Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Geçmiş olsun emelcim esma gibi sende biraz zorlancan galiba bende daha bi belirti yok bakalım olcak mım merak ediyorum.

Kendine dikkat et zor biliyorum ama sen genede suyunu iç tuzlu yemeye çalış

kızlar acayip derecede midem bulanıyor ve basım dönüyor ...............
kesin psikolojiktir bide ayaklarım üşümeye başladı şu sucakta hemde
ama adet olacam zamanda üşür
yaaa
ben adetmi olacam yoksam

Bende adet olacağıma yakıon üşürüm ama sen gibi adet olacam diye sürekli tuvalete koşturdum ama hamiş çıktım belki adeti beklediğin için böle zannediyorsundur bekle bakalım sonra test yaparsın inşallah hamiş çıkarsın canımmm:CüvCüv:

iyiyim canım. Hatta bu sabah yumurtlama belirtilerim vardı bayaa iyiyim. Ya inşallah tutar... Sizler nasılsınız? Nazmiyenin başı ağrıyormuş geçmiş olsun, emel'in de midesi kötüymüş... bir ar örce düzelir inşallah... canım sende umarım hamilesindir bu ay... öğrenmek için en az 15 gün beklemene gerek yok benim gibi:lepi:

canım sen çalışmaları sıkı tut. bu günleri boş geçirme...naniknanik
hamişler yaaa bir sorum var..Adet döneminiz yaklaştığında yani henüz hamile olduğunuzu öğrenmediğiniz zaman akıntınız varmıydı..Merveeee sende akıntı felan var mı? Derya sende var mı? Yeni hamişler şu an en doğrusunu siz hatırlarsınız..Cevap bekliyorummmm:çok üzgünüm:

canım çok tşk ederim yatıyorum işte yastığın üstünde leptop bugün evdeyim ben düşürmicem bu bebişi inat ettim ama işte arada sancım birden bastırınca ümidim kırılıyo nasipçim canım şöyle ikimizin adınınıda listeye koskocaman pespembe yazarız inş bide iş yerine gitmedim ya müdürümü arayıp söylemiştim adam bugün arıyo pazartesi beklerim işe oksa hiç gelme diyo biraz kıldırda

evet hayatım var ama çok az vede beyaz kokusuz bir akıntım var
ha bide idrarın kokusu değişti sebei ne bilmiyorum
ya ben eğer hamileysem eşime nasıl diyeceğim sizce

kızlar ofiste işler bitmio ben kaçıorm. Hepinizi çok öptüm. Herkes moralini iyi tutsun er yada geç bugün yada yarın hepimiz hamileyiz...Byee

emelcim valla öle abartı akıntım yok benim aman valla hamiş çıkarsam zaten büyük bir süpriz bunca belirtisizliğe rağmen..
aslıcım boşver işi yaa bebeğin önemli deli mi ne müdüründe
deryacım kız bende düşünüom eşime ne derim diye misafirimiz var dicem akşama gelince görcek:))

Bende de akıntı vardı beyaz bide idrarımın kokusu değişmişti sık idrara falan çıkmadım ama bu belirtiler belirgindi.

evet hayatım var ama çok az vede beyaz kokusuz bir akıntım var
ha bide idrarın kokusu değişti sebei ne bilmiyorum
ya ben eğer hamileysem eşime nasıl diyeceğim sizce

sölersin bişey olmas ama benimde aynı belirtiler vardı umut hamilesin sen zanım:CüvCüv:

bende aynen senin gibiyim iyi mi?lülülülülülü Ben bir hamile kalayım eşime söyleme olayını sonra düşüneceğim... Aslıcım boşver müdürü sen doğum yaptıktan sonra kendine başka müdür bulursunsırnaşık şey

Derya idrar kokusu nasıl değişiyor anlamadım? Güzel mi kötü mü :))))) Amannn yaa ne zormuş beklemek..

Aslıcım valla sen bebeği dğur sana iş mi yok o müdür öle düşüncesizliği yaptıysa onun suçu ne var sanki iyi olsan zaten giderdin . İnsanlık ölmüş valla. Boşver Allah yardım eder. Hem bebek kısmetiyle gelirmiş....

emel şafak kaç senin??

Derya idrar kokusu nasıl değişiyor anlamadım? Güzel mi kötü mü :))))) Amannn yaa ne zormuş beklemek..

Aslında öle kötü kokmuyo ama her zamanki gibi olmadığını fark ediyorsun benim idarrım hiç kokmazdı kokmaya başladı dedim herhalde sıcaklardan bide akıntı olunca hala sıcaklardandır dedim ama hamişmişim

aslında emelcim bana sormadım ama atladım işte sazan gibi benzer şeyler olduğu için inşallah umutta sende hamişsinizdir

takmıyorum zaten ilk canımı sıkmıştı ama umrumda değil bebişim benimle olsunda ayağı kalkayım işe gidicem 2 çif sözüm var ona kızlar ağrılarım iyice çoğaldı.
ağrılar size inat bebişimi sıkıca tutucam buarada kıslar benim idrarim rengi değişmişti.
ılgıncım ben sana hamişsin diyorum sen daha adetmi olucam diyorsun aaaaaaaaaa
hamişsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…