Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ya merve bakıyorum da senin adet tarihini bugün gösteriyor....sen cuma günü yapta hayırlı haberler var şekerim bize.....

hayır olsun canım..Ama o içindeki şey sıkıntı değil senin Boddın..Unuttun mu yoksa..:roflol:

yok şekercim ben pazartesi yapcam öle söz verdim kendime

hayır olsun bitanemm oku dualarını üfle kendinee..

teşekkür ederim kızlar sağolun sizleri çok seviyorummmm bilmiyorum ama umarım insanları ben yalnış algılıyorumdur yoksa ..............................işde neyse sıkmayayım canınızı mübarek gün

tam akıntım yok dedim ya kızlar wc ye bir gittim akıntım başlamış hamiş arkadaşlar çok ayrıntıya girmek istemem ama ufak sorum olcak benim akıntım kokusuz gayet süt gibi akışkandı:uhm:

teşekkür ederim kızlar sağolun sizleri çok seviyorummmm bilmiyorum ama umarım insanları ben yalnış algılıyorumdur yoksa ..............................işde neyse sıkmayayım canınızı mübarek gün

canım benim zamanı gelcek birbirimizi yalnış anlıcaz olabilir ama önemli olan bunları konuşarak çözmemiz kendimizi anlatmamız insanlar konuşa konuşa....:roflol:

tam akıntım yok dedim ya kızlar wc ye bir gittim akıntım başlamış hamiş arkadaşlar çok ayrıntıya girmek istemem ama ufak sorum olcak benim akıntım kokusuz gayet süt gibi akışkandı:uhm:

mrb mervecim senin bugün kaçıncı günün benim 19.günüm bende de hala akıntı var anlamadım ki yumurtlama bu güne kadar sürermi ki.benim akıntı da bembeyaz parmak arasına alıyom yapışkan gibi.nedir bu anlamadım gitti.ben 26-27 günde bir olurum.11 temmuzda oldum ama hep erken olduğum için internetteki hesaplayıcıya göre 5 ağustosda olmam lazım.

hamilesinn :teytey: yani inşallah hamilesindir...Akşam dualarına beni eklemeyi unutma..
Yarın sabah yapsan testi erkenmi olur?

canım benim zamanı gelcek birbirimizi yalnış anlıcaz olabilir ama önemli olan bunları konuşarak çözmemiz kendimizi anlatmamız insanlar konuşa konuşa....:roflol:

canım bende akıntı hep olurdu zaten şimdide var böle hafif sarımtırak bişey

esmacım hayır olsun sıkınının sebebi mervecim bendede beyaz akıntı var kokusuz ve bugün tertemiz kıs sen hamişsin bak başından beri diyorum hamiş kalırsan hediyemi isterim kıslar herkesin duası kabul olsun inş bu akşam benimde korkunç derecede sırt ağrım var ne demek bilmemyatmaktan galiba gerçi yapmıyorum ayaklarım uzatıp oturuyorum hep ama

canım hala yumurtluyo musun sen genelde yapışkan öle bilirim benim bugün adet tarihim güya:)

hamilesinn :teytey: yani inşallah hamilesindir...Akşam dualarına beni eklemeyi unutma..
Yarın sabah yapsan testi erkenmi olur?

inşallah canım ya unutur muuyum hiç senii..:1hug:

canım bende akıntı hep olurdu zaten şimdide var böle hafif sarımtırak bişey

yok ya beyazdı benimki aman neyse ya düşünmicem diyorum gene kafamı kurcalıyor

bide miğdem yanıyo varmı bilen ilk defa bu sabah kalktım ve miğdem bulanıyordu kusma felan olmadı ama

aynen cnm ya beyaz ve kokusuz istanbulun anadolu yakasında mısın aslımm gerçi karşıdada olsan veririm kargoya bak söz veriyorummm kız burdan herkes duysun hamişsem eğer önce aslıya hediye alcamm:1hug:

canım sırt ağrısı bizim gelindede oluo belini desteklemek için yastık koy

asma kız anlatsana çatlatma işyerindekiler canını sıktı demi?
merve sen hamişsin hayatım bu akıntı aynı zamanda hamişlik belirtisi bilmiyomusun?
ayyyyyyyyyyyy bende hamiş olmak istiyorummmmmmmmm

bak böyle dediğin ay hamişsin şebnem sölimm....ilk esma başlatmıştı....bu ayda ben dedim..tuttu.....demekki sende sıra....

asma kız anlatsana çatlatma işyerindekiler canını sıktı demi?
merve sen hamişsin hayatım bu akıntı aynı zamanda hamişlik belirtisi bilmiyomusun?
ayyyyyyyyyyyy bende hamiş olmak istiyorummmmmmmmm

valla bilmiyorum ki nedir ne değildir şebnemm ozaman sanada hediye benden:sm_cool:

inşallah hayatım sende bugünlerdeki çalışmalarının karşılığını alcanna.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…