Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

bende varım arkadaşlar 10 agustosa ertelendi hayallerim rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inş.

kimsecikler yokmu
gülşen ,şebnem,nazmiye,merve,raziye,asiye,deniz,emel,ayşeve sinem gitti,nasip yok unuttuklarım kızmayın bana gittikçe çoğalıyoruz

yok yok ben intihar etcem giremiyorum ben bu sayfaya valla hiç derdimden anlamıyosunuz beni de teselli etmiyosunuz insan bi ah vah der yahuuuuuuu

az önce benimde başıma geldi giremedim sayfaya bi 10 dakka

ah vah canlarım neden giremediniz çok üzüldük:roflol::roflololdumu şebnem) bazen birilerini hedef alıyo bu sayfa geçenlerdede ayşeyle bana yapmıştı

yok yok ben intihar etcem giremiyorum ben bu sayfaya valla hiç derdimden anlamıyosunuz beni de teselli etmiyosunuz insan bi ah vah der yahuuuuuuu

ben geldim efet ya kaç saattir girmeye çalışıyorum anca girdim çokta kaynatmışsınız zaten site birtek sana kıl değil canım banada kıl oluyo
buarada nasipçimden varmı bi haber

esmacım sana bişey dicem sen daha tecrubelisin ya benim belim çok kötü ağrıyo kasıklarımdaki ağrıda arttı acaba bebişimi kaıpmı edicem offfffffffffff bu durum beni çıldırtıcak ya sıkıldım doktorumuda aramaktan

kız okumadım ben onu nasıl gözden kaçımısım özür dilerim canım
ayşe dr.gitti kontrolu varya bugün
nasipde enson hastanedeydi gelmedi galiba halaaa

ya canım neden kaybedesin herkesde farklı oluyo belirtiler bebiş yerlesiyo ondan ağrıyo hayatım iyi düşün iyi olsun lütfen

yok cnm bebişin sana tutunuoo annesii ondan olcaktır bu ağrıların

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…