Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar ben geldimmmm
ama boş geldim yani henüz belli değil değer 2.27 dr var diyemem dedi ama yokta diyemiyorum dedi:a015:

birde endometrium kalınlığı 4.6mm bu ne demek? kızlar yorum bekliyorum deli olacam

kızlar ben geldimmmm
ama boş geldim yani henüz belli değil değer 2.27 dr var diyemem dedi ama yokta diyemiyorum dedi:a015:

canım üzülme olurmu ikimizde beklemedeyiz inş hayırlısı tatlım bebişlerimize kavuşucaz inan buna lütfen ve üzülme öpüldün şekercim çıktım ben yarın görüşürüz.

ama doktor özellikle söylediğine göre farklı bir durum olduğu için sölemiştir diye düşünüyorum

Endometrium kalınlığı'nın gebelik için optimum değeri nedir ? İki defa asılama yaptırdım, ilkinde çatlatma iğnesi yapılan günde endometrium tabakaları 3.6ar mm ( yani 7.2mm ) ikincide ise 2.7er mm ( yani 5.4 mm )idi.İki asılamadanda sonuç alamadık.Endometrium'un etkisi olabilir mi ? Değerlerim düsük mü ? Gebelik için etkisi nedir ? Tedavisi var mı ? Tesekkürler,

Rumuz : ARZU Cevap Tarihi : 17.02.2003
Cevap : Evet endometrium kalınlıkları bana da az geldi. Gebeliğe etkisi olur. takip eden hekim gerekirse endometriumu hazxırlamak için östrojen verebilir. Saygılar

neyse nasipcim üzme kendini kötü bişey dememiş sonuçta doktor hayırlısı olsun hamiş ol inşallah.

Ben kaçıyorum kızlar öptüm sizi....

kızlar ben geldim geçmişi okuyamadım ya nasip geldimi
limon testini yaptım tortu hep tabana çökktü ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…