuyup hepinize dua ettim....bu akşamda gidince isim isim sölicem sözzz veriyorum.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…