Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

valla ben eğer hamileysemki zannetmiyorumö
eşim pek hoş karsılamaz nasıl söyleyeceğimi bilemiyorum

sağol canım benim
aslında günlerimi kaçırmıştım tatilde biliyordum yani böyle olacağını bi daha ki aya inş.
sende durumlar güzel gidiyo galiba öylemi..
hadi hayırlısı kız

yok be gülüm hiçbir belirti yok bende hafif sancı gibi arada girio..
şebnemcimm hoşgeldinnnn sen geldin ben kaçtım gibi olcak ama ...öpüldünüz kızlarr..
test almıyorum bekliyorumm ama söz vermiyorumm:1rolleyes:

valla ben eğer hamileysemki zannetmiyorumö
eşim pek hoş karsılamaz nasıl söyleyeceğimi bilemiyorum

canım neden eşin bebiş istemiyor bence haberi alınca yumuşar
evet arkadaşlar aynı durum bendende oluyor idrarıma bakıyorum öyle içinde ama sanırım sperm diye düşünüyorum

aaaaaaaaaaaa aslıcım ya bence iyi olursa diye bile düşünme iyi olucak hayırlısıyla kucağına alınca bizede burdan resimlerini göstercen bizde yeğenimizi sevcez

canım neden eşin bebiş istemiyor bence haberi alınca yumuşar
evet arkadaşlar aynı durum bendende oluyor idrarıma bakıyorum öyle içinde ama sanırım sperm diye düşünüyorum
yok güzelim bebk istemiyor
nasıl karşışamaz yaww...karşılar karşılar...
senin ilk mi olcak hayırlısıyla bu umutcum...hem niye karşılamasın ki

ilk değil yani bundan önce işki kez hamile kaldım karnımda öldü ikiside
istemiyor
işte bilemiyorum o yüzden korkuyorum:1no2::1no2:

kızlar neden yazmıyorsunuz canım sıkılıyo koçiş evde ama uyudu şimdi ayaklarımın ucunda garibim bütün gece benle birlikte uykusuzdu ağrın varmı yok su getireyim yok meyve suyu hep dolandı etrafımda tek kaldım sizde beni tek bırakmayın canlarım

yok güzelim bebk istemiyor

ilk değil yani bundan önce işki kez hamile kaldım karnımda öldü ikiside
istemiyor
işte bilemiyorum o yüzden korkuyorum:1no2::1no2:

ya bence şu an hamileysen de korkuyor olman zaten iyi değil dimi...
umutcum bence bi yerden sonra herşey yaradandan değil mi.. belki budur hayırlı olan doğumun rabbim rahmine düşürdüyse minişimizi vardır bildiği umutcum
bence sende eşinde rahat olun ..ve bu olayın tadını çıkarın,

bak ben daha hamilelik nasıl bi şey bunu bile tadamadım ....

yok canım kesinlikle kalkmıyorum.25-30dakika ayağımı duvara dikiyom.ondan sonra da ayağa kalkmadan uyuyorum sabaha karşı kalkıp banyo yapıyorum.o esnada çıkan çıkmıştır diye düşünüyom ama gün içinde de akıntı olunca acaba hala yumutluyom mu diye düşünüyom akşam tekrar çalışıyoz.ben bu ay abartılı ada çayı içtim.olduysa onun sayesinde oldu canım.

şekerim kaza oldu bu ay bikaç kez
kendisi farketmesdi ama ben fark ettim
bide okadar çok istiyorum ki anlatamam

sen şimdi konsantreni hamişliğe ver kocişin bebişin ölmüşya canım ondan istememiştir bence söylediğinde ister sen merak etme

aslıcım valla ben bişey anlatamıyorum sana sonucu birlikte aldık hastanede o yüzden süpris yapamadım. Ama yapsaydım bebek tabağı alıp misafirimiz var demeyi düşünüyordum birinden duymuştum hoşuma gitmişti

oooooffffffffffff hiçde esma diyen olmamış yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
küstüm sizlere:dilcikar::dilcikar:
ben nazlanmıyom galiba size bu aralartatlicadiarzu

Derya cım bencede ister eşin merak etme..Belki o da diğer yaşadıklarının etkisinde kalmıştır hep kötü şeyler olacak diye düşünüyordur..Sen hayırlısı ile hamile kal da eşinde sevinir merak etme...
Eşime nasıl haber vereceğime gelince: çok yaratıcı bir fikir bulamadım ama bebek patiği almayı düşündüm hep..Nedense aklımdan geçende hep Mavi..Onu paket yapacağım. İçine bebeğimin ve kendi ağzımdan ortak bir mektup yazmayı düşünüyorum..Aklıma başka birşey gelmedi şu ana kadar..

canımsın ya güsel düşünceymiş neyse sonuçta hamişsin ya sorun değil yaniallahım korusun nazarlar değmesin tüm hamişlere

Bakın aklıma yeni bir fikir geldi.....:))) Kendi resimlerinizden hazırlayacağınız bir cd nasıl olur..Her resimde güzel sözler ve en sonunda da bir bebek resmi..Onun üstünde de "Ben geliyorum Babacığım"
film izleyelim diye kandırırsınız önce yada ne bileyim işte aklıma geldi..Abarttım mı yoksa..:)))))))))

esmacım güsel hamişimizzz nazmı yaparmış biseee ay ay kıyamam tamam gerçektende sormadık merdaneni eline alabilirsin kızlar buarda nasipçik nerede aaaaaaa esma bide sen nasıl söyledin eşine hamiş olduğunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…