Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar doktor işim yarına ertelendi, eşimin acil bi işi çıkmışşş:1no2:
bi gün daha sabredicemmm:çok üzgünüm:
siz de meraklandınız iyice bekletcem sizi de:sm_confused:

neden gidemedin aylin bende merak ettim ya ama içime doğan hamile olduğun inş. bu güzel haberi paylaşırız bende cuma hastalanmazsam artık cmtsi test yaptrmaya doğrruu

neden gidemedin aylin bende merak ettim ya ama içime doğan hamile olduğun inş. bu güzel haberi paylaşırız bende cuma hastalanmazsam artık cmtsi test yaptrmaya doğrruu

canım sağolun ya,desteğiniz için.. benim sadece kan testi diil, muayene ve utrason da gerekebilirya, eşimle gitmek istiyorum,onun da bugün işi çıkınca yarına kaldı,hayırlısı bakalım..

doğru cnm en iyisi eşinle gitmek tabiki bigün daha bekleriz teyze olmak için :)
günler geçmiooo yaa üf sinirlerim bozuk suratsız bi şekilde dolaşıyom uyumak istiyorum hep ne oldu ne olcak die çok kafama takıyorum sizlerde olmasanız ben napardım

bu arada nadiren de hafiften adet sancısına benzer sancı geliyo sanki:1shok:
kızlar bu kadar ümitlendik reglim başlarmışşş:roflol::roflol:
ama Allah korusun bu dış gebelik korkusunu yaşadımya, hayırlısı olsun diyorum...

sen ciddimisin :çok üzgünüm:

nabersinizi kızlar nasılsınız sizi çok özledim ya neler yapıyorsunuz bakem
bi haber falan varmı,hamişimiz çıktımı(inşallah çıkmıştır)
anlatın bakayım:)

kızım bak şakaysa seni fena yaparım haaaaaa:eek:klava:bize böyle şakalar yapma şahsen ben teyze olmak istiyorum:teytey:

nabersinizi kızlar nasılsınız sizi çok özledim ya neler yapıyorsunuz bakem
bi haber falan varmı,hamişimiz çıktımı(inşallah çıkmıştır)
anlatın bakayım:)

hoşgeldin hayatım ben beklemedeyim hala şakak 2 ama göğüslerim hala aynı ağrı ve renk değişimi mevcut hatta ucları çok tuhaf oldu ne bileyim işte bizde seni çok özledik:içelim:

evet ama yeni bişe diil nasipcim, hatırlıyosan günlerce önce de sanırım reglim başlıcak demiştim, o zamandan beri olyo nadiren. çok hafif ve kısa süreli ama..:sm_confused:

offfffffff ya senağlama bende sevinmeye başlamıştım aması?

canım ben de yarın doktora gidicem işte..yerimseniben
hşgeldina.s.

hoşgeldin hayatım ben beklemedeyim hala şakak 2 ama göğüslerim hala aynı ağrı ve renk değişimi mevcut hatta ucları çok tuhaf oldu ne bileyim işte bizde seni çok özledik:içelim:

hoşbulduk hanımlar varya ikinizde hamişsinsiniz.haberinizi alayım hemen benim kalbim pır pır etmeye başladı teyze olcam ya ondan hadi hayırlı haberi verin bize (müjdeyi):dance::sm_cool:Şeniz

hoşbulduk hanımlar varya ikinizde hamişsinsiniz.haberinizi alayım hemen benim kalbim pır pır etmeye başladı teyze olcam ya ondan hadi hayırlı haberi verin bize (müjdeyi):dance::sm_cool:Şeniz[/QUOTE
ciddi misinnnn:dance:

ben ayline söylüyorum ama baksana üzmeye çalışıyor bizi:eek:klava:

aşkolsun nasip ya, üzmek ister miyim ama bu kadar yaygara yaptım ne yalan söliyim hayal kırıklığına uğratırım diye korkuyorum:çok üzgünüm:

neşeli haziran listesi ne alemde, uzadı mı epeyce? pembeye boyansın inşallahh:dance:

neşeli haziran listesi ne alemde, uzadı mı epeyce? pembeye boyansın inşallahh:dance:

uzadı gibi adaylar geliyor yavaş yavaş canım inşallah pembeye boyanır hepsi.
sizede haziran listesini allah ım göstermesin inşallah mayıs listesinde pembiş yazılırsınız:1rolleyes:

hoşbulduk hanımlar varya ikinizde hamişsinsiniz.haberinizi alayım hemen benim kalbim pır pır etmeye başladı teyze olcam ya ondan hadi hayırlı haberi verin bize (müjdeyi):dance::sm_cool:Şeniz[/QUOTE
ciddi misinnnn:dance:

aşkolsun nasip ya, üzmek ister miyim ama bu kadar yaygara yaptım ne yalan söliyim hayal kırıklığına uğratırım diye korkuyorum:çok üzgünüm:

DUR ŞİMDİ SENİN O ZAMAN REGLIN BAŞLAMADI ÖYLE Mİ?:teytey::teytey::teytey:KK70:ELİ BENDE REGL OLDUN SANDIM.ÜZÜLMÜŞTÜM

X