Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Bakın aklıma yeni bir fikir geldi.....:))) Kendi resimlerinizden hazırlayacağınız bir cd nasıl olur..Her resimde güzel sözler ve en sonunda da bir bebek resmi..Onun üstünde de "Ben geliyorum Babacığım"
film izleyelim diye kandırırsınız önce yada ne bileyim işte aklıma geldi..Abarttım mı yoksa..:)))))))))

ben beyendim aslında çok güsel ve romantik olur dur ben bunu bi düşüneyim çalabilirim fikrini dimi canım kızarmısın çalsam:eek:

yok yahuuu niye abartasın ama uğraşmak lazım bu video slayt gösterisi için ama olur niye olmasın. ama ben böyle bişi hazırlasam benimki zırt diye anlar daha sonu gelmeden

valla benımki anlamaz...Hamile kalacağıma pek ihtimal vermiyor kendileri:roflol:

kızlar isteyen varsa rsimlerini bana mail atsın ben isteyen herkeze hazırlamaya hazırım böyle bişeyi yapabilirim yani nasılsa evdeyim yatıyorumda yattığım yerden bir hayrım dokunsun bari isteklerinize açığım şekerlerimmmm

oooooffffffffffff hiçde esma diyen olmamış yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
küstüm sizlere:dilcikar::dilcikar:
ben nazlanmıyom galiba size bu aralartatlicadiarzu

amanda esmacık gelmiş de amancık esmacık...kızım hakkın tabi ne desen naaapsan yeridir.....:CüvCüv::CüvCüv:güzel hamiş hoşgelmiş

kız esma bebekte aynı sana benziyor ha
helee gözleri
demi aynı annesi deli kız
esmacım güsel hamişimizzz nazmı yaparmış biseee ay ay kıyamam tamam gerçektende sormadık merdaneni eline alabilirsin kızlar buarda nasipçik nerede aaaaaaa esma bide sen nasıl söyledin eşine hamiş olduğunu

alayım aslıcım sen iste bende yer arıyorum oklavamı alam elime diye
eşime sölemey gelince kanda negatif çıkmıştı benimki bildiğiniz üzere şebnemde beni gaza getirdi eve gelirken eczaneye gittim ama eczanenin önünde eşimin kuş arkadaşlarını gördüm hemen ona yetiştirecek olanları yani çünkü eşimden habersiz birşey yapmam ben ona sölemeden gittim eczaneye zaten test almama kızıyor boşa ümitleniyorsun diye
eve gelene kadar dua ettimki pozitif çıksın diye biryandanda kan negatif esma ne pozitifi diyorum testi yaptım 2. çizgi inanmadım test yalnış diye hemen aradım eşimi aşkım sana birşey diyeceğim ama kızma dedim esma ne yaptın yine dedi :roflol::roflol: test aldım 2. çizgi çıktı ama galiba test yalnış kanda çıkmadı çünkü dedim esma git bidaha test al dedi canım heycandan bana test alma diye kızan adam git test al dedi bende kızılacak birşey yapmıştım dedi heycandan ikimizde konuşamadık ben daha değişik planlar yapmıştım ama 2. çizginin heycanıyla arayıverdim kocişi yoksa böle olmayacaktı

esma hamişim hiç yakışıyomu bu sitemler sana biz seni hiç unutur muyuz hayatım sen bizim biricik hamişlerimizdensin. biricik ufacık içi dolu bebişcik

amanda esmacık gelmiş de amancık esmacık...kızım hakkın tabi ne desen naaapsan yeridir.....:CüvCüv::CüvCüv:güzel hamiş hoşgelmiş

neyse affettim sizi canalrım ama işlerim var öpüyorum okurum ama yazamayabilirm

kızlar hepinize iyi akşamlar...Ben çıkıyorum..Herkese bol şans diliyorum..Günü yaklaşan ve geçenler inşallah hamileyizdir.....

bankaya gittim geldim kızlar sadece 3 dakika sürüyor o kadar yakın ama öldüm sıcakdan terliyorum yaz bir bitseydi yaaaaaaaa:KK43:(((((((

kıslar bende varım evet ya nasipi bende çok merak ettim benim ağrılarım geçti buarada ama akıntım geliyoya bayada koyu aca demek istemiyorum ama aklımada gelmiyo değil yani

serdi canım hoş geldin buarada esmacım su iç ihmal etme yeğenimizi susuz bırakma sakın tatlım

yaaaaaaaaaaaaa herkez gitti offfffffffffffffff tekmi kaldım oksa bana eşlik edenler varmı kimse varmıııııııııııııııııııııııııııııııı huuuuuuuuuuuuuuuuu hatun kişiler

Derya cım bencede ister eşin merak etme..Belki o da diğer yaşadıklarının etkisinde kalmıştır hep kötü şeyler olacak diye düşünüyordur..Sen hayırlısı ile hamile kal da eşinde sevinir merak etme...
Eşime nasıl haber vereceğime gelince: çok yaratıcı bir fikir bulamadım ama bebek patiği almayı düşündüm hep..Nedense aklımdan geçende hep Mavi..Onu paket yapacağım. İçine bebeğimin ve kendi ağzımdan ortak bir mektup yazmayı düşünüyorum..Aklıma başka birşey gelmedi şu ana kadar..

bence bir kutuya uçan balonları doldur iplerinede küçük kartonlarla istediğin sözleri yaz ve kutuyu sıkıca kapat açtığında hepsi havaya uçsun ve yazıları okuyunca çok şaşıracaktırrrrr

aslıcım bende buradayım canım merak etme biz seni yalnız bırakır mıyız gidenler nasılsa gene gelecekeler üzme sen kendini bebek etkilenmesin sancılarının geçmesi bişey sorcam senin akıntım kan şeklinde mi canım

X