Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

günaydınnn kızlarrr hepinizeeeee....kocaman öpüyorummm hepinizii
nasipcım baka ınsallah hamişsin canım kendıne cok dıkkat et bu onumuzdekı gunler de iş falan agır kaldırmak falan yok haftaya da kesesını gorurusun ınsalahaahhhh

şebnem cim deddıgın gıbı alıntı yapıpta yaptım gene olmadı kaydedıyorum ama nıye olmadı anlamadım yaaa

limon testinin doğruluğunu bilmiyoruz zaten ama çökecek başka bişey yok ki tortudan başka:KK43:
bende dün yaptım limonu damla damla sıktım bir iki çekirdek çöktü limonun lifleri yani trtular çöktü idrarın rengi değişti koyulaştı biraz ama kabarcık falan yoktu üzerinde, taam nasıl olacak ki CADIARZU

geldim tatlım geldim.........henüz bana gelen giden yok çok şükür.......ne dersin esma oldu mu dersin:eek:
valla canım geçen ay 3 gün önce geldiğini düşünürsek sen HAMİİİİŞŞŞŞSİİİİNN

günaydınnn kızlarrr hepinizeeeee....kocaman öpüyorummm hepinizii
nasipcım baka ınsallah hamişsin canım kendıne cok dıkkat et bu onumuzdekı gunler de iş falan agır kaldırmak falan yok haftaya da kesesını gorurusun ınsalahaahhhh

GÜNAYDIN GÜZEL HAMİŞ SEN NASILSIN BULANTILARIN BAŞLADIMI

ya inanmıyorum bidahamı yapmak zorundayım bu testi.walla şeffaf bardak diye bardaklarımdan birini feda ettim :çok üzgünüm:en iyisi regli zamanını beklemek sanırım.bide vücudumda hissettiğim her farklılığa psikolojikmi demekten fenalık geldi banakafamçokkarıştı

canım bu limon testini biz beceremiyoruz..:roflol: en iyisi dediğin gibi gecikmeyi beklemek...benım 5 günüm kaldı ama ümidim yok...Çok kötü karın ağrım var.Hatta erken bile olabilirim..:a015:

valla canım geçen ay 3 gün önce geldiğini düşünürsek sen HAMİİİİŞŞŞŞSİİİİNN

GÜNAYDIN GÜZEL HAMİŞ SEN NASILSIN BULANTILARIN BAŞLADIMI

günaydın canım yok canım ya başlamadı öyle sadece cok uyuyorum bıde bel agrım cokkyanı bıde hala regl agrısı gıbı kasıgımda agrı varrr..

canım bu limon testini biz beceremiyoruz..:roflol: en iyisi dediğin gibi gecikmeyi beklemek...benım 5 günüm kaldı ama ümidim yok...Çok kötü karın ağrım var.Hatta erken bile olabilirim..:a015:

AYŞE OKLAVAYI BANA EMANET ETTİ HABERİN YOK GALİBA SENİN VE MERVENİN SİZ DEĞİLMİYDİZ DAHA YUMURTLAMA DÖNEMİNİZDE BİZ HAMİLEYİZ DİYE BAĞIRAN :eek:klava::eek:klava: DELİLER NE OLDU ŞİMDİ DAHA ADET GÜNÜNÜZE 5 GÜN KALA PES EDİYORSUNUZ:eek:klava::mymeka:

AYYY AĞZIN BAL YESİN......yaa ben popomun üstüne pek oturamıyorum bide göğüs uçlarım yara gibi onun dışında hiçbir ağrım yok...mide bulantım yok:CüvCüv:

bencede canımm sen HAMİŞSİNNN:CüvCüv:KK43: bu sen ):CüvCüv: (buda ben)ama önümüzdeki ay :icecream:

ya esmacım kızma kız hakketen hiçbirşey hissetmiyor eğer hamişsem bile oğlum uslu olcak:)

nazmiye banada son adet tarihini yazsana bakim bide ben sana takvim yapayım deneyelim

günaydın güzel hamişler hamiş olmak isteyenler ve hamişim diyenler gününüz aydın olsun ve güzel geçsin :teytey:a.s.

ya esmacım kızma kız hakketen hiçbirşey hissetmiyor eğer hamişsem bile oğlum uslu olcak:)

KIZLAR ALLAH AŞKINA BENDE NE BELİRTİ VARDI YA BENDE USLU DİYORDUM ÖĞRENDİĞİMDE AMA ŞİMDİ GÖRÜYORUZ BULANTILAR FALAN kafamçokkarıştı
HEPİNİZ HAMİŞSİNİZ ONA GÖRE:eek:klava:

kısmetse yarın sabah yapıcam kızlar testi.......geçen ay 27 sinde olmam gerekirken 24 te olmuştum...normalde 28 günde bir olurdum.....25 oldu......bu ayda 23 ta olmam lazımdı 28 günde birden hesaplarsam.......valla bilmiyorum ömrü hayatımda hiç gecikme yaşamadım 1 gün bile.....inşallah buda hamişlik dolayısıyladır......temiz ağızlarınızdan dualara ihtiyacım var bilesiniz......

KIZLAR ALLAH AŞKINA BENDE NE BELİRTİ VARDI YA BENDE USLU DİYORDUM ÖĞRENDİĞİMDE AMA ŞİMDİ GÖRÜYORUZ BULANTILAR FALAN kafamçokkarıştı
HEPİNİZ HAMİŞSİNİZ ONA GÖRE:eek:klava:

tamam canım sen kızma yeterkii dimi emelcimm hamişizzzzzzz :1hug:

günaydın kıslar ve güzel hamişlerim bugünümüzün bol hamişli geçmesini dilerim.
nasipçim canım üzülme kırmızı kartında yok kesin hamişsin yüreğini ferah tut lütfen en son şey üzülmek olumlu düşünkü olumlu olsun.
ılgıncım daha kart yemeden moral bozuyorsun ama lütfen hamişsin olmasanda birdahaki aya oluruz gerçi ben bebişimi kaybedersem allahım korusun ama 3 veya 6 ay arası yapmamız gerekiyordu herhalde tam bilmiyorum ama bende bugün sırt ağrısı var hemde korkunç derecede göğüslerimi zaten ne desem korkunç durumdalar ya kıslar bu arada haftasonu çorlu tarafına gitmem gerek düğün var sizce gitsemmi doktorumla henüz konuşmadım bana gitmemek mantıklı geliyo yollarda tıngıt tıngır

kısmetse yarın sabah yapıcam kızlar testi.......geçen ay 27 sinde olmam gerekirken 24 te olmuştum...normalde 28 günde bir olurdum.....25 oldu......bu ayda 23 ta olmam lazımdı 28 günde birden hesaplarsam.......valla bilmiyorum ömrü hayatımda hiç gecikme yaşamadım 1 gün bile.....inşallah buda hamişlik dolayısıyladır......temiz ağızlarınızdan dualara ihtiyacım var bilesiniz......

hadi hayirlisi canim hamişsin sen hamişsin hamişsin
dualarimiz seninle

günaydın kıslar ve güzel hamişlerim bugünümüzün bol hamişli geçmesini dilerim.
nasipçim canım üzülme kırmızı kartında yok kesin hamişsin yüreğini ferah tut lütfen en son şey üzülmek olumlu düşünkü olumlu olsun.
ılgıncım daha kart yemeden moral bozuyorsun ama lütfen hamişsin olmasanda birdahaki aya oluruz gerçi ben bebişimi kaybedersem allahım korusun ama 3 veya 6 ay arası yapmamız gerekiyordu herhalde tam bilmiyorum ama bende bugün sırt ağrısı var hemde korkunç derecede göğüslerimi zaten ne desem korkunç durumdalar ya kıslar bu arada haftasonu çorlu tarafına gitmem gerek düğün var sizce gitsemmi doktorumla henüz konuşmadım bana gitmemek mantıklı geliyo yollarda tıngıt tıngır

bencede canım gitmeme ihtimalin varsa gitme cnm otur dinlen azıcık allah korusun sende kaybetmicen bebişi bende hamiş kalcamm:1hug:

X