Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

şebnemcim haklısın hayatım şöyle birşey yapalım bizi ihmal edenleri listeden çıkaralım ne dersiniz

nazmiye normaldir hayatım bende de çok olurdu

kızlar
ben çıkıyorum kendinize iyi bakın işlerim var dışarda
test yapacağım ve buraya sonucu bildiririm
sizi seviyorum
kendinize iyi bakınnnnnnnnnnnnn:1hug::1hug:

nazmiya bulunduğun zamanlarda 5+ günlerde yani baş ağrısı problemleri gebelik sitelerinde yazıyor hayatım...istersen oksijen alabileceğin biryerde nefes egzersizi yap.....benim migrenim olduğu için bilirim baş ağrısı illetini.....ve bol su iç.....

Canım geçmiş olsun..ama hatırlarsan Esma nında çok ağrımıştı..hatta daha hamile olduğunu öğrenmemişti bilee...

sagol canım benım ya...evet cok kotu bısey ya yapcaklarımı bıle unutuyomm valla..sabah yıne kan verdım ben doktorum tekrar ıstedı yarın saat 5 dede doktora gıdıcem bakalım ne dıycezz ..sonrada tatıleee

bılmıyorum kı canım ya bı bılsemmm sagol buarada

yüzünü bi suyla yıka rahatlatır bide ara ara elince alnına hafif hafif masaj yap benimde migrenim var çok ağrıyo arada ama böle yapınca iyi geliyor bide mutlaka uyuyabilirsem uyuyorum o da iyi geliyor cnm....

Baş ağrısı migren gibi hastalıklarda insanın damarları tıkandığı için baş ağrısı olurmuş o yüzden hafifçe masaj yap su iç tamarların açılsın cnm

sagol canım benım ya...evet cok kotu bısey ya yapcaklarımı bıle unutuyomm valla..sabah yıne kan verdım ben doktorum tekrar ıstedı yarın saat 5 dede doktora gıdıcem bakalım ne dıycezz ..sonrada tatıleee

canım bir aksilik olduğunu düşünmüyorum..Bebiş çok iyi merak etme..Şimdiden iyi tatiller canım sana..Doktoruna sordunmu yolculuk yapmanda sakınca yok umarıma.s.

Ama beni listeden çikarmayin ya ben çok hastayim yemek yiyemiyorum ki internete girebileyim yani o kadar halsizim

canım emelcim senin durumun belli hayatım nasılsın biraz daha iyi misin*
nasip test sonucunu dört gözle bekliorumm (haftaya öğrenceğim bebişimin gözleriiyle)

şebnem cim sana bol şans...İnşallah büyümüştürde sende çalışmalara başlarsın..
Emel cim hoşgeldin...Hala kötü mü miden? Hem korkma kimse listeden çıkmıyor..senın durum ayrıcalıklı..

Teşekkür ederim kizlar ya vallahi hala kötüyüm tek yediğim kuru ekmek birde sulandirilmiş meyve suyu inanin rüyalarimda bardak bardak su içiyor görüyorum kendimi bakalim yarin doktora gideceğiz kayinvalidemde çocuklarina hamileyken böyleymiş ona bir sandoz gibi birşey vermişler düzelmiş inşallah bana da verirlerde düzelirim

kızlar acayip derecede midem bulanıyor ve basım dönüyor ...............
kesin psikolojiktir bide ayaklarım üşümeye başladı şu sucakta hemde
ama adet olacam zamanda üşür
yaaa
ben adetmi olacam yoksam

Teşekkür ederim kizlar ya vallahi hala kötüyüm tek yediğim kuru ekmek birde sulandirilmiş meyve suyu inanin rüyalarimda bardak bardak su içiyor görüyorum kendimi bakalim yarin doktora gideceğiz kayinvalidemde çocuklarina hamileyken böyleymiş ona bir sandoz gibi birşey vermişler düzelmiş inşallah bana da verirlerde düzelirim

inşallah hayatım tez zamanda düzelirsin

kızlar acayip derecede midem bulanıyor ve basım dönüyor ...............
kesin psikolojiktir bide ayaklarım üşümeye başladı şu sucakta hemde
ama adet olacam zamanda üşür
yaaa
ben adetmi olacam yoksam

yarına kadar sabret..kırmızılar gelmezse test yap canım..ama bugünü bir atlat bakalım...

X