Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Yok asiyecim sana sordu sen hamişsin kiz ondan sana da sorduk biz emelle hiç belirti yaşamiyoruz hamişiz aslinda :)

takmıyorum zaten ilk canımı sıkmıştı ama umrumda değil bebişim benimle olsunda ayağı kalkayım işe gidicem 2 çif sözüm var ona kızlar ağrılarım iyice çoğaldı.
ağrılar size inat bebişimi sıkıca tutucam buarada kıslar benim idrarim rengi değişmişti.
ılgıncım ben sana hamişsin diyorum sen daha adetmi olucam diyorsun aaaaaaaaaa
hamişsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

SENİMİ KIRCAM KIZ HAMİŞİMM:CüvCüv: SEN BEBEĞİNİDE KUCAĞINA AL SÖLERSİN OZAMAN İÇİNDE KALMASIN

herkese selam kızlar ben bu gün kırmızı kartı gördüm...
inşallah benim yerime sizler güzel habwerler verin bana yawwwwwwwww

CANIM BENİM ÜZÜLME SAKIN YANINDAYIZ SENİN BİRDAHAKİ AYA İNŞ. GÖRMEZSİN KIRMIZI KARTI:CüvCüv:

Derya idrar kokusu nasıl değişiyor anlamadım? Güzel mi kötü mü :))))) Amannn yaa ne zormuş beklemek..

kız idrar güzel kokarmı
ağır kokuyor
ya belkide sıcaklardandır nede olsa içtiğimiz suyu terlede atıyoz idrara bişey kalmıyor
ya anlayacağınız ben ümitlenmek istemiyorum
hamile olduğuma en büyük şüpheem göğüslerim ağrıyor
ama adet sancılarımda giriyor
bilmiyoum bekleyem bakem yarına kadar
bide uykum geliyor nedense

aslında emelcim bana sormadım ama atladım işte sazan gibi benzer şeyler olduğu için inşallah umutta sende hamişsinizdir

canım olurmu ne sazanı... Sizin tecrübeleriniz daha önemli bizler için.. En ufak bir ayrıntı bizim ümitlerimizi daha da yeşertiyor... Sizlerin yaşadıkları ile kendimize teselli arıyoruz..Aklımızda acabalar da olsa bu ümide kapılmakda güzel inan..Valla inşallah dediğin gibi isteyen herkes hamile kalsın yarabbim.... a.s.

canım hoşgeldin...Sakın bozma moralini kırmızı kartı gördün ama ondan önce güzel bir tatil ile moral depoladın..Bu ay daha sıkı çalışacaksın...:roflol:

CANIM BENİM ÜZÜLME SAKIN YANINDAYIZ SENİN BİRDAHAKİ AYA İNŞ. GÖRMEZSİN KIRMIZI KARTI:CüvCüv:

sağol canım benim
aslında günlerimi kaçırmıştım tatilde biliyordum yani böyle olacağını bi daha ki aya inş.
sende durumlar güzel gidiyo galiba öylemi..
hadi hayırlısı kız:nazar:

hoşgeldin canım sıkma canını birdahaki ay denersin bu defa daha sıkı çalışırsınız sonunda olucaz hamiş hepimiz ben buna inanıyorum

efet gülşencim ya nasıl dicen benim söylemem pek güsel olmamıştı ben hamişim ama çok ümitlenmeyelim kabedebilirmişim dedi ama düzeldiğimi çok farklı bir şekilde söylicem.hadi kızlar herkez eşine nasıl söyliceğini ve söylediğini yazsın şu sıkıntı hava dağılsın

zuzucuğum üzülme emi herşey güzel olacak burda güzel günleri de kutlucaz inşallah. hamişim gülşenim sen nasıl sölicen kocana anlatsana birazcık neşelenelim yaw

çıkmama 3 saat var şebnem hala bulamadım nasıl söyliceğimi.....ne yapıcam ben yahu.....eve hemen hemen aynı zamanda geliyoruz....farkettirmeden fotoğraf albümümüzün en son boş sayfasına testi koysamda akşam yemeğinden sonra onun elindeyken baksak mı fotolara....ne bilim fisfisfis

merhaba kızlar.hamiş olanları kutluyorum.darısı da bizlere işallah.ben de bu ay çok umutluyum ama bakalım artık içimdeki kötü düşünceleri attım hiç bişiy kalmadı :dance:
arkadaşlar affınıza sığınarak bişiy sormak istiyorum ben adetimin 10.günü akıntı galmeye başlayınca yumurtlama günleri diye başladık çalışmalara arkadaşlar 6 gün oldu idrar yaparken dikkat ediyom yumurta akı gibi hala akıntı var.acaba diyorum bu akıntı değil de sperm mi. ( çok özür dilerim) sperm banyo yaparken çıkan çıkar diye düşünüyom hani 1 gün sonra falan olsa bile idrarla çıkarmı ki yine.çünkü ben anlayamıyom akıntı mı öbürümü ona göre çalışıyoz çünkü yardımcı olun arkadaşlar bana.

merhaba kızlar.hamiş olanları kutluyorum.darısı da bizlere işallah.ben de bu ay çok umutluyum ama bakalım artık içimdeki kötü düşünceleri attım hiç bişiy kalmadı :dance:
arkadaşlar affınıza sığınarak bişiy sormak istiyorum ben adetimin 10.günü akıntı galmeye başlayınca yumurtlama günleri diye başladık çalışmalara arkadaşlar 6 gün oldu idrar yaparken dikkat ediyom yumurta akı gibi hala akıntı var.acaba diyorum bu akıntı değil de sperm mi. ( çok özür dilerim) sperm banyo yaparken çıkan çıkar diye düşünüyom hani 1 gün sonra falan olsa bile idrarla çıkarmı ki yine.çünkü ben anlayamıyom akıntı mı öbürümü ona göre çalışıyoz çünkü yardımcı olun arkadaşlar bana.

çağlacım aynı olayı bende yaşıyorum büyük ihtimalle sprem diye düşnüyorum

canım hoşgeldin...Sakın bozma moralini kırmızı kartı gördün ama ondan önce güzel bir tatil ile moral depoladın..Bu ay daha sıkı çalışacaksın...:roflol:

evet canım haklısın ....bende böyle düşünmeye çalışıyorum.....neyse ki siz varsınız..:1hug:

ılgıncım canım sakın yapma şimdi varsada neatif çıkar bekle canım 1 gün geçsin 2sinde verirsin müjdeyi.
Buarada ben eşime bebişim düzelirse ki düzelicek hadiye alıcam bebek patiği ve onu bir güsel paket yapıp ona vericem güsel bir yemek eşliğinde eminim oda ağlıcaktır kesin belli etmiyo ama çok sres yapıyo biliyorum ama kızlar biliyormusunuz onun yanında hiç ağlamadım bu konuyla ilgili üzülmesin diye sizinde hayallerinizi bekliyorum.

X