Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Nasipcim geçmiş olsun canım nasılsa hamile kalcaksın canım sıkma canını Allah sağlık versin.

Gülşencim sana da geçmiş olsun baya bişey atlatmışsın.
Kızlar ben dün başağrısından öldüm diyebilirim çok ağrıdı migren var bende. Evde tüm ışıkları kapadım dolandım durdum sonunda uyumuşum ilaç tehlikeli diye ilaç ta alamadım ve hala başım dengesini bulamadı bilg bile zor bakıyorum. Bide bişey sorcam sağ göğsümün altına bir sancı giriyo arada arada arkadaşım bebektendir dedi ama soğuk falan almış olabilir miyim aranızda böle bir şikayeti olan var mıydı???

asiyecim bende de oluyor ceyranda kaldığım zaman sanki nefes alamıyormuşum gibi oluyor ama geçiyor sonra sende de aynısı mı oldu bilmiyorum ama soğuktan oluyor benimki

tatlım bak en azından 1 oğlun var hamiş kalabiliyorsun o duyguyu tattın üzülme yine olucak demekki

selam kızlar hepinizin kandili kutlu olsun allah bu mübarek günde dualarımızı kabul etsin dileklerimizi geri çevirmesin aminn

geçmiş olsun canım şimdi nasılsın iyisin dimi tatlım

asiyecim bende de oluyor ceyranda kaldığım zaman sanki nefes alamıyormuşum gibi oluyor ama geçiyor sonra sende de aynısı mı oldu bilmiyorum ama soğuktan oluyor benimki

soğuktandır diye muyorum canım ama böle acı acı giriyo cız ediyo resmen. Sağ göğüs kafesinin altında orada hangi organ var bilen var mı??? Araştırdım netten abuk subuk siteler çıkıyo ya.

Naipcim hep sölüyoruz ama bak mutlu huzurlu bir ailen var Allah a şükür bir çocuğun var sağlıklı da biz daha senin tattığın çoğu duyguyu tadamadık. Aramızda hamişliğini ilan etmeyenler var, hamile olduğunu öğrenip sağlıklı mı diye korkanlar var, sağlığıyla doğurabilecekmiim diye düşünen var unutma. Yani seni mutlu olman için o kadar çok nedenin var ki şu an. İnşallah 2. de olcak belki şu an zamanı değil ama daha önce hamile kalmışsın gene kalacaksın ve kardeş getireceksin oğluna . Sakın sıkılma üzme kendini unutma streste bebeği etkilermiş.
Eşim bana diyoki herşeyi kafana takıyosun bebeğe zarar veriyosun onu düşünürken diyo o gibi kendine dikkat et olur mu hem bizim hem ailen içinnnn....

geçmiş olsun canım şimdi nasılsın iyisin dimi tatlım

aslıcım valla hala bilg zor bakıyorum sanki gene tutacak gibi sallanıyor başım. Bide işte göğüs kafesimin altına ara ara acılı bir sancı giriyor anlamadım nedenini sen nasılsın tatlım çıktı mı bebek yukarıya iyice akıntın var mı gene

inş bişeyin kalmaz canım ay çok şükür şuan iyiyim ne akıntım ne ağrım hiç bişeyim yok hatta bu sabah eşim işe gitmeden biraz yürüdük şükür allahıma iyiyim canım bebiş çıkmış yukarı şu 1ne kadar olan zamnıda atlatırsam çok süper olucak ya canım esma bişeyler yazmış geçmişi okuduğumda gördüm ne dir o rahatsızmış şimdi nasıl bilgin varmı

ne yazmışım aslıcım merak ettim şimdilik birşeyim yok mide bulantısı ve iştahsızlık dısında

Aslıcım neyseki esmanın dilinden iyi olduğunu öğrendik bende çünkü saece mide bulantısını biliyodum sen öle sorunca birşey kaçırdım sandım. Aman Allah korusun herkes iyi...

Esma sende öle sağ göğüs kafes altında hiç sancı oldu mu nasip ve biz soğuktandır dedik ama arkadaşım bebektndir dedi. Anlayamadım böle 4-5 dk bir giriyo sızlıyo

kızlar merhaba ben geldim gülşencim geçmiş olsun canım.....hepinizin kandilini kutlarım Allah inşallah bu gün bütün dualarımız kabul etsin....bu arada benim bugün evlilik yıldönümüm 2 oldu. dün test yaptım ve control çizgisi çıktı diğer tarafta pembelik vardı 5 dk sonrada pembe çizgi net oluştu ama 5 dk sonra geçerli olmaz diye yazıyor.aile hekimi arkadaşıma sordum başka markayla bu gün tekrar bak diyor.ama inşallah evlilik yıldönümümüzde hamiş olrum süper olur demi kızlar.........

cnm sen göğsün için gitcektin doktor ne dedi ben kaçırdım:1rolleyes:

canım benim inş bu mübarekk günde güzel haberler alırsın bizede haber et olur mu:dance:

esmacım aktınla ilgili bişeydi sanırım neyse iyiysen sorun yok kızlar listede kendimi pembe görmek istiyorum ama korkuyorum 1ni beklicem birinde nasipçim kocaman yaz ismimi koskocaman

bu akşam yemeğe gideceğiz eşimin basket antremnaı var 8 de gelicek öyle çıkacağız ama o gelmeden yapayım diyorum inşallah allah hepimizin dualarını kabul etsin..

bu akşam yemeğe gideceğiz eşimin basket antremnaı var 8 de gelicek öyle çıkacağız ama o gelmeden yapayım diyorum inşallah allah hepimizin dualarını kabul etsin..

saol canım benim......test ile ilgilide dikkatli okursan idrarı o yuvaya döktükten sonra süzülmesini bekleyin diyor 5 dakika.....yani 5 dakikada çıktıysa çizgin şimdiden tebrik ederim canım.....ayrıca o gelmeden yapacaksan evet başka bir marka ve idrarını biraz tutupta yap ki hcg hormonu bolca salgılamış olsun......tebrikler canım ayrıca nice mutlu yıllara bebişinle:CüvCüv:

kızlar meraba ..herkesin kandili mubarek olsun..bişey sormak istiyorum...
bacaklarında karıncalanma yada uyuşma hisseden var mı?? 2 gündür romatizmalı gibi ağrı çekiyorum

canım saol Şeniz 5 dk sonra 2.çizgi pembeleşti ama allak bullağım başka birşey düşünemiyorum ya acebalar var beynimde:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…