Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar heyecandan ölüyorum morale ihtiyacım var siz susuyorsunuz:çok üzgünüm:

CANIM HOSGELDIN kotu dusunme allahın ıznıyle saat 2den sonra bıze guzel haberı vereceksın ben buna ınanıyorumm hepımız ınanaıyoruz sende ınan canım ve ıyı dusun ıyı seyler olsunn..2 saat kaldı canım tam 2 demı alcan ?

doktor hiçbirşey söylemedi mi hayatım? yani olabilir felanda mı demedi..Sen içini ferah tut? İnşallah bebek ordadır ve sana sımsıkı tutunacaktır..:teytey:

valla ben belirtileri söyleyince direk kan istedi sonuca göre değerlendireceğim dedi yoksada araştıracakmış

hayır baloncuk şeklinde damla göründüğü gibi çökmeli dağılarak çökmeyecek

eee ben o zaman değilim demek ki:dilcikar: Ama dur yine yapınca bakarım iyice..Ne yapalım kısmetse vardır..Hem erken benımki daha 6 günüm varnaniknanik hamişim ben hamiş:hooray:

CANIM HOSGELDIN kotu dusunme allahın ıznıyle saat 2den sonra bıze guzel haberı vereceksın ben buna ınanıyorumm hepımız ınanaıyoruz sende ınan canım ve ıyı dusun ıyı seyler olsunn..2 saat kaldı canım tam 2 demı alcan ?

evet
ne bileyim dün mide bulantısı oldu gece sabahta başdönmesi başladı belim desen berbat durumda sol kasığımda aynı

kızlar iyiki varsınız sizi çok seviyorumŞenizŞeniz

yazılarınızı okudukça inanın ağlayasım geliyor inşallah yüce rabbim beni ve sizi bu ay sevindirir

kızlar saat 2ye konsantre olup nasip için mevlüt gibi yapalım herkess bildiği duaları okusunn

kızlar heyecandan ölüyorum morale ihtiyacım var siz susuyorsunuz:çok üzgünüm:

nasip allah avuç açıp ettiğin her dua kabul olur bunu hepimiz biliriz ama bugün ama yarın sen kalbini rahat tut allah hayırlı evlatlar versin biliyoruz ki psikoloji çok önemli olumlu düşün ki herşey güzel olsun canım allah dualarımızı kabul edecek sen merak etme ve bugün senin için sevineceğiz eminim içime doğuyor canım benim:içelim:

nasipçim canım benim bugün seninle birlikte bu topiçte 2den sonra parti yapıcaz tüm kalbimle sana duva ediyorum canım allahım seni bebişine kovuştursun ve ben inanıyorumki sen hamişsin tatlım kesin hamişsin kalbim ve tüm dualarım seninle sende de bel ağrısı göğüs ağrısı miğde yanması oluyormu canım uykudan kalkıyorum hala uykum var 1 saat sonra uyumak istiyorum bendeki belirtiler bunlar bide arar ara kasık ağrısı oluyor

ya kızlar benim tablomu yorumlayan yok mu ne olur 10 da yumurta var ovulasyon günüm mü biri beni duysun

"Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma'lûmin lek."

"Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed'e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O'nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O'nun hürmetine elde edilir. O'nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah'ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et."

nasip allah avuç açıp ettiğin her dua kabul olur bunu hepimiz biliriz ama bugün ama yarın sen kalbini rahat tut allah hayırlı evlatlar versin biliyoruz ki psikoloji çok önemli olumlu düşün ki herşey güzel olsun canım allah dualarımızı kabul edecek sen merak etme ve bugün senin için sevineceğiz eminim içime doğuyor canım benim:içelim:

sağol hayatım umarım 6. hissin kuvvetlidir bitanem:1hug:

ya kızlar benim tablomu yorumlayan yok mu ne olur 10 da yumurta var ovulasyon günüm mü biri beni duysun

bak şimdi ben sana anlatayım sağdaki alttaki tarih geçirdiğin regl soldaki olacağın tarih alttaki kaçıncı günde olduğunu gösteriyor üsttekide yumurtlama tarihin

ya malesef ben ezbere bilmiyorum :KK43: evet aslında gülşencim okumak gerek evdeki arkadaşlar tefriciye çekinn..

evet canım yumurtanın bulunduğu yer muhtemel yumurtlamanın olduğu tarih.....adetinin 10.günü yumurtlamışsın yani tepede gördüğün tarih....14.7 2008 de sağda görmüş olduğun tarih muhtemel adet tarihin ki olmasını arzu etmiyoruz....yeşil okta şu an nerde olduğun yani bugün , aynı zamanda altta gördüğün 19.gün de yine bugüne işaret ediyor......en üstte ve solda ise test yapmana ne kadar zaman kaldığını gösteriyor(saat olarak)

X