Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

bak canım şimdi sana msjla tıldıya bu tablo mesajı açmadan kopyala de soınra kontrol paneline gir detay bil düzene gir kilo doğum de oraya yapıştır de

tamam aslım tekrar denedim olmuş mersi canım peki anlamı ne ben bişey anlamadım ki birde mavi ok gibi bişey var CADIARZU

nasip kan vermiş saat 2dede ultrasyona girecekmiş kızlar beklemedeyiz yani

rabbim hayırlı haberlerle gelmek kısmet etsin.....
kucağını dolu,yüzünü mutlu eylesin.........
maşallah,barekallah

oh be inş iyi olucak e geldi ben geldim dedi sonra yazmadı merak ettim hepimizin duaları onunla müjdeli haberle gelecek

günaydın kızlar 2 gündür uğraşıyorum üye olayım diye nihayet olabildim.merhabalar!
aramıza hoşgeldin ben nasip
yok adım nesraa.s burda yazan kızların çoğu ya hamiş yada ümit ediyo !bendeümit edenlerdenim.paylaşmak güzel olur sanırım dedim.sohbetler çok hoş!

iyi yapmışsın bu topik çok farklı burda gerçek dostluklar var sanal değil

günaydın esmacım evet canım hamişim ama doktorum kimseye söyleme aileden dedi çünkü çok aşağıda belki yeni olduğu için böyle olabilir ama yinede bekleyin bir agustosu dedi karnımdanda net göremedi gaz varmış diye benim kafam çok karışık henüz eşimle sevinemedik bile uzun yürümek yasak işe geliyorum arabayla işte bütüngün oturuyorum eve gidiyorum yine arabayla evdede oturuyorum bilmem ne olucak ama sevinmek istiyorum 1 agustos gelirmi bilmem
sende sevineceksin aslıcım
hamiş olunca hissediliyor sanırım evet....bu ay benim için her aydan farklı.....sonsuz inancım var......
sen duy sesimi ey yaradan canıma can kat.........
aminnnnnnnnnnnnn
nasip nerelerdesin....kocişi gelecekti ama hemen gidecekmi acaba doktora
gittim geldim tekrar gideceğim
gün içinde bende yapacağım aslı cım? Aslında bugün doğruluğunu nasipten öğrenebiliriz. Doktordan gelince durumu yazar..İnşallah hamiledir..
Esmaaaaaaaa Nasip nerelerde? Haberin yok mu?
inşallahhhhhh
evet inş. nasipten hayırlı haberler alırız kızlar dua edelim nasip için...

kız merve zaten heyecandan çatlıyorum ağlattın valla beni

Kislarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
müjdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
çökmediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hamişsinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

bende kardeşimde yapmıştım çökmemişti ama dikkat edin çökerken dağılmaması lasım

nasip merhaba inşallah hayırlı haberler verirsin bize hamişsindir umarım limon testi yapmışmıydın ki,senin için dua ediyorum allah inşallah beklentilerini boş çıkartmasın amin hepimizin de

nasip merhaba inşallah hayırlı haberler verirsin bize hamişsindir umarım limon testi yapmışmıydın ki,senin için dua ediyorum allah inşallah beklentilerini boş çıkartmasın amin hepimizin de

sağol hayatım yapmıştım zaten ona güvenerek yerleşme lekesi dedim ben 3 gün geçikmeli regl oldum ama damla damla kahverengi ve 1 gün sonra kesildi

kız ayşeeeeeeeeee gel artık neredeysen dayak istiyon bizi asıyon bu aralar kızacam haberin olsuuun

Nasip cim Allah gönlüne göre versin..İnşallah bir aksilik yoktur ve bebek vardır..
Nasıl dağılmayacak yaaa ben anlamadım şimdi? Gerçi tekrar yapacağım ama..Hepsi birlikte bir yere toplanıp mı çökecek?

kızlar heyecandan ölüyorum morale ihtiyacım var siz susuyorsunuz:çok üzgünüm:

doktor hiçbirşey söylemedi mi hayatım? yani olabilir felanda mı demedi..Sen içini ferah tut? İnşallah bebek ordadır ve sana sımsıkı tutunacaktır..:teytey:

Nasip cim Allah gönlüne göre versin..İnşallah bir aksilik yoktur ve bebek vardır..
Nasıl dağılmayacak yaaa ben anlamadım şimdi? Gerçi tekrar yapacağım ama..Hepsi birlikte bir yere toplanıp mı çökecek?

hayır baloncuk şeklinde damla göründüğü gibi çökmeli dağılarak çökmeyecek

X