Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

bende pco hastasıyım canım hatta bende kist vardı kayboldu
Doğum kontrol hapı kullandım kist kaybolsun diye 2 ay adet olmadım bu ay hamileyim.
Hatta pcolar hemen hamile kalması zor demişlerdi ben beklemiyodum.
Allah tan hayırlısı arkadaşım inşallah en yakın zamanda hamile kalırsına.s.

ya teşekkür edrim bende kimse beni sallamıyor diye üzülüyordum. ben aslında bütün kan testlerimi hormon falan yaptırdım bişey çıkarsa diye . doktor polikistik over olduğumu söyledi ama benim adetim çok düzenli. bu hastalıkta adet düzensizliği oluyormuş. bu olayı öğrendikten sonra vucudum farklı tepkiler vermeye başladı 2 aydır gecikme yaşıyorum.bende cuma yapmayı düşünüyorum
ama geçen ay 4 tane yaptım test ya çıkmazsa diyede korkuyorum .

yarın kan tahlili yaptır canım 5. gün nasıl olsa yada sonraki gün...
idarda henüz çıkmayabilir açıkçası herkesde bu durum değişiyor kimi adet beklediği süreden önce bile testlerde cavap buluyor..bence kan testi güvenilir.

canım ya sendeki ne kistiydi bende de var canım ya çikolata kisti ama küçük doktor bişiy olmaz dedi ama ben yine de korkuyorum

başka belirtilerin varmı eğer imkanın varsa bhcg kanda baktır idrar çıkmaya bilir gerçi ben bu konularda daha yeniyim ama

teşekkür ederim hepinize aslında üye olmadan öncede olmayan herkese dua ediyordum.kasık ağrım 4,5 gündür çok ağrıyordu.bugün biraz ii ama bu belirtimi geçen ayda daha fazlaydı kasık ağrısı ama geldi

gögüslerim çok şişti bu geçen aydan farklı olarak birde kasık ağrısı 2 gündürde sol gögsümün altı yanmaya başladı mide yanmasıda var o kadar.

gögüslerim çok şişti bu geçen aydan farklı olarak birde kasık ağrısı 2 gündürde sol gögsümün altı yanmaya başladı mide yanmasıda var o kadar.

bende ilk bua ya denedim 29 da hasta olacağım ama inşallah olmaz hamiş olurum da. 4 gün benimde sol kasığım ağrıdı ve ağrım geçti midem de sürekli ekşime var ama ben adet gecikmesini bekleyeceğim
a

asiş arkadaşım sende adet düzensizliği varmıydı va normalde hafif bi kasık ağrısı hamile kalmadan öncede çekermiydin

selamlar arkadaşlar... Bende çok merak ettim Nasip'i:sm_confused: ne zaman gitti acaba doktora bilen var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…