Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

şuan benimkilerde öyle tatlım ölücem sanki üstümde hiç bişey istemiorum sırtımda ağrıyo hamilelik belirtileri bunlar int okudum ama bilemiyorumki tatlım kişiye göre değişirmiş[/QUOT

pardon arkadaşım ya sen hamileydin değilmi ben fazla giremiyorum da bu siteye o yüzden unuttum

benim durum karışık biraz canım doktora kontrol için gittiğimde bakıp bana hamişsin ama bebek çok aşağıda dedi kimseye söyleme aliden henüz çünkü düşebilir dedi ama yinede daha erken gördük yukarıda çıkabilir dedi 1 agustosta gel kesin belli olur dedi bebişimi kaybetmemeye çalışıyorum canım şuan

benim durum karışık biraz canım doktora kontrol için gittiğimde bakıp bana hamişsin ama bebek çok aşağıda dedi kimseye söyleme aliden henüz çünkü düşebilir dedi ama yinede daha erken gördük yukarıda çıkabilir dedi 1 agustosta gel kesin belli olur dedi bebişimi kaybetmemeye çalışıyorum canım şuan

çok geçmiş olsun canım ya .....işallah bi sorun olmaz.sen en son ne zaman adet oldun canım ya

ne güzel canim ya o mutluluğu gördün biz de görürüz işallah.esmacim ya senin kaçinci günde tahminen göğüslerin ağrimaya başladi benim henüz çok erken 123.gün ama duramiyom ben üstümdekileri atip çikarmak istiyom.

valla canım bende öğrendikden sonra başladı ama herkesde farklı tabiki ilk başta sadece uyku vardı bende

esmacım senin ufaklık ne güzel görünüyor öle ben 16 ağustos gibi gitcem bişey olmazsa o zaman görcem çok merak ediyorum ya inşallah bi sorun çıkmaz.
bende hala bi belirti yok hamileliğe dair kızlar ama çağlacım sölim benimde göğsüm çok ağrımıştı ama adetime 10 gün kala falan sonra da adet olmadım hamileymişim zaten canım. Senin hissettiklerin gibiydi inşallah sende hamilesindir cnm

aslim inşallah sağlıklı olur bebeğin cnm sana sıkı sıkı sarılır. Umudunu kaybetme bana da bebeğini alcaz demişlerdi ama şu an yerinde inşallah kucağımıza da sağ salim alırız cnm.

esmacım senin ufaklık ne güzel görünüyor öle ben 16 ağustos gibi gitcem bişey olmazsa o zaman görcem çok merak ediyorum ya inşallah bi sorun çıkmaz.
bende hala bi belirti yok hamileliğe dair kızlar ama çağlacım sölim benimde göğsüm çok ağrımıştı ama adetime 10 gün kala falan sonra da adet olmadım hamileymişim zaten canım. Senin hissettiklerin gibiydi inşallah sende hamilesindir cnm

teşekkür ederiz teyzesi darısı sana inş. bir güzel oluyorki asiye pıt pıt atıyo kalbi onu görmek çok hoşşsenağlama

merhabalar ben yeni katıldım aranıza 2 aydır sizleri sürekli okuyorum dayanamadım üye oldum

kızlar ben geldim....Yazamıyorum ama okuyorum..Bu arada ben limon testini yine yaptım..:))) tortular çöktü ama Nasip kabarcıkalr çökecek dedi..Kabarcık çökmedi ki? :KK43:((( Hemen kayboldular..Amannnn ben hamile felan değilim...Offf sıkıldım neyse...

2 aydır istiyoruz bebek geçen ay 4 gün geçti ve geldi bu ayda bugün 4. günüm geçeli sizce hamile olabilirmiyim

2 aydır istiyoruz bebek geçen ay 4 gün geçti ve geldi bu ayda bugün 4. günüm geçeli sizce hamile olabilirmiyim

reglin 4 gün geçmesinin hamilelik dışında sebepleri olabilir ama inşallah hamilesindir ki hamileliğin en önemli belirtisi adetin gecikmesi
adetin kaç günde geliyor son 3 aydır, yumurtlama dönemlerini takip ettin mi benim her ay 26 günde gelirdi geçen ay 30 günde geldi yani 4 gün geciktim

aslim inşallah sağlıklı olur bebeğin cnm sana sıkı sıkı sarılır. Umudunu kaybetme bana da bebeğini alcaz demişlerdi ama şu an yerinde inşallah kucağımıza da sağ salim alırız cnm.

tşk ederim canım inş ya yüreğimi su serptin canım benim inş seninde bir sorun çıkmaz sende alırsın bebişini kucağına allahım hepimizin yardımcısı olsun

öncelikle hoşgeldin canım....gülşen ben.......daha önceki aylarda çok düzenliyse ve yalnızca geçen ay gecikme yaşadıysan şimdiki gecikmen hamişlikten olabilir....bence yinede 2 gün daha bekleyip test yap bakalım....benimde günüm hiç gecikmez..hatta geçen ay beklediğimden 3 gün önce oldum...bu ayda regl günüm bugün şükürler olsun gelen giden yok daha....inşallah yarın gelmezse cuma tahlil yapacağım....sende o gün yap....:nazar:

canım ya o zaman sen baya erken öğrenmişsin hamiş olduğunu....bugün 23.günün yani baya erken.inananıyorum canım ya bebeğin sana sımsıkı tutunacak içini ferah tut.

inş canım hep dua ediyorum inş sende hamişsindir yap bi test canım bekleme madem adetin gecikmiş

inş canım hep dua ediyorum inş sende hamişsindir yap bi test canım bekleme madem adetin gecikmiş
yok canım ya adetim gecikmedi malesef yani çok erken daha test için.yani ben de onu diyorum bu kadar erken göğüs ağrırmı ki benim çok çok erken ama sen de baya erken öğrenmişsin hamiş olduğunu 30 haziranda olduysan bugün 23.gün sen ne zaman öğrendin hem çok erkenmiş seninki de

ya teşekkür ederim bende kimse beni sallamıyor diye üzülüyordum aslında adetim hiç gecikmezdi ben hamile kalmadan önce kan testlerimi yaptırdım işte hormaon testleri falan bişey çıkarsa diye doktor polikistik over olduğumu söyledi ama benim adetim hiç gecikmezdi doktor söyledi vucudum farklı tepkiler vermeye başladı.

X