Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar benim yumurtlamam 3 temmjuzdu yani 20 gün önce 20 gün 3 haftalık oluyor ve internette araştırdım 3 haftalıklarda 3müş değer benim ki 2.27 dr haftaya gel demesi bana mantıklı geldi o zaman 4 haftalık olacak ve değer yükselirse eğer HAMİŞİMMMM demektir
yarın görüşürüz öpüyorum sizi

kızlar saat 7 itibarıyla çatlatma işlemi başarıyla gerçekleştirilmiştir eğer yumurtalarım bu sefer çatlamam diye inat etmez vede gelen sperme kucak açarsa 14 gün sonra bir çığlık yükselecek sakarya taraflarından sakın korkmayınnnnnnn:roflol::roflol::roflol:
bugün itibariyle yine misafir trafiğim yoğunlaştığın için topike gelemeyebilirim beni merak eden etmeyen herkeze duyrulurrrr oklavam esmam hamişime emanettir o gereğini layıkıyla yapar nasılsa lülülülülülülülülülülülü
nasipim inşallah hamişsin ama bak doktoru bile şaşırttın kız helal olsun sanaaaaaaa hamişim benimmmmmmm(inşallahhhhhhh ne yapam doktor bile kararsız ama ne demiştik kırmızı kart yiyene kadar herkez hamiş ee sen hakkını tükettin demekki hamişsin felsefe düz mantıkkkkk:roflol:)
hepinizi öpüyorum kızlar hamişlerrrr hamiş olduğunu hala bilmeyenlerrrr hamişmiyim acep diyenlerrr bu ayı tatil diye diye boş geçiripklava:umudum ağustos diyenlerrrrr mucuks mucuksssŞenizŞeniz

herkeze günaydınlar canlarım benim .nasip sende hamişsin kızım başka yolu yok içini ferah tut sana dün demedimmi benim içime doğuyor diye...............

Hamiş olabilirsin ama genelde hamişliğin ilk belirtileri göğüslerde başlıyor herkesten duyduğum.
Ama az kalmış regline inşallah reglin gelmezde hamile kalırsın....a.s.

ben de dün akşam yaptım benimkide çöktü ya benimde reglime 4 gün var ama gözle görülür belirti mide ekşimesi ama ben pek zannetmiyorum regli olursam üzülmeyeceğim çümkü ilk bu ay 10 dan sonra korunmayı bıraktık ya...gögüslerimde sertleşme var ama adet belirtisi diye düşünüyorum yanlış mı?:CüvCüv:

herkese günaydın canlarıımmm
nasipciğim canım bu demek oluyorki1 hafta kendine çok dikkat edeceksin canım işi gücü burak dinlen sırt üstü yat sakın ağır falan kaldırma dr.sende rahim yetmezliğini bildiği için istemiş o testi benim anladığım kadarıyla sende biliyorsun bu zamanlar kendine çok dikkat etmen gerekir hayatım güzel hamiş yeğenimize iyi bak yoksa bozuşuruz senle

ayşeciğim arada uğra bize ha unutmadan oklavanın hakkını vermeye çalışacağım ama ben senin kadar iyi değilim hemen gel

ya göğüslerimde bi hassasiyet var ama sıcaktanmı yoksa psikolojik falanmı diye düşündüm.göğüs uçlarım acıyo!

nesra hayatım göğüs uçların arıyorsa hamile olabilirsin canım az kalmış 6 gün daha sabret hayatım

günaydınnn kızlarr ben hamile olmadığıma kesinkez karar verdim çünkü adet olcakmışım gibi ağrı var karnımda göğsümde ise tık yok..

gülşennn bugünn senin gününn hadi hayırlısıyla gell..
ayşecimm ohh çatlasın yumurtalarrr gelsinnnn bebekkk

Kızlar gününüz aydın olsun...Herkesin ismini sayacamayacağım malum kalabalıklaştık..Onun için herkes üstüne alınsın bu mesajı :))))))))))
Nasip canım gözün aydın mı desem hayırlısı olsun mu desem bilemiyorum ama..Henüz kırmızı kart görmediğine göre tebrik ederim......:))))))))))))))))) Kendine dikkat et...
Benım 5 günüm kaldı..:))) Bu limon testine göre herkes hamiş... Ama bence yanlış değerlendiriyoruz..Çökmesi gereken tortu değil arkadaşlar..Yanlış mı Nasip?
Bugün kimin sırası listeyi bir hatırlatsanız...

yok kızlar baloncuklar dibe çökecek ben limon testine göre hamiş değilimm:CüvCüv:

mervecim valla benimde göğsümde yada başka bir yerimde tık yok:uhm: Bu ay benımde olmadı demekki..Sende akıntı felan varmı bende o da yok..Hadi göğüsleri geçtik akıntı başlaması gerekmezmiydi...Hamişler akıntı ne zaman başlıyor?

yok gülüm ya bendede normalde hatta daha çok olurdu aksine az gibi:roflol:

nesracım merhaba tortu değilde tatlım sıkarken yüzeyde oluşan baloncuklar dibe çökecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…