Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

canım saol Şeniz 5 dk sonra 2.çizgi pembeleşti ama allak bullağım başka birşey düşünemiyorum ya acebalar var beynimde:uhm:

gülüm ikinci çizgi çıktıysa kesin hamişsindir allahın izniyle sıkma canını 4saat tut çişini sonra yap test :1hug:

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
buay hamişlaerin ay hadi kıslar temmuzu güsel bitiriyoruz demek agustos mükemmel olcak ay tebrik ederim canım çok sevindim

belirsizlik ne kadar kötü bişeymiş hep duyarız ya gieder bayan testi alır gebe çıkar akşam kocasına süpriz yaparya of ya niye benimki belirsiz 1gün günüm geçti diyemi ki

Kızlar selam.....Yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz...
Aslı cım bebeğin yukarı çıktığına sevindim..İnşallah hayırlısı ile keseyide göreceksin..
Asiye cim geçmiş olsun baş ağrın yoktur şu an umarım..Lekelenmelerin ne alemde?
Şebnem sen ne yaptın canım iğnelere devam mı?
Esmacım sen ve Boddın de iyidir umarım..
Gülşen cim sende yaramaz bir durum yoktur inşallahh..
Derya sen ne alemdesin kocana söyledin mi?
Badegül canım inşallah mutlu haber vereceksin bize...
Merve sende gelen giden yok hala depil mi? Hiçbir belirtide mi yok?
Unuttuklarım hepiniz iyisinizdir umarım......

Aslı cım bebeğin yukarı çıktığına sevindim..İnşallah hayırlısı ile keseyide göreceksin..

canım hoşgeldin sen nasılsın bir haber var mı a.s.

şebnem canım bana yeni takvim yaparmısın? Yoksa bu kendini yenileyecek mi? Son adet tarihim 28.07.08 ve 26 gün döngüm...

Badegül ben iyi değilim yani iyiyimde amannnnn ne bileyim işte...Ben dün kırmızı kartı gördüm..Artık Ağustos ama Allah bilir olacakmı bende bilmiyorum...

kızlar ben burdaki hamile kalan arkadaşların belirtilerini okudum ama kimsede bacak uyuşması ama kasılma değil uyuşma karıncalanma gibi birşey olmamış sanırım kasıklarımda ve belimdede hafif bir ağrı var ama göğüslerimde dolgunluk sızı hassasiyet gibi hiç bir şey yok ..bilgisi olan duyumu olan ver mı cevap verin lütfen..

Badegül ben iyi değilim yani iyiyimde amannnnn ne bileyim işte...Ben dün kırmızı kartı gördüm..Artık Ağustos ama Allah bilir olacakmı bende bilmiyorum...

bişeyin olacağına inanmak hayal edip ümitlenmek,yolun yarısını aşmak demektir....
ümidimiz olmasa nefes bile alamayız bunu unutma.belki evet seni anlamaya bilirim ama şunu unutmaki biz hepimiz birbirimizin yanındayız.Şunu biliyorum allha uzanan eller edilen dualar mutlaka kabul olur ama zamanını bilemiyoruz işte sen dualarını eksik etme allahım hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin seçmesin bizi inşallah.......bak senin için bile dua ettim.olumlu düşün ki herşey güzel olsun psikolojiyle alakalı bebk sahibi olmak sen benden daha iyi bilirsin

şebnem im teşekkür ederim ellerine sağlık..İnşallah birgün bebek takvimi yaparsın hem bana hem sana isteyen herkese..:)))))))))))

KIZ EMEL BENİ ES GEÇMİŞSİN:eek:klava:

Badegül teşekkür ederim canım iyi dileklerin için...Bazen karamsarlığa kapılmıyor değilim ama sonra yeniden toparlanıyorum..Umarım Allah kimseyi fazla bekletmez...

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

TATOŞ......................( )
S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
Duygun....................( )
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)
uğur ve eylül............ (eylül)
nazers.................... (nazmiye)
RUMELİLİ................ (gülşen)
umutyaren.............. (derya)

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR]:

* zuzu79............................................ .27 Temmuz (sinem)
* NEHİR............................................. .28 Temmuz (gülciha)
* bahtusa........................................... .28 Temmuz (badegül)
* güngüneş.......................................... 29 Temmuz (pınar)

* aslımmm........................................... . 1 Ağustos (aslı )
* ılgın3009......................................... . ..1 Ağustos (merve)
* nilhan............................................ .. ..3 Ağustos ( nil)
tosbaa8........................................... ......3 Ağustos (aylin)
* hnurkoçer......................................... ..7 Ağustos (nur)
* Ameli............................................. .. .8 Ağustos (ayşe)
* loveactually...................................... . .10 Ağustos (şebnem)
* çağla27........................................... . .11 Ağustos (çağla)
* raziş............................................. .....22 Ağustos (raziye)
* Melankolia........................................ ...... ........... (pınar)
* birdilektut....................................... .... ................ (dilek)
* meleğimsin........................................ .... ............ (berna)
* duygu2008......................................... .... ............ (duygu)
* beyazmelek........................................ .... ........... (melek)
* güzelkız MS................................................ ... ... (semra)
* serdi............................................. .. .................. (esma )
* NEŞELİ:))......................................... .. ................(neşe)
* la gatta............................................ ..................(deniz)
* aylint............................................ .. .................. (aylin)
* Rahel............................................. .................... (emel)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

brisling senin regl tarihin beklediğin tarih neydi canım bide sen bu sıkıntını doktoruna sordun mu?

canım:KK43: dr tatilde..yani sorsam da bana erken diyecek genelde erken belirtileri havada bırakıyolar net yanıt yok..benim hep 26 günde gelirdi geçen ay korunmayı bırakınca 30 a çıktı 26 günde gelirse 6 ağustos yoksa 10 na kadar belicem..yani ortalama 10 gün var sağ belim kopacak sanki uykumu alıyorum göz kapaklarıma yük binmiş gb sızlıyor..dün eşime dedim ki sanki yumurtluyorum...diyo ki pess..walla pess ne bu sancı şimdi bacaklarımda karıncalanma var..ciddi anlamda yumurtlama tarihini kestirebilsem kan testine gidicem bi ihtimal diye..sen hiç duydun mu böyle bişey canım

şebnem canım bana yeni takvim yaparmısın? Yoksa bu kendini yenileyecek mi? Son adet tarihim 28.07.08 ve 26 gün döngüm...

Başımın ağrısı azaldı ama lekelenmeler devam canım sancım falan yok ama sadece sabahları lekelenme oluyor. Akşam falan gelmiyo anlamadım....

X