Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

günaydınn kızlar miraç kandiliniz mübarek olsunn..
emel ben dün test yaptım okudun mu negatif

şimdi gördüm canım...Ama gelen giden yok henüz sende...:dance: Cuma günü yapacağım demişsin diğerini..İnşallah hamile çıkarsın..Ben yine maalesef kartı gördüm..senağlama

kız gülşen anlatsana hiç anlatmıyosun yaa ilk günleri annenler kayınvalidenler vs kimlere söylediniz nası söylediniz nasıl sevindiler

canım benim anne ve babam hayatta değiller ne yazık ki......eşimin anne va babasına pazar günü söyledik.....kayınpederim ve kayınvalidem çok ağladılar canlarım.....çok severim ikisinide kendi annem ve babam gibidirler saolsunlar....çok dua etmiştik zaten dediler....

kızlar işlerim var benim yoğun bir gün anlayacağınız arada okurum yazdıklarınızı

:çok üzgünüm: öylemi canım çok üzüldüm allah rahmet eylesin benimde babam rahmetli. üzdüysem kusura bakma canım. allah kayınpederinle kayınvalidene uzun sağlıklı ömürler versin canım a.s.

amin canım benim......seninde anneni başından eksik etmesin rabbim......hayat bizler için üzülsekte güzel değil mi?

nasipçim üzülme canım deryacım tebrik ederim tatlım sende bizdensin demek ya kıslar okadar çok kaynatmışsınız ki zor okudum esmacım geçmişi okurken gördüm rahatsızmışsın canım nasıl oldun asiyem lekelenmeler ne alemde gülşencim nasılsın ılgıncım testi çok erken yapıyorsun canım bekle geçsin bi ozaman yaparsın gülşencim hamişlik nasıl canım haberi kocişine nasıl verdin ay kızlar ben sizi çok özlemişim ya dün evdeydim ama gelen giden oldu pek giremedim siz olmadan 3 koca gün geçti bugn yanınızdaım ama uyumazsam tabi çok güsel yağmur var ve benimde uykum geldi

ne kazası kız allah allah dikkat et kendine koyverme gülüm bak aslan gibi oğlun var çok şükür onu düşün deluuuu dayak istiyon galiba sen. ayşe gel kız döv şu nasipi

sonucu aldığımda eve geldim uzandım biraz sonra telefon geldi oğlanın kulübünde toplantı varmış oraya gidiyordum ama dalmışım gelen arabayı görmedim allahtan arabanın frenleri sağlammış bir adım daha atmış olsaydım şuan belki burda olmazdım neyse kenime geldim

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

TATOŞ......................( )
S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
Duygun....................( )
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)
uğur ve eylül............ (eylül)
nazers.................... (nazmiye)
RUMELİLİ................ (gülşen)
umutyaren.............. (derya)

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR]:

* zuzu79.............................................27 Temmuz (sinem)
* NEHİR..............................................28 Temmuz (gülciha)
* bahtusa............................................28 Temmuz
* güngüneş..........................................29 Temmuz (pınar)
* Melankolia.............................................. ........... (pınar)
* aslımmm........................................... . 1 Ağustos (aslı )
* ılgın3009......................................... . ..1 Ağustos (merve)
* nilhan............................................ .. ..3 Ağustos ( nil)
tosbaa8........................................... ......3 Ağustos (aylin)
* hnurkoçer......................................... ..7 Ağustos (nur)
* Ameli............................................. .. .8 Ağustos (ayşe)
* loveactually....................................... .10 Ağustos (şebnem)
* çağla27............................................ .11 Ağustos (çağla)
* raziş............................................. .....22 Ağustos (raziye)
* birdilektut........................................... ................ (dilek)
* meleğimsin............................................ ............ (berna)
* duygu2008............................................. ............ (duygu)
* beyazmelek............................................ ........... (melek)
* güzelkız MS................................................... ... (semra)
* serdi............................................... .................. (esma )
* NEŞELİ:))........................................... ................(neşe)
* la gatta............................................ ..................(deniz)
* aylint.............................................. .................. (aylin)
* Rahel................................................................. (emel)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Son düzenleme:
nasıl olayım gülşen yıkılmış bir durumdayım dün nerdeyse kaza geçiriyordum allahtan o olayın şoku oldu da kendime geldim bugün daha iyiyim

tatlım canım lütfen üzülme bir sonraki ay olur daha sonraki ay olur ama ne olur üzülme tamamı mutlaka hepimiz hamiş olucaz.

şimdi gördüm canım...Ama gelen giden yok henüz sende...:dance: Cuma günü yapacağım demişsin diğerini..İnşallah hamile çıkarsın..Ben yine maalesef kartı gördüm..senağlama

esma ayşe merve gülşen şebnem derya emel ve diğerleri nerdesiniz yaaaaaaaa

nasipçim üzülme canım deryacım tebrik ederim tatlım sende bizdensin demek ya kıslar okadar çok kaynatmışsınız ki zor okudum esmacım geçmişi okurken gördüm rahatsızmışsın canım nasıl oldun asiyem lekelenmeler ne alemde gülşencim nasılsın ılgıncım testi çok erken yapıyorsun canım bekle geçsin bi ozaman yaparsın gülşencim hamişlik nasıl canım haberi kocişine nasıl verdin ay kızlar ben sizi çok özlemişim ya dün evdeydim ama gelen giden oldu pek giremedim siz olmadan 3 koca gün geçti bugn yanınızdaım ama uyumazsam tabi çok güsel yağmur var ve benimde uykum geldi

burdayım kızlar ama birazdan kapatcam bir iş bekliyor bitirmem gereken..
emelcimm üzülme cnm yanındayım..:1hug: seninki ağustosta olur inaşşallahh allahım sen duy bizi.

buarada dün kendime söz verdim pazartesiden önce test yapmıcam diyee:eek:

sonucu aldığımda eve geldim uzandım biraz sonra telefon geldi oğlanın kulübünde toplantı varmış oraya gidiyordum ama dalmışım gelen arabayı görmedim allahtan arabanın frenleri sağlammış bir adım daha atmış olsaydım şuan belki burda olmazdım neyse kenime geldim

allah korusun canım ya biz ne diyoruz sana herşeyden önce sen önemlisin bizim içinn:eek:klava:

allah korumuş nasip yani. mervecim inşallah o güne kadar kart gelmez hayatım. gelmesse teste gerek yok bitanem zaten hamişsin.

yok cnm ya 2ay öncede 15 gün gelmedi ama kışt kışt gelmiş..doktor bir baktı aa kist varmış burda ay dedim ne mutlu bana :roflol:kapadım kapılarımı kışta açtım bebeğe kapımı :CüvCüv:

beklemek çok zor inan zaman geçmek bilmiyorrr zamannn..

çok geçmiş olsun canım......hani başımıza bişeyler geldiğinde bundan daha büyük üzüntü olamaz deriz ya kendi kendimize.....aynı şey benim başımada geldi....annemi kaybettikten sonra hep aynı şeyi derdim."allah beni en zor şeyle sınıyor,daha büyük acı olabilir mi tanrım derdim.....ve annemi kaybettikten 26 gün sonra 3 kardeş feci kaza geçirdik kendi arabamızla....araba pert olmuştu tabiri caizse....anladım ki biz hep sınanıyoruz,rabbim dayanamayacağın yükü yüklemiyor.....bunları rahatlatmak adına söylemiyorum....Allah sana,eşine ve yakışıklı oğluna uzun ömürler versin.......

çok geçmiş olsun canım......hani başımıza bişeyler geldiğinde bundan daha büyük üzüntü olamaz deriz ya kendi kendimize.....aynı şey benim başımada geldi....annemi kaybettikten sonra hep aynı şeyi derdim."allah beni en zor şeyle sınıyor,daha büyük acı olabilir mi tanrım derdim.....ve annemi kaybettikten 26 gün sonra 3 kardeş feci kaza geçirdik kendi arabamızla....araba pert olmuştu tabiri caizse....anladım ki biz hep sınanıyoruz,rabbim dayanamayacağın yükü yüklemiyor.....bunları rahatlatmak adına söylemiyorum....Allah sana,eşine ve yakışıklı oğluna uzun ömürler versin.......

sağol güşencim iyiki varsınız canlarım:1hug:

X