Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

nasipçim benimkine göre ben şuan 4 haftalıkmı hamişim tabloda öyle bişey varda bana göre 3 hafta

Bahtusa canım bildiğim kadarıyla ben yorumlayım..14.07.08 de yumurtlamışsın hayatım..yani sen 10.gün yumurtlamışsın..Toady is cd 19 diyor ya o adetinin bugün 19.günü demek Af due 28.07.08 tarihindede beklenen adetin gelecek..Umarım karışık olmamıştır..

nasipcim dualarım senınle inan ayetel kursı yı bılıyosan onuda oku ben onun gucune cokk ınanırımm ben okuyorum senın ıcın canım ve hep allah dua edıyorum guzel haberı alıcaksın inşallahh

nasipçim canım benim bugün seninle birlikte bu topiçte 2den sonra parti yapıcaz tüm kalbimle sana duva ediyorum canım allahım seni bebişine kovuştursun ve ben inanıyorumki sen hamişsin tatlım kesin hamişsin kalbim ve tüm dualarım seninle sende de bel ağrısı göğüs ağrısı miğde yanması oluyormu canım uykudan kalkıyorum hala uykum var 1 saat sonra uyumak istiyorum bendeki belirtiler bunlar bide arar ara kasık ağrısı oluyor
uyku bende de var mide ekşimesinden ziyade kokulara karşı midem kalkıyor bel ağrım dünden beri çoğaldı göğüs uçlarım hassas sadece
"Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma'lûmin lek."

"Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed'e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O'nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O'nun hürmetine elde edilir. O'nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah'ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et."

bir kağıd a yazdım ki gidene kadar okuyayım tşk ederim hayatım

uyku bende de var mide ekşimesinden ziyade kokulara karşı midem kalkıyor bel ağrım dünden beri çoğaldı göğüs uçlarım hassas sadece

bir kağıd a yazdım ki gidene kadar okuyayım tşk ederim hayatım

oku canım bende senin için okuyorum şu anda ve gidene kadarda okuyacağım...hayırlı haberlerle inşallah......:nazar:

Bahtusa canım bildiğim kadarıyla ben yorumlayım..14.07.08 de yumurtlamışsın hayatım..yani sen 10.gün yumurtlamışsın..Toady is cd 19 diyor ya o adetinin bugün 19.günü demek Af due 28.07.08 tarihindede beklenen adetin gelecek..Umarım karışık olmamıştır..

canım anladım ben sen 4 de regli olmuşsun bende 5 de sen 29 nu bekliyorsun ben 28 ni demi.çok yakınız birbirimize sen ne kadar zamandın istiyorsun yaptığın testler oldumu denediğin yöntemler yada:emir_bebek:

nice yıllara:1hug:bu ayın 29 da 2 yıl olacak benimkide bu ay korunmayı bıraktık ben ayın 19 da dr gittim herşey iyi dedi yumurtlama yokmuş ama anlaşılmaz dedi alt usg yaptı 3 ay korunma hamiş olmazsan gel dedi.ben 3 ay önce guatr dn ameliyat ldum ya troid bezimi tamamen aldılar bilirsiniz guatrlı da infertilite ve düşük %90 larda ama bakalım benim ki ne olacak folic asit plus günde 3 nü birlikte alıyrum.ithal diye bunu aldım kullanımım doğru değilmi dr başka yazmıştı ama doğrudur demi

folicplus günde 3 tane evet...ister öğünlerden sonra istersen 3 hapı tek seferde alıyorsun sorun olmaz.....ben 2 kutu bitirdim sonrada folbiol aldım.....hem türk firması hemde 1 lira ve içinde 50 tane var.....onu günde 1 adet alıyorsun

nice yıllara:1hug:bu ayın 29 da 2 yıl olacak benimkide bu ay korunmayı bıraktık ben ayın 19 da dr gittim herşey iyi dedi yumurtlama yokmuş ama anlaşılmaz dedi alt usg yaptı 3 ay korunma hamiş olmazsan gel dedi.ben 3 ay önce guatr dn ameliyat ldum ya troid bezimi tamamen aldılar bilirsiniz guatrlı da infertilite ve düşük %90 larda ama bakalım benim ki ne olacak folic asit plus günde 3 nü birlikte alıyrum.ithal diye bunu aldım kullanımım doğru değilmi dr başka yazmıştı ama doğrudur demi

teşekkür ederim canım sanada şimdiden mutlu yıllar o zaman..Sen daha çok yenisin..İnşallah fazla beklemezsin canım.. Bende folic asit plus kullanıyorum ama günde 1 tane içiyorum çünkü bana kilo yaptı..Başlarda 3 tane içmiştim sonra içmedim..Ama sen devam et çok faydası varmış....:1hug:

ben geldim nasipçim inş hayırlı haberlerle geleceksin canım dualarım sizinle esmacım bebişin fotosunu gördükçe içim bi tuhaf oluyo acaba ben bebişimi görebeilcekmiyim bu şekilde

ben geldim nasipçim inş hayırlı haberlerle geleceksin canım dualarım sizinle esmacım bebişin fotosunu gördükçe içim bi tuhaf oluyo acaba ben bebişimi görebeilcekmiyim bu şekilde

göreceksin tabi aslıcığım hele kalbinin atşını göreceksin bayılacaksın o zaman

X